انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

دقیقا منظور من همان چیزی است که شما در فرمایشات خود عرض کردید
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
دوستان می بخشید یه سوال کسی از قیمت این سلاح خبر داره الان چنده والا چند جا پرسیدم هر کس یه چیزی می گه خلاصه از 1.400تا 1.800 قیمت دادن.بیشتر هم حدود 1.600 می گفتن.از دوستان اگه کسی خبر داشته باشه ممنونش می شم راهنماییم کنه
با تشکر
دوست عزیز الان این سلاح اهواز 1500 می باشد
اراک این سلاح 1450هست و کارکرده در حد آک 1100تا1200 بهتر بود سوالتونو در تاپیک گزارشی از قیمتها مطرح میکردین
یه 350 کالیبر 4.5 کارکرد دیدم...به نظرتون کالیبر 4.5 این سلاح مناسبه؟؟؟؟ میدونم 5.5 برای این سلاح بهتره ولی 4.5 چی؟؟؟
من یک زمان مگنوم 350 4.5 داشتم با ساچمه های درجه یک واقعا خوب و دقیق میزنه من با مگسک باهاش کار میکردم و از دقت و قدرتش راضی بودم فقط باید ساچمه خوب براش بگیری جی اس بی _کراسمن و بارکودا نباید ازش انتظار داشتی باشی با ساچمه های گامو خوب بزنه .سرعت تیر توش خیلی بالاست جوری که بین شلیک و بر خورد فاصله زمانی رو حس نمیکنی.
با ساچمه های معمولی مثل مچ و پرومگنوم و تی اس 10 اصلا خوب نیست؟؟؟ یا اینکه نسبت به اون ساچمه ها نتیجه بدتری میده؟؟
با ساچمه مچ تا حدودی بهتر میزد ولی با پرومگنوم و ts 10 اصلا دقیق نبود مثلا نباید انتظار داشتی گروپ زیر 5 سانت بگیری تو 25 متری ولی واقعا تفنگ دوست داشتی بود برای من.
با سلام
بنده هم در حال حاضر 350 کالیبر 4/5 استفاده می کنم . بانظر دوستان موافقم این سلاح در کالیبر 177 برای اینکه دقت خوبی از اون شاهد باشیم میبایست از ساچمه های باکیفیت استفاده شود مانند جی اس بی .بارکودا. وکراسمن هالوپینت ... ولی چون این ساچمه ها گرون قیمت هستندوکم یاب ناچارنا ازساچمه های ارزانتر مثل گامو پرومگنوم ومچ وهمچنین از ساچمه های ایرانی که بیشتر در دسترس هست استفاده میکردم. که که طبق تجربه شخصی تا فاصله 25متر از بین این ساچمه ها گامو مچ دقت بهتری نسبت به سایر ساچمه های ذکر شده شاهد بودم .Khansariha (8)
در کالیبر 5.5 این سلاح پرومگنوم دقت قابل قبولی برای شکار داره ولی برای مگنوم 350 هیچ ساچمه ای مثل باراکودا نمی شود
لینک مرجع