انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
با سلام خدمت دوستان عزیز !

این تاپیک رو جهت معرفی سلاح دولول روی هم اسکار ساخت کارخانه توران (TORUN SiLAH SANAYi) ساختم !

خوب این کارخونه سلاح های متفاوتی تولید کرده که یه سری مدل به اسم اسکار OSKAR زده که تا اونجایی که اطلاع دارم مدل 308 و 309 اون توی ایران رواج داره !

در مورد مدل 309 این سلاح باید بگم که سلاحیه که آلیاژ لولش بد نیستش و اینکه کوپ سلاح آلیاژی از فولاد هستش (308 آلمینیوم هستش ) و سلاح دارای دو ماشه مجزا برای هر لول هستش و سلاح دارای قابلیت تعویض چوک هستش !!

اندازه لوله سلاح 80 سانتی متر (دقیق) و اندازه کلی اون 115 سانتی متر ( تقریبی ) هستش !

اینا اطلاعاتی تجربی و دیداری نه چندان دقیق از این سلاح بود که توضیح دادم !

امیدوارم دوستانی که در مورد این سلاح اطلاعاتی دارن و باهاش کار کردن تجربیاتشون رو در اختیار دوستان قراربدن تا دوستانی که تازه این سلاح رو میگیرن بتونن به نحو احسن از سلاح خودشون استفاده کنن و لذت ببرند !

این هم چند عکس از سلاح :

[تصویر: 145fd594ac1.jpg]

[تصویر: 145fd594ac2.jpg]

[تصویر: 145fd594ac3.jpg]

عکس هایی بیشتری خواستید از جا های مختلف بگید تا بزارم Khansariha (8)
ممنون دوست عزیز الان مال شما کپش فولادیه یا المینیومی ؟؟؟؟؟
(2013-11-29 10:33 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز الان مال شما کپش فولادیه یا المینیومی ؟؟؟؟؟

والا فروشندش که میگفت آلیاژی از فولاد ضد زنگ هست و تیتانیوم من خودم آهن ربا بهش زدم چسبید پس یعنی آلمینیوم نیست ولی مدل 308 آلمینیوم هستش Khansariha (8)
من تک ماششو دیدم که خیلی سبک و خوش دست هم بود .پوکه پرون هم داشت . به نظر من سلاح خوبیه
از نظر الیاز لولش اطلاعات دارین بگین
دوست عزیز nimpa قیمتش رو هم بگید چند گرفتین
دوست عزیز میشه از جایی که چوک میخوره عکساشو بزارید ممنون میشم.Khansariha (8)
(2013-11-29 05:48 PM)animal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تک ماششو دیدم که خیلی سبک و خوش دست هم بود .پوکه پرون هم داشت . به نظر من سلاح خوبیه
از نظر الیاز لولش اطلاعات دارین بگین
دوست عزیز nimpa قیمتش رو هم بگید چند گرفتین

این هم پوکه پران هستش که یادم رفت بگم !
نه متاسفانه Khansariha (226)
قیمتش رو نمیدونم چون یکی از دوستانم برام کادو آورده و قیمت 308 که آلمینیوم بود کوپش 7 تا 8 میلیون تومن بودش !Khansariha (8)
یکی از اقوام تک ماشه اش را داره بهنظر تفنگ خوبی میاد مثل سایر دو لول های ترکی .
(2013-11-29 06:40 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میشه از جایی که چوک میخوره عکساشو بزارید ممنون میشم.Khansariha (8)

ببخشید دیر شد و اینکه کیفیت عکس پایینه دوربین عکاسی ندارم Khansariha (47)

[تصویر: db9ce9f3fe1.jpg]
(2013-11-30 11:27 PM)badform نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از اقوام تک ماشه اش را داره بهنظر تفنگ خوبی میاد مثل سایر دو لول های ترکی .

اون مدل 308 هستش که تک ماشه و کوپ آلمینیوم هستش !
جای چوک خورش مثه کراله. فقط مگسکش فرق داره بقیش کراله
(2013-12-01 12:47 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جای چوک خورش مثه کراله. فقط مگسکش فرق داره بقیش کراله

محل اتصال دو لوله هم مثل همه ؟ Khansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع