انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگه اینطور که شما فرمودید باشه که خدا به دادمون برسهKhansariha (226)Khansariha (367)
درمورد اسلحه و ساچمه های گامو مطمئن بودم ولی در مورد دیانا و وایرخ نه!متاسفانه از همون چیزی که میترسیدم به سرم اومدKhansariha (290)
(2014-05-17 10:24 AM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه اینطور که شما فرمودید باشه که خدا به دادمون برسهKhansariha (226)Khansariha (367)
درمورد اسلحه و ساچمه های گامو مطمئن بودم ولی در مورد دیانا و وایرخ نه!متاسفانه از همون چیزی که میترسیدم به سرم اومدKhansariha (290)
دوست عزیز چی به سرتون اومد ؟ من متوجه نشدم ! لوله تفنگتون کج شد ؟ میگن و گفتن و این حرفها رو بی خیال بشید شما رو به خدا . کلا یه فرهنگی تو مملکت ما رایج شده که هر جنسی قدیمیش بهتره ! اگه اینطوره برگردیم و عصر حجر زندگی کنیم بهتره ! اگه تو کشور ما هر جنسی قدیمیش بهتر شده به خاطر کپی کاری و برکات کشور کمونیستی و برادر ما چین هستش و صد البته وارد کننده سود جو و همینطور نحوه عملکرد صنایع داخلی خودمون مثل 2 غول بزرگ خودرو سازی دنیا !!!!!!!! ایران خودرو و سایپا . دوست عزیز شما خودتون دیدید که هر 4 تا تفنگ لوله شون رو به پایین کج شده بود ؟ تفنگ ها مگه آکبند نبود پس چطور لوله شون کج شده بود ؟یعنی کارخونه لوله کج توی بسته بندی گذاشته ؟ توی دنیای رقابتی امروز اگه یه تولید کننده بخواد از این جور بازی ها در بیاره تولید کننده رقیب میزنه داغونش میکنه اونم بازار اروپا ! مگه پژو جی ال ایکسه که آتیش بگیره همه بازم به به و چه چه کنن ؟ من تفنگ چینی هم ندیدم که لوله اش رو به پایین کج شده باشه چه برسه به دیانا . نحوه کار با اسلحه مهمه . بچه فامیل دیانا 25 منو ورداشته بود زورش نمیرسید مسلح کنه لوله رو گذاشت کنج دیوار قنداق رو هم گذاشت رو شکمش میخواست وزنشو بندازه روش که سر رسیدم زدم تو سرش وگرنه فاتحه لوله و روزنه دید و مگسک رو خونده بود . بله از این کارها بکنید لوله تفنگ که سهله میلگرد ساختمون سازی هم کج میشه !
بعضی مواقع یه سری حرفا زده میشه بی حساب و کتاب که ادم واقعا تعجب میکنه.احساس میکنم دوباره بعضیها میخوان یک سری برند های مطرح رو زیر سوال ببرن تا به اهدافی که دارن برسن.امیدوارم این فقط احساس بنده باشه و حقیقت نباشه.
کاربر گرامی akhahir یه چند نمونه از این بارهای جدید وایرخ و دیانا که لوله هاش کج میشه رو به ما هم نشون میدی؟؟
برادر من این حرفا چیه که میزنی؟این حرفای شما منو یاد یه سری افراد میندازه که سه چهار سال پیش برای انداختن رنجرهاشون به ملت میگفتن دیانا چینی هست و...
امیدوارم دیگه این بحث های بی اساس تکرار نشه.
از کاربران گرامی هم میخوام این مباحث رو جدی نگیرن و به عنوان تاپیک توجه کنند.
(2014-05-17 02:51 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی مواقع یه سری حرفا زده میشه بی حسابر و کتاب که ادم واقعا تعجب میکنه.احساس میکنم دوباره بعضیها میخوان یک سری برند های مطرح رو زیر سوال ببرن تا به اهدافی که دارن برسن.امیدوارم این فقط احساس بنده باشه و حقیقت نباشه.
کاربر گرامی akhahir یه چند نمونه از این بارهای جدید وایرخ و دیانا که لوله هاش کج میشه رو به ما هم نشون میدی؟؟
برادر من این حرفا چیه که میزنی؟این حرفای شما منو یاد یه سری افراد میندازه که سه چهار سال پیش برای انداختن رنجرهاشون به ملت میگفتن دیانا چینی هست و...

من واقعا متاسفم میتونید یه نمونه اروپایی با مدلهای موجود در بازار تهیه کنید یا از تعمیر کارهای خبره تفاوت رو بپرسید
من به نمونه های موجود در بازار بسیار شک دارم اونهایی که اینارو وارد میکنن باید جواب بدن نه من
جهت اطلاع جناب عالی بعضی محصولات ترکیه به دلیل نداشتن استاندارد لازم تو خود اون کشور هم فروشش ممنوعه ولی
تو بازار ما معامله میشه به هر حال کیفیت این مدلها اونی نیست که باید باشه دوست یه وایرخ 80 از انگلیس آورد حدود 2000000 تومن خریده بود
حالا چطوره اینجا ارزون تره این اون چیزیه که رسالت این سایته و همون طور توپستهای قبلی گفتم باید همراه یه فرد وارد خرید بشه
و این رسالت مدیران سایته که با تجربه ای که دارن راهنمایی کنن و مانع از خرید این سلاحها توسط افراد بشن
(2014-05-17 03:37 PM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-17 02:51 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی مواقع یه سری حرفا زده میشه بی حسابر و کتاب که ادم واقعا تعجب میکنه.احساس میکنم دوباره بعضیها میخوان یک سری برند های مطرح رو زیر سوال ببرن تا به اهدافی که دارن برسن.امیدوارم این فقط احساس بنده باشه و حقیقت نباشه.

من واقعا متاسفم میتونید یه نمونه اروپایی با مدلهای موجود در بازار تهیه کنید یا از تعمیر کارهای خبره تفاوت رو بپرسید
من به نمونه های موجود در بازار بسیار شک دارم اونهایی که اینارو وارد میکنن باید جواب بدن نه من
جهت اطلاع جناب عالی بعضی محصولات ترکیه به دلیل نداشتن استاندارد لازم تو خود اون کشور هم فروشش ممنوعه ولی
تو بازار ما معامله میشه به هر حال کیفیت این مدلها اونی نیست که باید باشه دوست یه وایرخ 80 از انگلیس آورد حدود 2000000 تومن خریده بود
حالا چطوره اینجا ارزون تره این اون چیزیه که رسالت این سایته و همون طور توپستهای قبلی گفتم باید همراه یه فرد وارد خرید بشه
و این رسالت مدیران سایته که با تجربه ای که دارن راهنمایی کنن و مانع از خرید این سلاحها توسط افراد بشن
دوست عزیز اگر موردی وجود داره باید با مدرک گفته بشه.این که صرفا شما به محصولات شک دارید که دلیل قانع کننده نمیشه.
در هر صورت این سایت که سهامدار دیانا و وایرخ نیست اگر موردی مشاهده بشه مطمئن باشید اعضای این سایت اولین نفرات خواهند بود که گزارش میدن.
در پایان شاید این تاپیک بتونه کمک کننده باشه.میتونید بهش یه سری بزنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما همین طوره دوست عزیز من در حسن نیت شما و دوستان شک ندارم
و به همین خاطر هم هست که به عضویت در این سایت افتخار میکنم
دوستان قيمتهاي اروپا رو با ايران مقايسه نكنيد اصلاً ! اروپا حداقل ٥٠% ماليات مستقيم و غير مستقيم داره ، وقتي به خارج از ارپا صادر ميشه اين ماليات برداشته ميشه و در خريد عمده هم شركت تخفيف ميده
دقت کنید کسانی که اقامت ندارن و مسافرن این مالیات در مرز خروجی بهشون پس داده میشه
(2014-05-17 06:27 PM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت کنید کسانی که اقامت ندارن و مسافرن این مالیات در مرز خروجی بهشون پس داده میشه

چيزي حدود ١٢٪ ماليات رو بر ميگردونن به عنوان tax free
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید بزرگوارKhansariha (8)
اول از همه از بابت حرفی که دیروز زدم که متاسفانه من بد نوشته بودم و باعث برداشت بد از طرف اساتید انجمن امین جان و جناب key عزیز شد معذرت میخوامKhansariha (8)
عزیزان اگه پست قبلی من تو همون صحفه رو مطالعه میفرمودید متوجه میشدید که بنده منظوری نداشتم و حتی از جناب akhahir عزیز نیز خواسته بودم که یکی از نمونه های نام برده رو به اساتید سایت نشان بدهند تا صحت این قضیه که این اتفاق بر اثر شیوه استفاده از سلاح بوده یا کیفیت پایین سری جدید محصولات معلوم بشه بازهم از سوء تفاهم پیش آمده عذرمیخوام
لینک مرجع