انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
چون تک ماشه ست باید مدل 308 باشه
(2015-04-11 06:49 PM)alisheykhani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
من یه دولول سوار اسکار خریدم(بامجوز) که تک ماشه است و پوکه پران هم داره طول لوله اش 80 سانته و طول کل سلاح 123 سانت,ولی زیر سلاح فقط نوشته اسکار و ننوشته که چه مدلی هستش, اگر دوستان برای شناخت بهتر این سلاح راهنماییم کنن ممنون میشم.

کوپ 308 آلومینیومه و کوپ 309 فولادی با آهنربا میتونید چک کنید.منم از صفحه اول همین تاپیک خوندمش
سلام لطفا راهنمایی کنید قصد خرید تفنگ دولول دوماشه ترکی دارم موندم چه مدلیش بخرم چیفسان یا اوسکار مدل تقلبیشم توبازاره قیمت بامدرک چنده ممنون میشم راهنمایی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من این تفنگ رو دارم ولی هر چی تو سایت های خارجی دنبالش گشتم نتونستم پیداش کنم
برای من تک ماشه هست ولی چوکش فولادیه(آهن ربا جذبش میشه)
ماشه هم طلایی رنگه
خواستید عکس هم براتون میفرستم
نظر شما چیه؟
(2015-08-17 04:30 PM)oskar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ماشه هم طلایی رنگه
نظر شما چیه؟

oskarجان قبل از هر چیز ورودتونو به انجمن تبریک میگم ولی احتمالا منظورتون از نوشتن چوکش فولادیه خواستید بگید کپش فولادیه درسته ولی اشتباه شده //پیش میاد //
ممنون میشیم چند تایی عکس به اشتراک بذارید
(2015-08-17 04:30 PM)oskar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ماشه هم طلایی رنگه
نظر شما چیه؟

سلام .چند تا عکس از تفنگت برامون بزار ببینم کدام مدل اسکار هست ..
با سلام
یکی از دوستان من یه دولول رویهم ترون داره
که بعضی اوقات دو تیر و همزمان شلیک میکنه
دوستان راهنمائی کنید علت چی می تونه باشه
با تشکر
(2015-11-15 09:02 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
یکی از دوستان من یه دولول رویهم ترون داره
که بعضی اوقات دو تیر و همزمان شلیک میکنه
دوستان راهنمائی کنید علت چی می تونه باشه
با تشکر

سلام
دوست عزیز شلیک همزمان بیشتر در سلاح های دولول تک ماشه مشاهده میشه که:
باید گپ سلاح را از قنداق جدا کرده (با جدا کردن پد انتهای قنداق و باز کردن پیچی که در انتهای قنداق قرار داره) بعد با روغن کاری و فرچه کشیدن و تمیز کردن ماشه وچکش ها,پایه اتش انشاالله حل خواهد شد چون ماشه و پایه اتش فاصله کمی با هم دارند گاهی براثر تنظیف نکردن متعلقات داخلی گپ و جرم و رسوب گرفتن, هر دو پایه به ماشه متصل خواهند شد و بعد از چکاندن ماشه چکش ها همزمان رها خواهند شد
اما بعضا" در اثر خالی چکاندن سوزن ها و برخورد چکش ها به انتهای پایانه ی خود,پهن شده که زائده ای پیدا کرده و هنگام چکاندن یکی از لوله ها موجب عمکردن همزمان هردو چکش و ضربه همزمان به سوزن ها ونهایتا شلیک همزمان میشه(البته مورد دوم بیشتر توی سلاح های دو ماشه اتفاق می افته.)
اگه اشکالی در عرایضم بود انشالله دوستان رفع خواهند کرد.
یا علیKhansariha (256)
سلام.دوستان باتجربه مگسک فسفری تو هدف گیری بهتره یا برنجی؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع