انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-09-08 09:51 AM)farshad46pi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز آیا پایه یک تکه بهتر از دو تکه نیست؟
با توجه به تجربه خودم که خیلی زیاد هم نیست فکر میکنم همینطوره .هر چند شاید به نوع دوربین و تفنگ هم بستگی داشته باشه.Khansariha (226)فکر کنم دو تیکه ها معمولا یه استپ هم لازم دارن؟
حیف اون دوربین نیست ببندی رو مگنوم
یه سوال از کسانی که دوربین های لیپرز و سنتر پویینت دارن
شما وقتی که می خواین دوربین رو تنظیم کنین وقتی طبلک های چپ و راست رو تکون میدین آیا بعدش باید مجددا بالا و پایین رو هم تنظیم کنین؟یعنی وقتی یکی رو جابه جا میکنید دیگری هم باید جابه جا کنید یا نه؟
(2011-09-22 01:44 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما وقتی که می خواین دوربین رو تنظیم کنین وقتی طبلک های چپ و راست رو تکون میدین آیا بعدش باید مجددا بالا و پایین رو هم تنظیم کنین؟یعنی وقتی یکی رو جابه جا میکنید دیگری هم باید جابه جا کنید یا نه؟

نه داداش هر طبلک فقط برای تنظیم طرف خودشه و هرکدوم جداگانه تنظیم میکنه اینطور نیست که شما چپ و راست رو تغییر بدی بالا پایین بهم بخوره Khansariha (8)
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال تو این تاپیک یا نه
تفنگ من در فاصله 15 متری حدود 20 سانت بالا میزنه کسی میتونه کمک کنه
(2011-09-22 10:47 PM)oldsnake3 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال تو این تاپیک یا نه
تفنگ من در فاصله 15 متری حدود 20 سانت بالا میزنه کسی میتونه کمک کنه

دوست عزیز تو این فاصله 20 سانت خیلی هست.شیم گذاری کردید؟پایه دوربینتون چی هست؟وضعیت طبلکها چی هستن؟
سلام .ممنون از جوابتون. پایش 1 تکه leopold من تازه واردم شیم گزاریا نمیدونم چیه وضعیت طبلکمم نمیدونم
راستی شما متالا بازی کردین که گفتین یاد خاطرش افتادین
(2011-09-22 01:44 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نمیتونم در این مورد دقیق بگم اما به تازگی با دو تا دوربین به این مسئله برخورد کردم احتمالا اگه دوربین سالم باشه نباید این مشکل وحود داشته باشه
سلام بچه ها.
واسه دوربین 8-32*56 لیپرز و تفنگ رین استورم چه پایه ای با چه مارکی بهتر جواب میده؟
ایا پایه یک تیکه رو میشه ی جوری سوار رین استورم کرد؟Khansariha (8)
سلام اقای ALIANA-54-T06 لطفا راجب نصب دوربین روی بنجامین 392 کمک کنید ممنون
لینک مرجع