انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آرش جان سلام. بنده خودم تو نمایشگاه با تایید یکی از مدیران محترم این فنر رو که عکسش رو گذاشتید خریدم. البته هنوز ازش استفاده نکردم ولی اینو میدونم از فنری که تو بازار تهیه کردم بهتره. یه فنر از فردوسی خریدم بعد از 25 شلیک از 4 جا شکست. چون خیلی خشک بود. ولی این مدل نخجیر نرمی خودشو داره.
دقیقا حمید جان فنر های نخجیر کیفیت خوبی دارن و قیمت خوبی هم دارن من حدود 500 شلیک ازش داشتم مشکلی نداشته تا حالا.از لحاظ ظاهری و متریال و خاصیت فنری بسیار شبیه به فنر اورجینال هستشKhansariha (8)
بابا ماچن بار سلام وعرض ادب کنیم تیون کردن سلاح یعنی چی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)
(2013-02-03 10:43 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا ماچن بار سلام وعرض ادب کنیم تیون کردن سلاح یعنی چی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)
دوست عزیزKhansariha (8)
به هرگونه ایجاد تغییرات در سلاح که منجر به بهینه شدن کارآیی و عملکرد اون بشه اعم از قدرت ویا دقت و دوام تیونینگ سلاح گفته میشه وشما برای روشن شدن بیشتر به تاپیک تیونینگ سلاح بادی مراجعه کنید
(2013-02-01 12:02 AM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده من اخر متن را خوندمKhansariha (8) اگه میخوای ضعیف شه ۲الی۳روز باد بزارش بعد وصلش کنKhansariha (256)
مهرداد جان!!!!! این چه پیشنهادیه رفیق؟
کلا برای تثبیت فنر 350 ، 500 شلیک کافیه.حالا شما همه زمان این 500 شلیک رو جمع کن ببین 72 ساعت یا 48 ساعت می شه که اون پیشنهاد رو دادی؟ پدر فنر در میاد 3 روز تو حالت کوک دائم بمونه.نکنید عزیز من این کارها رو.Khansariha (219)
(2013-02-03 02:47 PM)MarksmanM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-01 12:02 AM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده من اخر متن را خوندمKhansariha (8) اگه میخوای ضعیف شه ۲الی۳روز باد بزارش بعد وصلش کنKhansariha (256)
مهرداد جان!!!!! این چه پیشنهادیه رفیق؟
کلا برای تثبیت فنر 350 ، 500 شلیک کافیه.حالا شما همه زمان این 500 شلیک رو جمع کن ببین 72 ساعت یا 48 ساعت می شه که اون پیشنهاد رو دادی؟ پدر فنر در میاد 3 روز تو حالت کوک دائم بمونه.نکنید عزیز من این کارها رو.Khansariha (219)

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

دادا اگه این کار رو میکردم که الان باید به فکر فنر جدید میبودم !!!
احتمالا منظورشون همین که شما گفتین بود !!!
راستی دوستان بهترین ساچمه برای مگنوم 350 چیه ؟

رو چه فاصله ای برای زدن شکار یا کلا هدف روی تفنگم جساب کنم ؟

تا حالا بزرگترین شکاری که با این تفنگ از پا در اومده پی بوده ؟؟؟
سلام به همه ی سروران.
باور کنید این تجربه شخصی بود. اینم داستانش!
حدود دو ماه پیش فنر مگنوم ۳۵۰ کالیبر ۴.۵ یکی از دوستانم را تعویض کردم اما بعد از تعویض به کلی دقتش را از دست داد. دوستم یک روز تفنگش را در حالت باد قرار داد اما با این حال خوب نشد. یک روز دیگه هم این کار و کرد و حدود ۲۰۰ تایی هم شلیک کرد ولی باز هم مشکل حل نشد. فنر قبلی را که دوباره روش انداختم خیلی بهتر شد.
منم به این دوستمون گفتم اگه میخوای ضعیف شه ۲الی۳روز باد بزارش بعد وصلش کن
اگر هم می دونید که واقعا این کار درست نیست پست های اخیرم را حذف کنید.
با تشکرKhansariha (8)
مهمترین چیز در 350 مگنوم هدفگیری و اصابت ساچمه به هدف هست.من یه 350 مگنوم4.5 دارم با ماشه تی 05 و دوربین نورکونیا .از فاصله 100 متری یه کلاغ را به راحتی هدشات میکنه...تفنگ من هم کارکرده هست و تقریبا 2تا 3هزار تیرباهاش شلیک شده..مطمئن هستم توی فاصله زیر 20-30متر سگ را درصورت شلیک به اعضای حیاتی مثل قفسه سینه و بالاتنه میکشه.اما مرگی دردناک و یه ذره زمانبر .چون ساچمه 4.5 کوچیک هست..ساچمه های مورد استفاده ام هم گامو پرومگنوم هست..براحتی از فاصله 30 متری گلدون سفالی معمولی را سوراخ میکنه.شیشه را تا فاصله30-40 متری پانچ میکنه.....کلا توی بادیها معرکه هستش.....
(2013-02-03 09:48 PM)persika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمترین چیز در 350 مگنوم هدفگیری و اصابت ساچمه به هدف هست.من یه 350 مگنوم4.5 دارم با ماشه تی 05 و دوربین نورکونیا .از فاصله 100 متری یه کلاغ را به راحتی هدشات میکنه...تفنگ من هم کارکرده هست و تقریبا 2تا 3هزار تیرباهاش شلیک شده..مطمئن هستم توی فاصله زیر 20-30متر سگ را درصورت شلیک به اعضای حیاتی مثل قفسه سینه و بالاتنه میکشه.اما مرگی دردناک و یه ذره زمانبر .چون ساچمه 4.5 کوچیک هست..ساچمه های مورد استفاده ام هم گامو پرومگنوم هست..براحتی از فاصله 30 متری گلدون سفالی معمولی را سوراخ میکنه.شیشه را تا فاصله30-40 متری پانچ میکنه.....کلا توی بادیها معرکه هستش.....
ممنون بابت پاسخ .
منم 5.5شو دارم قدرتش خیلی خوبه ولی 100 متر رو تست نکردم واقعا میشه به هدف زد تو این فاصله ؟؟

ماشه منم t05ه .قیمت t06 چنده ؟؟به نظرتون کدوم بهتره ؟می ارزه عوض کنیم ؟

تفنگم 350 مگنوم پنتره کاش قنداقش چوبی بود چوبی رو خیلی دوست دارم .

ممکنه کسی از قنداق فایبر خوشش بیاد اما چوبی داشته باشه که بخواد تعویض کنه با من ؟؟؟!!

دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن .

دوستان بهترین ساچمه برای مگنوم 350 چیه ؟

(2013-02-03 10:42 PM)asfa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-03 09:48 PM)persika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابت پاسخ .
منم 5.5شو دارم قدرتش خیلی خوبه ولی 100 متر رو تست نکردم واقعا میشه به هدف زد تو این فاصله ؟؟

ممکنه کسی از قنداق فایبر خوشش بیاد اما چوبی داشته باشه که بخواد تعویض کنه با من ؟؟؟!!

تا حالا بزرگترین شکاری که با این تفنگ از پا در اومده چی بوده ؟؟؟

ممنون بابت پاسخ .

..........

شما کلاغ رو توی 100 متری هد شات میکنید ؟؟ با 350 کالیبر 177. ؟؟؟!! اونوقت با پرومگنوم ؟؟ اقا پس خوبه من 5 .6 تا پی سی پیمو و بفروشمو . جی اس بی هامم بفروشم 350 با پرومگنوم بخرم دوربین بوشنل الیت و لیپرز هم که نیازی نیست میخواستم 270 زد کاکا بخرم که کلا" بی خیال شدم !!!!!
لینک مرجع