انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام داش رضا.راستش واشر سالمه چربم نیست.امروز صبح از16متری با همون تنظیم اولش شیشه دلستر میترکوندم.از 20متری هم در نوشابه رو زدم.ساچمه هم پرومگنومه.شاید من بدساچمه میزارم تو تفنگ.اخه وقتی میخوام ساچمه بزارم یه ذره کج میشه بافشار جاش میزنم این عادت بداز تفنگ چینی توم مونده.درضمن میشه توضیح بدید برای صفر کردن چه جوری باید عمل کرد.من یه نقطه رو هدف میگیرم میزنم اگر چپ وراست یا بالا وپایین خورد طبلکارو میچرخونم که فکر کنم اشتباه کارم.
باتشکرKhansariha (8)
هیچ کس نیست کمک کنه.من کمک میخوام کمک کمک کمک کمکKhansariha (86)
(2013-06-29 03:53 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم نترس من هستم خخخخ_عزيز كاليبرش چنده؟ساچمت چيه؟اول دوربينو تراز كن و خوب پيچارو سفت كن اون پيچ استوپر پايه دوربين رو هم سر جاش داخل سوراخ ريل شادو ببند خلاصه اول دوربينو فيكس كن بعد يه صندلي و بالشتو اگه داشتي دستكش هاي چرمي هم بزار دستت تو13متري يه سيبل بزار دوربين رو زوم9 اگه تاربود شفافيتشو تنظيم كن اگه AOهست_با ساپرت خوب يه گروپ بگير يه 10-15تايي تير بنداز اما به طبلكا دست نزن عكسشو بزار ببينيم درچه وضعي هست تا بهت بگم چيكارميتوني بكني_سعي كن آروم باشيو بدون لرزش شليك كني ايشالا كه تفنگو دوربينت موردي ندارن به نظرم لرزش دست داري يا ماشه ي سفت شادو باعثش باشه،راستي ماشه فلزه يا پلاستيك؟
اول یه بار با مگسک شلیک کن یه گروپ بگیر اگه مشکل دقت نداشتی ایراد از دوربینه . ممکنه دوربین شل باشه یا رتیکل شل باشه و جابجا بشه
(2013-06-29 08:53 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-29 03:53 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم نترس من هستم خخخخ_عزيز كاليبرش چنده؟ساچمت چيه؟اول دوربينو تراز كن و خوب پيچارو سفت كن اون پيچ استوپر پايه دوربين رو هم سر جاش داخل سوراخ ريل شادو ببند خلاصه اول دوربينو فيكس كن بعد يه صندلي و بالشتو اگه داشتي دستكش هاي چرمي هم بزار دستت تو13متري يه سيبل بزار دوربين رو زوم9 اگه تاربود شفافيتشو تنظيم كن اگه AOهست_با ساپرت خوب يه گروپ بگير يه 10-15تايي تير بنداز اما به طبلكا دست نزن عكسشو بزار ببينيم درچه وضعي هست تا بهت بگم چيكارميتوني بكني_سعي كن آروم باشيو بدون لرزش شليك كني ايشالا كه تفنگو دوربينت موردي ندارن به نظرم لرزش دست داري يا ماشه ي سفت شادو باعثش باشه،راستي ماشه فلزه يا پلاستيك؟

سلام داشم دمت گرم.کالیبر5.5هست.ساچمه پرومگنوم.باشه همین کارو میکنم امروز بعدازامتحانم.
(2013-06-30 11:43 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
پیرو راهنمایی دوست خوبم اقا صابرتو تاپیک صفرکردن دوربین اینو گرفتم.درضمن بگم دوربینو تنظیم نکردم وبدون دست زدن به طبلکا اینجوری زد.لطفا هم نظر بدید وهم راهنمایی براصفر دوربین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاصله:13متر
حالت:نشسته بدون ساپورت.پشتموتکیه دادم به دیوار
ساچمه:پرومگنوم.
اسلحه:شادو1000
زوم دوربینم رو6.یکی ازبچه ها گفت زوم مناسب برای دوربینمه
دوربین:waltther3-9*40ao
تعداد شلیک:5
یادم رفت اون12وسط خال رونشونه میگرفتم.لرزش دست هم یه ذره داشتم.

ناصر جان اگه این گروپ رو ملاک بگیریم احتمالا تفنگت باید تو حدود 15 متر (به طور تقریبی) صفر دومش باشه. چون تو 13 متر پایین خورده و با توجه به منحنی پرواز ساچمه شما زیر 13 متر نمی تونی صفر اول داشته باشی.

اگر می تونی بین 13 تا 17 متر یک متر به یک متر گروپ "با ساپورت بگیر".

اگر توی 15 صفر بود حدودای 35 صفر اولته که برای شادو بد نیست.
اما : شما خطای افقی هم داری.قبل از هر آزمایش مجددی اون خطا رو برطرف کن.چون محل برخورد میانگین این گروپتون نسبت به هدف راست هست باید بیاریدش چپ.با طبلک ویندیج این خطا رو برطرف کنید بعد اون آزمایشی که گفتم انجام بدین.

ولی بهترین کار اینه که دوربین رو در همون 35 متری صفر کنید تا خطا کم بشه.Khansariha (8)
سلام.
باتشکر از اقا مهدی عزیزمشکل منم همینه چپ وراست تنظیم نمیشه طبلکو 1تقه میچرخونم چپ میزنه.ازاونطرف میچرخونم راست میزنه.حد وسط نمیشه بالا وپایین روتو20متر تنظیم کردم تقریبا درست میزنه ولی راضی کننده نیست.امروز پایه دوربینو نگاه کردم فکرکنم یه مشکلی داره بست طرف عدسی بیرونی (اسمشو نمیدونمKhansariha (226))یه طرفش کامل کیپ یه طرف درز داره وفکرکنم فشار یه طرف بیشتر باشه.روز اولی که برادران پست تفنگوتحویل گرفتم ریتیکالو که نگاه کردم کج بود دادم یارو پیچ هاروشل کرد دوربینو چرخوند فکر کنم درست نبسته شاید به همین علت پرت میزنه
سلام دوستان.درنهایت به یه نتیجه هایی رسیدم.امروز رفتم اچار گرفتم وپیچهای پایه دوربین رو سفت کردم.کامل شل شده بوددقت بهترشد.فقط پیجهای خودتفنگ هم فکرکنم شله.رفتم اچارشو بگیرم شماره پیچو نمیدونم چنده اگر کسی میدونه اچارایی که برای شادو لازمه وشمارشونو بگه تابگیرم.درضمن دیشب شیشه دلسترو از30مترزدم دوباره کله شیشه روگذاشتم زدم الان خوبه دیگه نه؟Khansariha (226)
(2013-07-02 03:03 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. سه روز پیش برای خرید دوربین رفتم مغازه شکاری آقای حیدری توی اصفهان دو تا دوربین 42*6 که هر دوشون 150 هزار تومن بودن بهم نشون داد یکی مارک لئوپولد (leupold) و اون یکی مارک کارل زیس (carl zeiss). حالا به نظر شما این دوربینها توی این رنج قیمت خوب هستند و اگه خوبند کدومشون بهتره و دوام بیشتری داره (مثلا: زود از تنظیم در نمیاد، در اثر لگد تفنگ دوام بیشتری داشته باشه، رتیکل بهتری داشته باشه) در ضمن رتیکل هردوشون به این شکل بود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی کارل زیس نوشته بود made in germany
تفنگ هم شادو 1000 هستش
لطفا راهنمایی کنییییید

با سلام
دوست عزیز این دوربینها هر دو مارک تقلبی هستند
و زایس آلمانی نیست دوربین اصل زایس چند میلیون به بالاست
(2013-07-05 06:59 PM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-02 03:03 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. سه روز پیش برای خرید دوربین رفتم مغازه شکاری آقای حیدری توی اصفهان دو تا دوربین 42*6 که هر دوشون 150 هزار تومن بودن بهم نشون داد یکی مارک لئوپولد (leupold) و اون یکی مارک کارل زیس (carl zeiss). حالا به نظر شما این دوربینها توی این رنج قیمت خوب هستند و اگه خوبند کدومشون بهتره و دوام بیشتری داره (مثلا: زود از تنظیم در نمیاد، در اثر لگد تفنگ دوام بیشتری داشته باشه، رتیکل بهتری داشته باشه) در ضمن رتیکل هردوشون به این شکل بود:

روی کارل زیس نوشته بود made in germany
تفنگ هم شادو 1000 هستش
لطفا راهنمایی کنییییید

با سلام
دوست عزیز این دوربینها هر دو مارک تقلبی هستند
و زایس آلمانی نیست دوربین اصل زایس چند میلیون به بالاست
دوست عزیز ، روی شادو یکی از دوستان مدل 4*42 لئوپولد (لازم به ذکره که این مارک ها رو تو چین می چاپن رو کارتن ) گرفتیم ، خوب جوب داد تا یه مدتی بعد که حلقه جلویی دوربین در اومد. البته چون از موقع گرفتن سلاح همون روز دوربین رو بستش ، که بهتره فنر سلاحی مثل شادو هم آروم بشه ، بعد دوریبن رو ببندی ، ولی یکی دیگه از دوستان شادو داشت که هنوز هم دوربین 4*42 لئوپولد که 2 سال پیش 50 هزار تومن گرفتیم داره ، تنها عیبش ورود گرد و غبار و کم شدن شفافیت دوربین بوده (اونم به خاط اینکه دوستمون تفنگش همیشه همراهش بوده ، تو ماشین ، سر زمین کشاورزی و ... Khansariha (219))
اگه می خوایین از این سری دوربین ها بگیرین یه زوم ثابت 4*32 یا 42 و یا همین 6*42 رو بگیرین )
اون کارل زیس رو هم مشخصه ، کمپانی که لنز دوربین و لوازم اون رو می سازه و در همه جای دنیا به خاطر کیفیتش معروفه فک می کنین بیاد و یه دوربین 40 دلاری به بازار بده (با احتساب 150 هزار تومان قیمت این دوربین Khansariha (367))
لینک مرجع