انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام اقای کاربخش اره...... نداره.میخوام برم بعدش یه اسلحه دیگه بگیرم حالا موندم بین سیفسان و کرال کدومو بگیرم لطفا دوستان اساتید بزرگ راهنمایی کنیدکدوم بهترهKhansariha (256)Khansariha (256)
من بشخصه سیفسان بیشتر دوست دارم و میپسندم. البته نه اینکه از کرال خیلی سرتر باشه ولی نظر شخصیمه.
هفته پیش برای خرید سیفسان یا چیفسان تک ماشه وپر نقش و نگار برای یکی از دوستان راهی شهرشان شدیم . در نگاه اول متوجه زیاد کار کردن سلاح شدم وترکی که رو ی دسته قنداق بود .کلا جالب ندیدم . هدف من بیشتر دیدن پترن از این سلاح بود در فاصله 36 متری به سمت چپ وبالا متمایل بود هر دو لول البته بنده شلیک نکردم .خود صاحب سلاح تیر انداز بود که بحثی توش نباشه . وتیر اندازی بعدی یک اکار که هارد کیس داراست .سریش رو نمی دونم پترن گرفتند که الگوی خوبی داشت .قبل از پترن گیری فروشنده سیفسان پر شور بود ورازی ولی یک ربع بعد Khansariha (290)Khansariha (290) . من جانب دار هیچ برندی نیستم هیچ نوع از این سلاح ترکی رو ندارم و یک نخجیر تک دارم که خودم تیونش کردم راضیم نسبت به قیمتش و کارایش . پترن در شرایت یکسان گرفته شد . ویک نوع شماره (4) ودست پر با وزن مشخص . متاسفم از اینکه عکسی ندارم . این تجربه بنده از یک چیفسان تک ماشه رو هم بدون چوگ . یک تجربه بود و بار علمی ندارد
سلام اقای کاربخش دوستان گرامی.حالا با ایت تجربه ایی که داشتید چیفسان بهتر هست یا کرال.از نظرتون کدوم بگیرم که هم از نظر وزن خوب باشه هم مثل اسکار پرتو پلا نزنه.البته منظورم اسکار new2015هست.
با سلام :
دوست عزیز اینهایی که مد نظر شماست هم از نظر قیمت و هم کلاس ساخت و تولید ، تقریبا در یک سطح اند . البته بنده در میان این ها کرال رو بیشتر توصیه میکنم ( علیرغم نظر کاربخش عزیز ) . اون اسکار هم که شما میفرمایید ایراد داشته و هر تفنگی با مارک اسکار پرت نمیزنه . بنظر بنده اول کرال بعد دو برند دیگه ولی شما در هر حالت دقت کنید تفنگ سالم بخرید حالا هر مارکی که دوست دارید
موفق باشید
سلام دوست عزیز اسلحه چیفسان واسکار هردو ساخت کارگاهی میباشند البته بدم نیستند اما کرال ساخت کارخانه ای میباشد بنده این اسلحه رو ازسال91دارم الگوی پخش خوبی داره سبک وخوش دسته واگر هر سلاحی خوب نگهداری بشه سالها کار میکنه موفق باشید
کرال مارک بسیار معتبری هستش و در نمایشگاه های اسلحه و شکار نورنبرگ آلمان و شات شو آمریکا و پروهانت ترکیه غرفه دار بزرگی هستش که هر برندی نمییزارن بیاد اونجا از هفت خوان رستم رد میشه البته اسکار هم کارخانه خوبی یه که اسکار مدل اسلحه ست و مارک اصلی توران آرمس هستش که به اندازه ی خودش معتبره

hossin
یکی از اقوام مدل ۳۰۸ تک ماشه داره و تا الان کلا ۵۰ تا تیر بیشتر باهاش نزده و همه هم ساچمه ۳ و ۴ بودن . الان مشکلی که تفنگ پیدا کرده اینه که هر دو لول با هم شلیک می شوند . کسی از دوستان اطلاع دارند مشکل از کجاست و چطور تعمیر میشه ؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
بعضی آکار ها هم اون طوری بودن ببر پیش تعمیر کار از داخل یه سایش میده بعضی قطعات رو حل میشه دوست عزیز

hossin
سلام عزیزانی که این سلاح(اسکار) رو دارن یا در دسترسی دارن چندتا عکس آپلود کنید که دیگران استفاده کنند، هیچ تصویری درستی در اینترنت پیدا نکردمKhansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع