انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
معنی هر کدوم از اعداد در خرید دوربین چیه؟
Riflescope 3-9*50 IRWR

آیا دوربین گامو 4 در 32 حک شده دارای بعلاوه مدرجه یا سادست
زئمش رو چند برابر ثابت شدست؟
مدل های دیگه ی گامو که زوم دار هستند اما حک شده هم هستن مثل این دوربین زوم ثابت، مقاوم هستند؟
دیگه به چه چیزایی تو دوربین گرفتن دقت کنیم؟
Khansariha (256)
تیکا جان اون دو عدد اول دامنه زوم رو نشون میدن.یعنی در این مدل اولی که شما گذاشتی یه دوربین متغیر داریم که زومش بین 3 تا 9 برابر تغییرات داره.عدد دومی یعنی 50 قطر لنز جلویی یا عدسی شیی به میلی متر هست.
مدل 32*4 زومش برابر با 4 برابر به صورت ثابت هست.مدل حکی هم داره ولی نه همشون.
کلا بعیده الان شما بتونی دوربین گامو حکی پیدا کنی مخصوصا زوم متغیر.به چیزای دیگه مثل وزن کلی،طول دوربین،شکل طبلکها،قطر تیوب،استحکام....Khansariha (214)
تشكر از آقا مهدي Khansariha (8)
ولي دوستان چند وقت پيشم من اين سوال رو مطرح كردم كه IRWR
اين حروف هاي انگليسي نشان گر چي هستن
اينطور بگم اول چه كلماتي هستن ؟
مثلا رو بعضي از دوربين ها زده AO اين اول چه حرف هست Khansariha (290)
بازم تشكر از شما Khansariha (8)
فکر کنم WR به معنی همراه رینگ هست.With Ring.ولی IR به چراغ ریتایکل مربوطه احتمالا Illuminated Reticle. اون AO هم یعنی اینکه دوربین قابلیت تنظیم پارالکس داره.یعنی Adjustable Objective یا همون لنز شیی قابل تنظیم.Khansariha (8)
سلام خدمت استادان عزیز من دوربینمو بستم روی مگنم 350 ولی از داخلش مگسک دیده میشه میخواستم ببینم مشکلی هست یا اشکالی نداره یکم توی چشم میاد
با سلام خدمت به دوستان عزیز من یک دوربین بوشنل 3-7*29 برای شادو 3 ماه پیش خریده بودم
امروز بعد از دو هفته که از تفنگ اسفاده نکرده بودم شروع به تیر اندازی کردم دیدم که خیلی پرت و پلا میزنه ولی
قبلا تنظیم بود میخواستم بدونم دوربین خراب شده یا نه
با تشکر
با سلام خدمت استادان عزیز برای تنظیم دوربین سنتر 3-9*32 در فاصله 15 متری چه زومی باید استفاده کنم
زوم در سفر کردن دوربین مهم نیست
شما تا جایی که خودت راحتی زوم بده چون زوم زیادی هم نداری که مشکل ساز باشه

بازم اساتید نظر بدن
(2012-11-30 01:48 AM)javadgholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت استادان عزیز من دوربینمو بستم روی مگنم 350 ولی از داخلش مگسک دیده میشه میخواستم ببینم مشکلی هست یا اشکالی نداره یکم توی چشم میاد
سلام
معمولا وقتی ارتفاع پایه و یا دوربین کوتاه و به بدنه بسیار نزدیک هست این مشکل بوجود میاد .
شما میتوانید مگسک را باز کنید و یا از پایه بلندتری استفاده کنید و یا بی خیال بشید و باهاش بسازید . Khansariha (8)
(2012-11-30 10:39 AM)alinikparast نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت به دوستان عزیز من یک دوربین بوشنل 3-7*29 برای شادو 3 ماه پیش خریده بودم
امروز بعد از دو هفته که از تفنگ اسفاده نکرده بودم شروع به تیر اندازی کردم دیدم که خیلی پرت و پلا میزنه ولی
قبلا تنظیم بود میخواستم بدونم دوربین خراب شده یا نه
با تشکر
نمیشه سریع دوربین را مقصر دانست (هرچند محتمل هست) ابتدا دقیق بررسی کنید مثلا بدون دوربین تست کنید و یا با ساچمه دیگه هم شلیک داشته باشید اگر مطمئن شدید اونوقت دیگه مربوط به بهم خوردگی دوربین و یا بخشهای دیگه مثل پایه میباشد.
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان گلKhansariha (8)
می خواستم در مورد بورساید مدلی که سر لوله بسته میشه بدونم که برای صفر کردن دوربین سلاح بادی چقدر موثره ؟با توجه به اینکه خط سیر گلوله را کاملاً مستقیم نشون میده وبالستیک گلوله را پنهان می کنه ، صفر دقیقی ارائه میده؟ کسی از دوستان تجربه صفرکردن دوربینو با هاش داره ؟در کل سوای مسئله مالی و قیمتش وسیله قابل اعتمادی هست یا نه ؟
پیشاپیش از لطف همه ی دوستان ممنونمKhansariha (256)
لینک مرجع