انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-10-27 08:06 PM)amirsafi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا مسيح
همانطور که فرموده بوديد من امروز صبح رفتم تعدادي پيچ استيل و فولادي گرفتم و يک آچار الن دسته بلند براي محکمتر بستن پيچها
8 تا پيچ نگهدارنده دوربين را با نوع استيل عوض کردم
آيا لازم است که 4 تا پيچ اتصال پايه دوربين به اسلحه را هم تعويض کنم ؟

ضمنا من تعدادي پيچ اضافه هم خريدم اگر لازم شد ميتونم در اختيارتان بگذارم
سلام .
جناب میرصفی عالی بود پیچهای پاینی احتیاجی به تعویض ندارن و محکم سرجای خودشون بسته شدن از بابت پیچ هم متشکرم من چون اسلحه فنری مگنم ندارم به چنین پیچهای احتیاجی نیست تشکر از لطف شما Khansariha (8)
سلام به دوستان عزيز.من يه دوربين واسه ديانا 56 ميخوام قيمتش بين 200 تا 300 باشه دوستان چي پيشنهاد ميكنيد؟
(2011-10-29 04:47 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزيز.من يه دوربين واسه ديانا 56 ميخوام قيمتش بين 200 تا 300 باشه دوستان چي پيشنهاد ميكنيد؟

سلام
به اين آدرس برويد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهنمايي خواهيد شد
با سلام
اگر بوسیله بورسایت دوربین صفر بشه اونوقت صفر اول و دوم چطوری حساب میکنند؟
دوست عزیز اگه منظورتون برای دوربین تفنگ بادیه باید خدمتتون عرض کنم بور سایتر خیلی کاربردی نداره البته تقریبی کار رو راحت می کنه ولی هیچ وقت تنظیم دقیق در حد صفر نمی شه. ولی خطای افقی رو (دریفت) میشه تا حد مناسبی باهاش جبران کرد.این رو از تجربه خودم با این وسیله خدمتتون می گم.
اگه هم منظورتون گلوله زنه که این وسیله اصلا برای همون ساخته شده و رنج صفر خیلی مناسبی باهاش میتونین بدست بیارین.
سلام خدمت دوستان
من هم مگنوم 350 دارم با دوربین سنتر پوینت که با پایه یه تکه 210000 تومن خریدم ولی پایین و راست میزنه و درجه ها دیگه جای اصلاح رو ندارن
بغیر از گذاشتن برش نوار راه حل دیگه ای هست
روی سوماترا دوربین رو با پایه دو تیکه بهتره یا یه تیکه ؟

دوربین توی چند متر صفر بشه بهتره ؟ برای زدن اهداف در فواصل حداقل 50 متری ؟؟؟

اگه لازم بشه دوربین رو باز میکنم و پایه عوض میکنم ، اول نظر دوستان رو بخونم .

Khansariha (8)
سلام ممنون از جوابت ، توی 40 متری ؟
روی چه قدرتی بزارم برای صفر کردن ؟ ( 12 تا حالت قدرت داره ) به نظر خودم روی 6 باشه بهتره .
دوربین رو هم روی حداکثر زوم بزارم دیگه ؟

ممنون
Khansariha (8)
(2011-11-05 04:08 PM)sirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی سوماترا دوربین رو با پایه دو تیکه بهتره یا یه تیکه ؟

دوربین توی چند متر صفر بشه بهتره ؟ برای زدن اهداف در فواصل حداقل 50 متری ؟؟؟

علی عزیز به نظر من:
- پایه دو تکه هم شدنیه، چون لگد نداره، گرچه پایه یک تکه طبیعتن بهتره و پایدارتره.
- بهترین تنظیم برای دوربین روی تفنگ شما، صفر دوم 20 متر مناسبه که در نتیجه صفر اول در حدود 65 متر می شه. چون تفنگ پرقدرتیه. می تونید صفر دوم رو تا 25 متر هم زیاد کنید.
ممنون از دوستان
من متوجه حرفتون شدم ، برنامه رو هم که این چیزا رو حساب میکنه کار کردم باهاش. ولی برای تو عمل ، سیبل رو تو چند متری بزارم و بزنم ؟ که از 25 تا 60 دقیق باشه ؟

Khansariha (8)
ممنون از دوستان
لینک مرجع