انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-07-04 01:12 AM)Shekarchii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چطور دوربین رو صفر کنم که کاربردش بیشتر بشه؟ مثلا تو فاصله های 10 تا 50 متری کلا دقیق بزنه؟ آیا امکان پذیره؟
برای صفر کردن صفحه اول همین تاپیک توضیح آورده شده
استاندارد صفر دوربین حدود 35 تا 40 متر برای تفنگهای 25 تا 30 ژولی هست ولی شما برای هدفزنی مختارید روی مسافت دلخواه صفر کنید (مثلا 50 متر)‌ . Khansariha (8)
جناب BurstFire دوست عزیزم.Khansariha (8)این پستی که شما جواب دادی مال فروردین 90 هست!! آقا محسن هم الان مدتهاست آنلاین نشده! دوستان دقت کنید به چه پستی از چه زمانی دارین جواب میدین.
(2012-07-08 01:14 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-03-28 03:08 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گل در این فروم صمیمیKhansariha (8)

همونطور که گفتم یک 350 هم دارم که پایه و دوربین یک تکش عینا همینی هست که روی گامو بستم و از روی دیانا باز کردم و روی این شادو هزار بستم ولی بازم همون آش و همون کاسه هست و حتی با مگسک هم پایین میزنه Khansariha (366)Khansariha (366)Khansariha (366)
واقعا دیگه رفته رو اعصابم.

با این تفاسیر چاره ای جز فروختن یا تعویض اسلحه نیست و دیگه خیلی ببخشید حالم از گامو داره بهم میخوره واقعا یک قنداق دیانا میرزه به کل هیکل این شادو 1000 و با چیزایی که ازش خوندم که کپ سلاح هم پلاستیکی هست و اگر بشکنه دیگه گیر نمیاد بهترین راه اینه که تا کار دستم نداده برم عوضش کنم یا کلا بفروشم بره ، هنوز باهاش 100 تا ساچمه نزدم باید کلی حتما ازش کم بشه تا بخرنش Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (94)Khansariha (94)
دوست عزیز بگرد ببین اشکال از کجاست؟ پست قبلی من شامل حال شما هم میشه.
مدیران محترم با عرض معذرت چون این کاربران محترم در این تاپیک نظر دادن منهم جواب آنها را همینجا دادم. ببخشید اگه مرتبط با تاپیک نیست.
برست فایر جان پست بالایی من رو نخوندین؟ احتیاجی به جواب دادن پست های فروردین سال گذشته نیست! باور کن خیلی از این کاربرایی که شما جوابشون رو میدی 6 ماهه اصلا سر نزدن.این جوری تاپیک رسما میره تو خاکی! لطفا رعایت کنین دوست عزیزم.
با سلام خدمت اساتید محترم.من یک سوال دارم:
دوربین من بوشنله و فکر کنم چینی باشه و 9 تا زوم داره .تفنگم هم دیانا 52 . اخیرا" با ساچمه هاتسون در فاصله 50 متری با زوم 9تفنگو صفر کردم .اتفاقا همان روز که اینکار را کردم رفته بودم بیرون که یه کبوتر جنگلی در فاصله 8 تا 10 متری من قرار گرفت . و من روی اخرین میلدات عمودی (از بالا) هدف گیری کردم و تیر نخورد و اصلا" معلوم نشد تیر کجا رفته که دلم خیلی سوختو تعجب هم کردم؟ وقتی دوربینو رو زوم 3 اوردم دیدم تو این فاصله با قدری چپ زنی هدف رو میزنه .بنظر شما علت این مساله چیه؟ ایا زوم علاوه بر جلو اوردن هدف تغییر ات دیگری نیز ایجاد میکنه؟
اول اینکه برای اون کبوتر چون فاصلش نستب به متراژ صفر کردنتون نزدیک بوده باید زوم رو میرسوندید به 3 یا 4 بعد انیکه اون دوربین به درد اون تفنگ نمی خوره سوم اینکه ممکنه صفر کردن دوربینتون همراه با دقت نبوده باشه
یا علی
دوست من سعی بکن دوربینت رو در یک زوم ثابت مثلا 6 صفر بکنی چون تغییر زوم در دوربین های بی کیفیت باعث جابه جایی صفر دوربین میشود.دوربین رو در فاصله 22 متر صفر بکن 50 متر برای صفر کردن فاصله زیادی هست.
سلام.
منم یه تجربه مشابه شما رو قبلا داشتم و چند نکته خدمتتون میگم.
همونطور که دوستان گفتن برای زدن کبوتر تو این فاصله باید از حداقل زوم استفاده کنی.این ارتباط مستقیم داره با متراژ صفر دوربینت داره.صفر دوربینت الان واسه این تفنگ زیاده.حدودا بین 30 تا 40 متر مناسبه.همیشه تواین فاصله ها تفنگ مقداری خطا داره شما میتونی با تمرین این نکته رو بفهمی که قلق و سمت اصابت تیرت دقیقا کجاست.این به اصلاح تیر اندازیت خیلی کمک میکنه.من رو گردو های روی درخت تمرین کردم تا فهمیدم.
همیشه سعی کن کیفیت زومها رو در تیراندازی یاد بگیری و یادت بمونه که مثلا در زوم 4 تو این فاصله میتونی بهترین شلیک رو داشته باشی و روی زوم دیگه ای نزاری.
همونطوری که دوستمم گفت با زومت زیاد ور نرو شاید کیفیتش خوب نباشه و خراب بشه.نحوه صفر کردن دوربینتم رو با یک فرد ماهر چک کن که درست باشه.Khansariha (8)
سلام دوستان عزيز
يه مشكل پيش اومده
يه تفنگ گامو socom1250
كه باهاش حد اقل 1200 عدد تير زده شده
الان دوبين گامو 40*4.9روش بسته شده
با تير Gamo match diabolo 15.43gr
تنظيمش كردم دقيقا همونجايي كه تو گروپ مي خوام تير مي خوره
اما هفته بعد آوردش ديدم تنظيمش به هم خورده
خلاصه اينطور بگم كه هر وقت تنظيمش كني خال مي زنه
ولي اگه يه هفته ازش استفاده نكني دوباره از تنظيم خارج ميشه
تير رو هم عوض كردم با Gamo pro magnum
امتحان كردم اونم همين طور ميشه
البته لازم به ذكره فنر دوم تفنگ كه قويتره گذاشتم
دادا شاید چند تیر اول اینجوری باشه و بعد چند تا تیر درست بشه
معمولا تفنگ فنری چند تیر اول یه کم پرت میزنهKhansariha (8)
(2012-08-06 09:13 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزيز
يه مشكل پيش اومده
يه تفنگ گامو socom1250
كه باهاش حد اقل 1200 عدد تير زده شده
الان دوبين گامو 40*4.9روش بسته شده
با تير Gamo match diabolo 15.43gr
تنظيمش كردم دقيقا همونجايي كه تو گروپ مي خوام تير مي خوره
اما هفته بعد آوردش ديدم تنظيمش به هم خورده
خلاصه اينطور بگم كه هر وقت تنظيمش كني خال مي زنه
ولي اگه يه هفته ازش استفاده نكني دوباره از تنظيم خارج ميشه
تير رو هم عوض كردم با Gamo pro magnum
امتحان كردم اونم همين طور ميشه
البته لازم به ذكره فنر دوم تفنگ كه قويتره گذاشتم
دوست عزیز مشکل شما در حال حاضر به خاطر تعویض فنره.بهتر بود دوربین رو باز می کردین تا زمانی که حداقل 500 تا شلیک باهاش می کردین بعد دوباره می بستین.
ولی مشکل دیگه ای هم هست و اون اینه که دوربینهای گامو روی تفنگهای قوی همین اوضاع رو دارن.یعنی حتی اگه فنر استیبل هم بشه ممکنه مشکل شما برطرف نشه اونم به خاطر غیر حرفه ای بودن طبلک های گامو هست.
لینک مرجع