انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
رضا جان این شیم گذاری که عکسش را گذاشتید خوبه فقط سعی نکن پیچها را زیاد سفت کنی و بگذار کمی بین دو طوق یا حلقه های عقبی پایه فاصله باشه و در ضمن هر مدتی پیچها را با آچار تست کن چون لایه های شیم گذاری بعد از مدتی بر اثر فشار نازکتر میشن و بلطبع کمی پیچها هم شل خواهند شد. فعلا Khansariha (8)
350 Magnum
Diana 6-42*42
Leupold

با ساچمه پرو مگنوم حدودا 10 سانت راست میزنه. نتونستم با برجکها سفر کنم.
شیم گذاری هم امکان پذیر نیست. چون اصلا بالا پایین نمیزنه. بغل طوقکها هر چی بزاری رو ارتفاع دوربین هم تاثیر میزاره.
فاصله 13 متر
هوا بدون باد
دوست عزیز نمی دونم تا حالا کس دیگه ای هم با پایه لئوپولد این مشکل رو داشته یا نه؟ راستش من داشتم.واسه همین هم کلا پایه رو عوض کردم.ظاهرا بعضی هاشون دو تا رینگ در یه راستای درست نیستن. شما قبل از تعویض پایه دوربین رو ریست کن ببین چه قدر خطا داره اگه زیاد باشه با طبلک چرخوندن فایده ای حاصل نمی شه حتی ممکنه تیوب داخلی زیاد تحت فشار قرار بگیره.اگه خطا از 5 سانت در 20 متر بیشتر بود به فکر یه پایه دیگه باشی بهتره.این نظر منه.Khansariha (226)Khansariha (8)
راستش دوربین و باز کردم دوباره بستم الان تو 10 متری فقط 1 سانت پایین میزنه. فقط نمیدونم آیا طبلک ها در حالت نرمال هستن یا نه. کسی میدونه رو این دوربین دقیقا حالت نرمال روی چه اعدادی است؟
برای اینکار باید یک بار طبلک رو سفت بکنی و هنگام باز کردن تعداد دور ها رو بشمری نصف تعداد دورها حالت نرمال است.
صفت نمیشه. هر چند دور بچرخونی میچرخه
پس احتمالا طبلک ها مشکل دارن
شاید فنر زیرش پریده باشه
تو چند دور معمولا صفت میشه؟
بستگی داره بین 5 تا 7 دور تو دوربینایی که تا حالا داشتم.به هر حال الان اگه تو 10 متر فقط یه سانت زیر می زنه که خوبه؟ رو همین تنظیمش کن.
دوستان چطور دوربین رو صفر کنم که کاربردش بیشتر بشه؟ مثلا تو فاصله های 10 تا 50 متری کلا دقیق بزنه؟ آیا امکان پذیره؟
لینک مرجع