انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام به همه دوستان و اساتید گرانقدر
اولین پست بنده هست
چند ماهی میشه دارم از خوندن پست های شما در اینجا لذت میبرم و مطلب یاد میگیرم
عارضم خدمتتون که بنده یه 5 تیر بی نام و نشان که روش زده ساخت آمریکا دارم
جدیدا یه دولول اسکار گرفتم
کپ آلمینیوم مشکی و جفت ماشه
قنداق بسیار بسیار زیبایی داره که از یکطرف دوتا گوزن و در طرف دیگه دو پرنده کنده کاری شده
حالا میخوام اساتید درباره این اسلحه بنده نظر بدن
به محض اینکه یاد بگیرم عکس هم میذارم ازش
و اینکه این سلاح با جواز و بصورت آک چند می ارزه؟؟؟؟؟ چون هنوز بیعانه دادم و اصل پول رو گفته هرچی خودت راضی هستی

با تشکر
حامد از کرمانشاهKhansariha (8)[/color][/size]
سلام دوست عزیز اسلحه که شما میگی یکی از دوستای من دارد اسلحه خوبی هست وبه خاطر لوله بلندی که دارد برد وصدای خوبی دارد قیمتش ۶۸۰۰ تا ۷۲۰۰ میرزد در کل سلاه خوبیه Khansariha (256)
واقعا 7200؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی در حد آکار هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
بقیه اساتید هم اگه با راهنمایی خود بنده رو مورد عنایت قرار بدن سپاسگذار خواهم بود
یا علی
حامد از کرمانشاه
(2014-11-14 06:33 PM)maxhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و اساتید گرانقدر
اولین پست بنده هست
چند ماهی میشه دارم از خوندن پست های شما در اینجا لذت میبرم و مطلب یاد میگیرم
عارضم خدمتتون که بنده یه 5 تیر بی نام و نشان که روش زده ساخت آمریکا دارم
جدیدا یه دولول اسکار گرفتم
کپ آلمینیوم مشکی و جفت ماشه
قنداق بسیار بسیار زیبایی داره که از یکطرف دوتا گوزن و در طرف دیگه دو پرنده کنده کاری شده
حالا میخوام اساتید درباره این اسلحه بنده نظر بدن
به محض اینکه یاد بگیرم عکس هم میذارم ازش
و اینکه این سلاح با جواز و بصورت آک چند می ارزه؟؟؟؟؟ چون هنوز بیعانه دادم و اصل پول رو گفته هرچی خودت راضی هستی

با تشکر
حامد از کرمانشاهKhansariha (8)[/color][/size]

برادران گل و اساتید گرامی
کسی نبود منو راهنمایی کنه؟
یا علی
حامد از کرمانشاه
یه مدت یکی از دوستانم که با هم میرفتیم شکار اسکار داشت البته تک ماشه که من باهاش نشونه زدم ساچمه رو خیلی قشنگ میزنه خوشدسته وزنش هم خیلی سبکه از تک نخجیر سبکتره اما ایراداتی هم داشت که بعضی اوقات جفت تیر میزد که همین باعث شد قنداقش ترک برداره یا فشنگ شلیک نشده رو میپروند بیرون اگه میخای سالی 100 تا تیر باهاش بزنی خوبه و خوب برات کار میکنه اما اگه زیاد شکار میری یا شارز باروت بالا میخای بزنی اکار یا چیفسان بهترن عمرشون بالاست چیفسان هم لول بلندش خیلی دور میزنه
قیمت رو هم شما نگفتی چقد میخای بگیریش
(2014-11-17 10:45 PM)animal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مدت یکی از دوستانم که با هم میرفتیم شکار اسکار داشت البته تک ماشه که من باهاش نشونه زدم ساچمه رو خیلی قشنگ میزنه خوشدسته وزنش هم خیلی سبکه از تک نخجیر سبکتره اما ایراداتی هم داشت که بعضی اوقات جفت تیر میزد که همین باعث شد قنداقش ترک برداره یا فشنگ شلیک نشده رو میپروند بیرون اگه میخای سالی 100 تا تیر باهاش بزنی خوبه و خوب برات کار میکنه اما اگه زیاد شکار میری یا شارز باروت بالا میخای بزنی اکار یا چیفسان بهترن عمرشون بالاست چیفسان هم لول بلندش خیلی دور میزنه
قیمت رو هم شما نگفتی چقد میخای بگیریش

ممنون داداش
نمیدونم والا چی بگم
بنظر جوندارتر از اینا میاد
سالی 100 تا تیر هم شاید نزنم ولی بالاخره آدم انتظار داره اسلحه اش باظرفیت باشه
اصلا بحث قیمت نداشتیم
خیلی رفیقیم باهم
گفت خداوکیلی قیمت بگیر هرچی گفتن قبوله
حالا شما روش قیمت بزار
راستی داداش شما از کدوم شهر هستین؟

از بقیه اساتید کماکان راهنمایی میطلبیم
با تشکر یا علی
حامد از کرمانشاه
من مازندران هستم
به نظر من اسلحه عمری نیست قیمتشم من اطلاع دقیق ندارم اما اگه نزدیک 6تا 7 تومن باشه برای این تفنگ زیاده با این قیمت میتونی تو رده 2لول رو هم ها اکار یا چیفسان بگیری که مطمئن باش از این سر تر هستن.
باز هم میگم اگه زیاد شکار نمیری و قیمت مناسب بگیری ارزش داره من از شکار تو استان شما خبر ندارم ولی اینجا که شکار رفتن اینجوریه که وقتی قرق رو میشکونن کسی که با قایق میره تو اب شاید تو 1 ساعت حدود 100 تا فشنگ میزنه و همینطور هفته های بعد.... یا مثل بعضی از دوستانم که تازه بعد قرق شکنی میرن کوه و اونجا باز چندین تیر میزنن و روزهای دیگه هم میرن دنبال شکار چه شب چه روز برای این کار این تفنگ کار ساز نیست به چند سال نکشیده دخلش در میاد اما اگه شما با پروانه میخای بری شکارو هفته ای 10 تا تیر بزنی برات کار میکنه ولی اونجوری که من گفتم باید از فکر این تفنگ بیای بیرون
(2014-07-29 08:18 PM)romana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به تمامی دوستان
در مورد تفنگ اسکار شرکت ترون تا جایی که من جستجو کردم اطلاعات جامع یی وجود نداره .
چند روزی هست که این تفنگ بدستم رسیده البته آکبند نیست و کار کرد داشته . صاحب قبلی هم خوش سلیغه نبوده و خوب نگهداری نکرده . دیروز زمان پیدا کردم بعد از باز کردن کامل سلاح و تمیز کردن و رسیدگی بهش رفتم تست و پترن بگیرم .
اطلاعات اولیه بعد از تست رو براتون مینویسم :
تک ماشه با امکان انتخاب لوله اول برای شلیک .
بدلیل لوله بلندش صدای بسیار زیبا و ظریفی داره . صداش خیلی پایین تری از آکار یا آپولو داره.
لگد مناسب و کمتری به نسبت 2 سلاح (آکار و آپولو) داره که باز دلیلش باید لوله 80 سانتی متریش باشه . سر لوله بعد از شلیک بیشتر تمایل به عقب داره تا به سمت بالا که به نظر من این یکی دیگر از نکات مثبتشه .
پوکه پرانش عالیه ولی فراموش نباید کرد که به همین دلیل باید مکانیزم پران سلاح خوب نگه داری بشه .
چندین جا مطالعه کردم که وقتی تنها یک شلیک انجام بدیم و کمر تفنگ رو بشکنیم فقط همون پوکه به بیرون پرت میشه ولی به این شکل نیست هر بار که شارژ بشه و شلیک انجام بگبره چه یک بار چه دوبار و بعد کمر سلاح رو بشکنیم هر دو پوکه به بیرون پرتاب میشن (مکانیزم رو هم کاملن چک کردم و گزینه ای برای این کار نداشت)
الگوی بسیار منظمی داره از ساچمه 7 تا ساچمه 1 تست گرفتم بعلاوه باک شات (چهار پاره )9 تایی -12 تایی -28 تایی . که بسیار رضایت بخش بود .
هم فشنگ ایرانی تست گرفته شد هم استرلینگ ایتالیا و ترک . و دست پر البته دست پر استاندارد .
در شلیک چهار پاره ها : مقداری صدا بیشتر بود ولی به نسبت چند سلاحی دیگر که موجود بود لگد سلاح مناسب تر بود .
به دلیل داشتن خنک کننده ما بین 2 لوله در شلیک های پیاپی تا 20 شلیک پشت هم بودن وقفه (فقط زمان لود کردن) حرارات مطلوبی داشت .
نکات مثبتی زیادی دیدم . فقط مسله ایی که این وسط اذیتمون کرد و اساسی حالمون رو گرفت ( که دوستمون هم اشاره کردن) سوزن (پین فایر) لوله بالا هر چند شلیک یک بار عمل نمیکرد و باید مجدد شارژ میکردیم و یک ضربه خفیف و البته در کنج چاشنی میزد .
که من فکر کردم این سلاح به دلیل عدم نگهداری مناسب سوزنش گرد کرده ولی بعد از پرس و جو و جستجو این موضوع رو در سلاحهای نو هم شندیم .البته در حد شنیدن .

دوستان اگر اطلاعی در این مورد دارن محبت کنن و در اختیارم بذارن . در صورت تمایل دوستان از تمامی قسمتهای مختلف این تفنگ براتون عکس میذارم .
دوستان و اساتید عزیز تمامی نکاتی رو که نوشتم در مورد سلاح خودم بود و برداشت شخصی خودم و چند دوست که شکار چی هستند و اطلاعاتی در ضمینه اسلحه دارند . اگر اشتباه یا موردی رو میبینید گوشزد کنید بنده بیشتر در موردش تمرکز کنم .
سر فراز باشید

داداش اگه چندتا عکس بزاری ممنون میشم
با سلام و درود بر دوستان
اسکار 309 تفنگ خوشدستی هست ولی به مقدار سنگینه.کسی میدونه چوک فابریک روی لوله شماره چنده؟؟
(2014-12-27 11:15 AM)amirahvazi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و درود بر دوستان
اسکار 309 تفنگ خوشدستی هست ولی به مقدار سنگینه.کسی میدونه چوک فابریک روی لوله شماره چنده؟؟

سلام داداش
والا من نمیدونم چوک چنده
منم یکی خریدم البته مدل 309 نیست کپش آلمینیوم مشکیه
خیلی سبکه و خوشدست
لول81سانته فکر کنم
هنوز جوازش نیومده پیشم نیست گذاشتمش توی کارگاهم در دسترسم نیست عکسش رو بزارم ولی توی این روزا میزارم
آک هم خریدم
چند گرفتی داداش؟ کی گرفتی؟
فقط برام عجیب بود چوک سلاح من یکم شل بود بطوری که با انگشت هم میشد چرخش داد به راحتی و خارجش کرد
از اون عجیبتر اینکه هردوتا چوک سه تا خط کنار هم و دوتا خط این ور و اون ور دهانه چوک دارن
یعنی یک نوع چوک روشه که اصلا درست نیست
فکر کنم واجب باشه یه سری چوک اکار براش بخرم
حدود95 تومنه با آچارش
به هر حال مبارکه
یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع