انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
من 5 میلیون گرفتم.در کل تفنگ خوبیه.طول لوله 80 سانت و بین لوله ها خنک کننده داره.لطفا دوستانی که تجربیات بیشتری از این تفنگ دارن جهت استفاده و نگهداری و سرویس آن راهنمایی کنن.
برای شلیک باتعداد کم میشه روش حرف زد ولی با این هزینه میشه ی تفنگ بهتر و یا بهتر بگیم شناخته شده تر خرید. الان شاید تعداد شلیک پایین باشه ولی طبق نظر خودتون ادم باید روی وسیلش بتونه حساب کنه.
(2014-03-02 02:23 PM)peymanaleshi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز. یکی خریدم که کوپ الومینیومی داری و مثل کرال روش رنگ مشکی زدن و تصویر چند تا پرنده حکاکی شده و روی کوپ نوشته oskar و روی لولش نوشته torun silah sanayi ولی اصلا شبیه این عکسایی که تو این تاپیک گذاشتن نیست. اینو هم بگم که طول لولش 80 سانته و تک ماشه طلایی هستش، چوک خوره و پوکه پران

داداش چن خریدی چطور سلاحی هست میشه عکس بزاریKhansariha (8)
سلام.سلاح بدی نیست.ولی چنتا معایب داره 1.اینکه پوکه پرونش بعد از یه مدت لغ میشه و بعضی از پوکه هارو نمیندازه بیرون 2.سوزنش زود کوتاه میشه اما همه اینها به راحتی تعمیر میشه. و حسن این تفنگ.1 جوک خور بودنش 2.الگوی پخش خیلی خوب 3 دو ماشس و چوب قنداق اون از چیفسان محکمتر است.البته من تفنگ خودم رو فروختم.اما در کل ازش راضی بودم.و اینایی که گفتم نظر شخصی خودم بود
با سلام. تفنگ اسکار قابلیت و انتخاب تعویض که کدام لول(بالا یا پایین) اول شلیک کنه رو داره؟؟؟؟؟؟
سلام.دوست عزیز اسکار 2 ماشس و نیازی به انتخاب لول نداره ماشه اولی لول پایین رو میچکونه.که عمدتا چوک سیلندر یا حالا کمتر روش بستس و الگوی پخش باز تری داره.و ماشه دوم لول بالا رو میچکونه که چوک اون تنگتر یا اگه اشتباه نکنم یک دوم روش بستس و جمع تر میزنه وبرای مسافت دور تر بهتره
سلام

من یک پنج تیر اسکار گرفتم یه ماهی میشه ولی اطلاعاتی ازش ندارم .با جواز گرفتمش اگه کسی اطلاعاتی درباره این تفنگ میدونه لطفا دراختیارم بزاره بفهمم خوبه یا نه که اگه بد باشه بفروشمش
سلام مقدمتان گلباران تا3 سال از تاریخ صدور جواز دایمحق فروش ندارید//
سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار تیراندازی

بنده قصد خرید دولول اسکار که عکساش اول همین تاپیک هست رو دارم.
اگه بزرگواری اطلاع از قیمت های جواز و بدون جواز این سلاح داره به من اطلاع بدید ممنون میشم.

نمونه تقلبی از این سلاح نیست ؟
وسایل همراهش چی هست ؟
سلام دوستان عزیز
من یه دولول سوار اسکار خریدم(بامجوز) که تک ماشه است و پوکه پران هم داره طول لوله اش 80 سانته و طول کل سلاح 123 سانت,ولی زیر سلاح فقط نوشته اسکار و ننوشته که چه مدلی هستش, اگر دوستان برای شناخت بهتر این سلاح راهنماییم کنن ممنون میشم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع