انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا حمید دقیقا همون پین که لوله رو به اون اهرم زیرش وصل میکنه اون پین شکسته منظورم اونه اگه تونستتی پیدا کنی ممنون میشم داداش
فرهود جان اون پین گیر نمیاد پیشنهاد من برای شما اینکه به 1 تراشکار ماهر مراجعه کنیدو بگید براتون از فولاد boz بتراشه که کلا" هزینه ای نداره و اگه اون مدل فولاد در دسترس نبود از فولادی با مقاومت بالا براتون درست کنه که حداقل سختی کمتر از 20 راکول نداشته باشه چون بیشترین فشار توی مگنوم روی این پین هستش .
سلام آقا فرهود من یه آمار بگیرم اگه طرف فابریکشو داشت بهت پ خ میدم
ممنون barakodaمنتظر پیام شما هستم و masih جان که قبلا هم مارو واسه فنر و واشر شرمنده کرده بود یک سوال دیگه اینکه اگه پشت یک مته5 رو به اندازه پین قبلی برش بزنم جواب میده؟ جنسش کربن هست
خواهش میکنم فرهود جان میشه عالیه ولی 1 مشگلی هستش اون مته رو نمیتونید پرچش کنید چون جنسش خشکه هستش و سختی فوق العاده بالای داره .
حق با داش مسیح هست اون پرچ نمیشه اگه به دنبال پرچ کردن هستی همون کاری که گفتم یا آقا مسیح فرمودند انجام بده
سلامKhansariha (8)
امروز رفتم فنر 350 بخرم اما شک کردم!از کجا میشه فهمید اصله؟البته بسته بندی نایلونی داست و یه کاغذم به دورش پیچیده بون که اسم دیانا و مدل قابل استفاده رو نوشته بودن
قیمت هم 38گفت.
در ضمن حلقه هارو هم شمردم که 39-40 حلقه شد!
(2013-04-25 07:06 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
امروز رفتم فنر 350 بخرم اما شک کردم!از کجا میشه فهمید اصله؟البته بسته بندی نایلونی داست و یه کاغذم به دورش پیچیده بون که اسم دیانا و مدل قابل استفاده رو نوشته بودن
قیمت هم 38گفت.
در ضمن حلقه هارو هم شمردم که 39-40 حلقه شد!
چند ماه پیش من گرفتم نایلون و کاغذ نداشت به طرف اعتماد دارم داد60 تومان
مهرداد جان اون فنر به احتمال زیاد اصل نیست الان یه واشر پیستون خالی رو میدن 40
حالا اینارو ول کنید!!از کجای فنر میشه فهمید اصله؟Khansariha (8)
لینک مرجع