انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
دوست عزیز میشه بگید به چه خاطر لول کوتاه برای هوازنی بهتره !!!!!!!!؟؟؟؟ اولین باره چنین چیزی میشنوم

من با اسکار کار نکردم ولی چیفسان به نظر من اصلا خوش دست نیومد سنگین هم بود
اگه شکار کپک رفته باشین متوجه منظورم میشین چونکه اکثر وقتها کبک از نزدیکی ادم پرواز میکنه لولی که کوتاهتر باشه الگوی پخشش در فاصله نزدیک بهتره و اصولا چیفسان ساخته شده برای شکار نه مسابقات.ولی اسکار که لولش 80 سانته فاصله نزدیک رو جمعتر میزنه و باید برای فاصله نزدیک دقت بیشتری به خرج داد.و به نظر من لول مناسب شکار 71و 76 سانته.شما درست میگید سنگین هست که انم یه مقدار امادگی جسمانیتو بالا ببری حله؟
دوست عزیز من شکار زیاد رفتم بخصوص پرنده ولی این گفته شما دلیل بر هوازنی بهتر لول کوتاه نیست میتونید بزارید کمی از شما دور بشه بعد بهش شلیک کنید و همچنین با اومدن تفنگ های موبایل چوک این مشکل حل شده و میتونید با استفاده از چوک های باز برای فواصل نزدیک و چوک های تنگ تر برای فواصل دور از هوازنی لذت ببرید تفنگ های لول کوتاه صدای بیشتر لگد بیشتر و همچنین پرش سر لوله بیشتری دارن و اگه از یه حدی بیشتر کوتاه تر باشن انرژی لازم باروت به ساچمه ها انتقال داده نمیشه و برش و برد ساچمه ها هم کمتر میشه من با تفنگ های لول بلند راحت ترم
(2013-12-11 10:12 AM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-10 12:55 PM)janevar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض ادب خدمت دوستان
یه قبضه دولول سوار اسکار تک ماشه با لول 80 وچوک متحرک دارم
اما میخوام بفروشم و یه چیفسان دولول سوار دو ماشه بخرم
لطفا راهنمایی کنید کدوم اسلحه باارزش تر دقیق تر وخوش ساخت تر هست و اینکه سوار تک ماشه بهتره یا دوماشه
کلا کدوم مدل معتبر تره
سلام.خدمتتون عرض کنم که اگه برای شکار میخوای چیفسان بهتره به دلیل اینکه لول اون کوتاهتره
بخصوص برای هوازنی. و اینکه چیفسان پیچیدگی کمتری داره در نتیجه تعمیرش راحت تره.دلیل دیگه اینکه دوماشس واگه مثلا تو کوه یکی از ماشه ها خراب بشه شما باز تفنگ دارین.ودلیل اخر اینکه چیفسان شناخته شدس ولی اسکار هنوز ناشناختس ودر ضمن چیفسان خوشدست تره چون من با هر دو مدل تیر انداختم.البته اینا نظر شخصی خودمه

مدل 309 اسکار دوماشس دوست عزیز
(2013-12-11 05:13 PM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه شکار کپک رفته باشین متوجه منظورم میشین چونکه اکثر وقتها کبک از نزدیکی ادم پرواز میکنه لولی که کوتاهتر باشه الگوی پخشش در فاصله نزدیک بهتره و اصولا چیفسان ساخته شده برای شکار نه مسابقات.ولی اسکار که لولش 80 سانته فاصله نزدیک رو جمعتر میزنه و باید برای فاصله نزدیک دقت بیشتری به خرج داد.و به نظر من لول مناسب شکار 71و 76 سانته.شما درست میگید سنگین هست که انم یه مقدار امادگی جسمانیتو بالا ببری حله؟

اگه لول بلند و کوتاه جمع زنی و باز زنی رو تغییر میده پس چوک رو برای چی اختراع کردن ..... یه کم تو حرفاتون نجدید نظر کنید چون سخت در اشتباهید Khansariha (8)
مرسی از اطلاعات خوبت
کسی میدونه برد مفید اسکار چند متره؟
(2013-12-11 05:50 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من شکار زیاد رفتم بخصوص پرنده ولی این گفته شما دلیل بر هوازنی بهتر لول کوتاه نیست میتونید بزارید کمی از شما دور بشه بعد بهش شلیک کنید و همچنین با اومدن تفنگ های موبایل چوک این مشکل حل شده و میتونید با استفاده از چوک های باز برای فواصل نزدیک و چوک های تنگ تر برای فواصل دور از هوازنی لذت ببرید تفنگ های لول کوتاه صدای بیشتر لگد بیشتر و همچنین پرش سر لوله بیشتری دارن و اگه از یه حدی بیشتر کوتاه تر باشن انرژی لازم باروت به ساچمه ها انتقال داده نمیشه و برش و برد ساچمه ها هم کمتر میشه من با تفنگ های لول بلند راحت ترم
دوست عزیز برد به خیلی عوامل بستگی داره مثل فشنگ میزارن باروت بزرگی ساچمه ها نوع چوک و طول و غیره ...

در ضمن برد مفید به نظر من بیشتر برای تفنگ های بادی و گلوله زنی به کار میره تا شات گان
سلام خدمت دوستان عزیز
من پیشنهاد میکنم اگه دوستان قصد خرید سلاح ترک دارن از سلاح lazer خریداری کنن به نظر من حتی از آکار سرتره با هر دو سلاح کار کردم هر دو رو هم باز کردم که طراحی و قطعاتش بهتر بود منتها الان نمی دونم گیر بیاد من حدود 5 سال خریدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب رحيمى شما اين سلاحو چقدر خريديد به نظر مياد سلاح خوب و با پدر و مادري باشه از دوستان اگه كسى اطلاعى از اين تفنگ داره ممنون ميشم راهنمايي كنه چون يه جورى به دلم نشسته
به نظر دوستان آيا ارزش خريد داره و اينكه ببخشيد اگه توى اين تاپيك پست زدم
سلام رویال مرسی از راهنمایی خوب شما
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع