انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
محمد جان پدر بنده هم یه عدد تفنگ 5 تیر مارک لیزر داره چندین ساله اونو خریداره کرده واقعا تفنگ های با کیفیتی هستن و بسیار کمتر از دیگر 5 تیر های ترک فامیل گیر میکنه به نظر منم میشه روی این برند حساب باز کرد Khansariha (8)
ممنونم رويال جان(ببخشيد اسمتونو فراموش كردم يواش يواش دارم آلزايمر ميگيرم) ميشه چندتا عكس توى تاپيك مربوط به خودش بزاريد و اينكه اگه سايت يا اطلاعاتى از اسلحه هاى اين شركت داريد ممنون ميشم اگه قرار بديد
سلام عضو جدیدم یه تفنگ اسکار رویهم خریدم تک ماشه زرد.هنور اگاهی کاملی ازش ندارم ولی خیلی خوش دست وسبکه
(2013-12-19 10:13 AM)TANIA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عضو جدیدم یه تفنگ اسکار رویهم خریدم تک ماشه زرد.هنور اگاهی کاملی ازش ندارم ولی خیلی خوش دست وسبکه
سلام بر هم قطاران گرامی،میخواستم اندک تجربه که با این سلاح داشتم خدمت اساتید محترم مطرح کنم البته من دیگه این سلاح رو ندارم و یه پنجتیر روسی خریدم ولی خواستم بگم هر کسی که این سلاح رو داره خدایش سلاح بدی نیست من خودم تجربه شلیک چهار چارپاره 9 تایی دست ساز پشت سر هم با هر دو لول این تفنگ داشتم چوک اول 3 و چوک دوم 4 که انجام به شکار دو گراز کرد البته دوستان بهتره برای عمر مفید سلاح این کار رو نکنن و اگه خواستن چارپاره باش بزنن سعی کنن که چک شماره 5 گیر بیارن که فشار به این تفنگ به حداقل برسه تفنگ من تورن 307 بود که اسکار هم یکی از زیر مجموعه های این شرکت می باشد خلاصه دوستان خواهشن تا اونجایی که میتونن از چارپاره استفاده نکنید مخصوصاً برای تفنگهای چوک خور ولی برای بعضی وقتها اونم به تعداد کم مشکلی نداره اخه واقعاً تفنگهای این شرکت لول گوشتی دارن باور کنین من این تفنگ داخل بارون ، برف ، گرما خلاصه تو تمام فصلهای سال امتحان کردم تفنگ خوبیه ولی باید حداقل این تفنگ 10 سال دست دوستان باشه تا ببینیم چطوریه ما که سه سال داشتیم راضی بودیم
NIMPAجان میشه چنتا عکس
از دولول اسکار بزاری
سلام دوستان
من تازه اینجا عضو شدم
به دلیل علاقه ای ک به سلاح شکاری و شکار دارم این انجمنو پیدا کردم و توش عضو شدم
به تازگی دولول اسکار خریدم. حقیقتا تفنگ خوب و خوش دستیه اما ی مشکلی داره ک نمیدونم جدیه یا نه
روی پرون دوتا میله کوتاه گرد مانندی هست ک کار گیره رو انجام میده. وقتی تفنگ و خریدم دایره(قطر) اون ها پر بود ولی به مرور زمان یکم خورده شدن و حالت گری مانندشونو از دست دادن
میخواستم بدونم این امر عادیه یا به مرور زمان و استفاده زیاد بیشتر خورده میشن.
خوش اومدین.لطفا تصویری از قطعه مورد نظر قرار بدین تا دوستان کمکتون بکنن.
سلام بر دوستان عزیز. میخوام یه اسلحه شکاری اسکار بخرم ولی اطلاعات زیادی ازش ندارم اگه میشه یکم در موردش اطلاعات بهم بدین ممنون می شم
سلام.کسی میدونه وزن دو لول سوار اسکار مدل 309 چند کیلو هست؟؟کیفیت آلیاژ لوله از نخجیر ایرانی پایین تره؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع