انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حسین جان استاد علی این دوربین رو بهتر از ما میشناسه پس طبق گفته ایشون با خیال راحت نصبش کن.
صادق جان برام تعجب آوره که میگی تکون میخوره! قاعدتاً باید مشکل با پایه 4 پیچ یا حتی 3 پیچ هم حل بشه...قنداق ساختی برا سوگولی سابق من؟
پس علی اقا من نصبش کنم ؟
اخه حقیقتش میگفتن خراب میشه و از این حرفا منم یکیم ترسیدم
راستی اگه تو 15 متری صفرش کنم تا چند متری دقیق میزنه علی آقا؟
(2012-09-21 09:06 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان استاد علی این دوربین رو بهتر از ما میشناسه پس طبق گفته ایشون با خیال راحت نصبش کن.
صادق جان برام تعجب آوره که میگی تکون میخوره! قاعدتاً باید مشکل با پایه 4 پیچ یا حتی 3 پیچ هم حل بشه...قنداق ساختی برا سوگولی سابق من؟

والا یکبار دیگه امتحان می کنم ، الان به پایه چهارپیج دسترسی ندارم و یه دونه پایه سه پیچ گامو روش بستم با 4*42 که از دوستان امانت هستش دستم ، فعلا برنامه مرخصیمون لغو شده تا ببینم بعد ، ولی صحبتش رو با این همسایه نجارمون انجام دادم
ان شاءا... سرفرصت مناسب ببینم چی میشه
تونستم بعد ، عکس از پایه و تکون خوردن اون آپ می کنم فعلا سرم شلوغه سر کار
با نام خدا و سلام

دوستان این که میگید دوربین رو ریست کنیم چطوری باید انجام بدیم ؟؟؟ یعنی طبلک ها رو چطوری بفهمیم در حالت ریست خودشون هستن ؟؟؟
(2012-09-21 09:31 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس علی اقا من نصبش کنم ؟
اخه حقیقتش میگفتن خراب میشه و از این حرفا منم یکیم ترسیدم
راستی اگه تو 15 متری صفرش کنم تا چند متری دقیق میزنه علی آقا؟
آره حسین جان ببندش مشکلی نیست . Khansariha (8)
برای اینکه خیالت راحت باشه اینم بگم که همین لیپرز 4-16*50 را چند روز پیش از روی یک 350 دیگه که هردوشون یکی دوماه خریداری شده بودند و طی این مدت بطور سنگینی ازش کار کشیده شده بود شاید بیش از 4000 تا 6000 شلیک کار کرده بود(بعضی دوستان شاهد این ماجرا هستند )‌ را روی یک 350 اکبند دیگه که تازه خریداری شده بود دوباره صاحبش روی این مگنوم جدید بسته بود دیروز هم باهاش حسابی شلیک داشت و من بشما بگم این نوع دوربین لیپرز (با زرولاک و سانشید)‌ هیچ مشکلی با مگنومها نداره البته خیلی خوبه که تا 250 یا حتی بیشتر تحمل کنید و توصیه اول خودم هم همینه که تا 500 شلیک اول دوربین نبندید ولی اگر باز تحمل نکردید و لیپرزی از این مدل داشتید بستنش مشکلی پیش نمیاد. Khansariha (256)
برای صفر کردن اگر 15 متر صفر کردید (چون به نوع ساچمه و قدرت تفنگ شما هم مربوطه) احتمالا روی 35 تا 45 متر میتونه صفر اصلی شما قرار بگیره بهتره یه مسافت 40 متر پیدا کنید اینطوری خیالتون راحت تره . موفق باشید Khansariha (8)
SadeghS جان روش این کار یه جند بار تا حالا توضیح داده شده دوست عزیز.می تونید سرچ کنید و مطالب رو پیدا کنید.
(2012-09-22 11:35 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
SadeghS جان روش این کار یه جند بار تا حالا توضیح داده شده دوست عزیز.می تونید سرچ کنید و مطالب رو پیدا کنید.

راستش من جستجو داخل تاپیک رو جایی ندیدم و جستجو که میکنم برای مثال کلمه ریست رو همین تاپیک رو نشون میده و خود پست رو که شامل ریست میشه رو نشون نمیده

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید Khansariha (8)

(شرمنده اگه جای درست پست ندادم ولی خب میخواستم نقل قول کنم ، اگه صلاح دیدید پستم رو پاک کنید)Khansariha (8)
برای اینکه مبحث صفحه اول تاپیک تکمیل شود کمی از مطالبهای بعدا گفته شده را بهشون اضافه کردم (اونهای که مهم بودند) Khansariha (8)
آقا SadeghS دوست من شما هم میتوانید برای دریافت جواب (ریست دوربین ) به صفحه اول تاپیک مراجعه کنید . Khansariha (256)
با سلام و عرض خسته نباشید به اساتید محترم و زحمتکش انجمن به خصوص علی آقا که زحمت آپدیت پست اول رو کشیدن... واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشید... Khansariha (8)

راستش میخواستم بدونم که آیا کسی از تعداد دورهای طبلک های دوربین های گامو (مثلا 32*4 و 40*9-3) خبر داره؟

ممنون میشم از پاسخگویی دوستان... Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8)
با تشکر از شما علی اقا که با صبر و حوصله سوال بنده رو پاسخ دادید ممنون
منم به حرف شما گوش میدم و یه 250 تا دیگه باهاش تیر میزنم و بعدش دوربین میبندم!
بازم ممنونKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
راستی ببخشید علی اقا من یه چیزو متوجه نشدم این سان شید برا منم داره مگه تاثیری تو دوربین داره ضمنا من این زرولاک نفهمیدم چیه اگه ممکنه یه توضیح بدید دربارش و کارایی اون در دوربین چیه

بازم ممنون
لینک مرجع