انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام عکسااز توپی سلاح دولول اسکار
عکس از کوپ اسکار هر کی داره بزاره
سلام دوستان میخام یه تفنگ رو مرز 5 تومن بگیرم موندم بین اسکار و چیفسان کدومشو بردارم اگه میشه راهنماییم کنید
چیفسانه خوب که با 5 تومن گیر نمیاد
با این بودجه دنبال دو لول های بغل هم ترک باش که تا پنج و نیم قیمتشونه
(2017-07-31 11:47 PM)rezaeghlid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخام یه تفنگ رو مرز 5 تومن بگیرم موندم بین اسکار و چیفسان کدومشو بردارم اگه میشه راهنماییم کنید

قائمشهر،خیابان تهران،اسلحه فروشی آقای فارابی،چند ماه پیش یه چیفسان خیلی تمیز داشت پنج و نیم،یه بایکال سوار خشک به معنای واقعی هم داشت ۸ تومن،باید کمی بودجه رو بالاتر ببرید یا تفنگهای ارزانتر بخرید،مثلا تافسونی که من دارم الان تمیزش دور و بر ۴.۵ تومن قیمت میخوره،ایرانی ها کمتر،تک لول باز هم کمتر
با سلام :
آقا سیاوش اون چیفسانی که میفرمایید اگر قدیمی باشه و کپ فولادی و 4 قفله ، کمتر از 6 نمیدن و کیفیتش واقعا بالاست .
اون تافسونی هم که شما دارید تفنگ خوبیه قدرشو بدونید خیلی بیشتر از قیمتش ، تفنگه !!
تا جاییکه من دیدم دو لول بغل هم های ترک ، ساخت و پرداخت بهتری دارن تا مدلهای سوار کپ آلومینیومی اونم کارگاهی ....
خصوصا در مدل بغل هم ، من هنوز کپ آلومینیوم ندیدم . دوستان اگر دیدن راهنمایی کنند .
موفق باشید
درود بر شما،چیفسان قدیمی و چهارقفله هم بود،بقول ماها نقش توله،قیمت ها در شهر ما کمی پایین تر از سایر نقاط کشور است،بخاطر فراوانی تفنگ و توان خرید کمتر ،در مورد تافسون هم باهاتون هم رای هستم،واقعا چیزی بیش از قیمتش ارزش داره،خیلی ازش راضی هستم،تا پیش از اینکه برنوها رو بخرم همدمم بود اما وقتی برنوها اومدن بیچاره احساس میکنه بهش خیانت شدهKhansariha (226)Khansariha (219)
سلام. یه اسکار در حد صفر قیمت چنده. کپ نقره ای و چوک ثابت و تک ماشه و پوکه کش و لول 72. ممنونم.
(2017-08-14 05:37 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. یه اسکار در حد صفر قیمت چنده. کپ نقره ای و چوک ثابت و تک ماشه و پوکه کش و لول 72. ممنونم.
5 الی 5500 معامله میشه

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk
(2017-08-14 08:58 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-14 05:37 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5 الی 5500 معامله میشه

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

بدون مجوز هاش چند هستش؟

میشه جواز گرفت؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع