انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام خدمت دوستان
.
داداشم یه اسکار تک ماشه (ماشه طلایی) داره ، بعضی وقتا هر دوتا لول با هم میزنه؟ کسی میدونه مشکلش چیه؟ خطرناک هست یا نه؟

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk
دولول من هم بعضی مواقع دوتا لول باهم شلیک می کنند کنترلش یکم مشکله منم خیلی پرس وجو کردم ولی نتونستم تعمیرش کنم فکر کنم باید دو سه قطعش عوض بشه هفته بعد میبرمش تعمیرگاه درستش کنه بعید می دونم اما یه نگاهی بندازه به چند تعمیرگاه بردم ولی جواب نگرفتم
سلام محمدجان اگه سیستم تفنگت مثه کرال باشه باسفت کردن پیچی که ازداخل کوپ زیرضامن قرارمیگیره حل میشه برجستگی که روی اهرم ماشه هست(باعث شلیک شدن لول اول) وقتی بین دوتیغه رهاکننده چکش قرارمیگیره باعث آزاد شدن همزمان چکشها وشلیک همزمان میشه دلیلشم بالا وپایین کردن وچپ وراست کردن ضامن هست
مال من دولول اکار است فکر نکنم مثل سیستم کرال باشه
سلام این ایراد توی بعضی وجود داره وبیشتر ببینید رو کدام لول همزمان شلیک میکنه شما با لول مخالف شلیک اول رو انجام بدید فکر کنم حالت لول بالا شلیک هم زمان داره وکاری از تعمیرکار بر نمیاد
سلام کل این تاپیک حتی یه عکس هم از اسلحه اسکاروجودنداره عزیزایی که این اسلحه رو دارن لطفا برای مقایسه باظاهربقیه برندهای ترک چندتاعکس لود کنن ممنون میشم،توی نتم چیزی پیدانشد.
[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۲۲۱-۱۵۴۰۰۸.png]
سلام.اینم یه عکس از اسلحه اسکار لول ۸۱.اسلحه مال عموم هست.گفتم یه الگویی با ساچمهTازش بگیرم.ساچمه ی
این شماره ساچمه یک درجه از بی بی بزرگتر هست.و فکر میکنم توی هر فشنگ ۴۴ یا ۴۵تا جا میشه.به هر حال اون موقع ترازو و وسایل نبود.منم فشنگ شماره۴ سهمیه رو ساچمه هاشو خالی کردم و بجاش ساچمه ی تی گذاشتم اما فکر کنم چون سربقچه ای بود حدود ۳۵تا تو فشنگ جا شد و چون برا غاز میخواستم فاصله رو ۴۵متر گرفتم.تا بدونم برا فاصله ی دور کارایی داره یا نه.پس نتیجتا فاصله ۴۵ متر فشنگ ۱/۸باروت و ۳۵ عدد ساچمه تی و لول بالا نیم چوک.
اینم یه عکس از این سلاح که در وب پیدا کردم میزارم ، چون تاپیک عکس ندارهKhansariha (226)
[تصویر: 17819028_274667539651913_239658629655953408_n.jpg]
سلام من عضو جدیدم اسلحه اسکار دارم که زیرش نوشتهosckar 2016 طول اسلحه120وطول لوله75سانت تک ماشه طلا پوکه پران کپ مشکی که عکس چندتا مرغابی رو کپشه لول بالا وپایین هردو چک3داره از پترنش راضیم لگدشم زیاد نیست اسلحه جوب خوش دستیه اما به نظر کارخونه ای نمیاد من مراقبت زیادی میکنم اما به نظر اسلحه عمری نمیاد.نو که خریدمش مشکل داشت و دو لول همزمان شلیک میکرد اما چون خودم فنی هستم بازش کردم با سایش چند قطعش با سوهان ریز درستش کردم اونایی که این مشکلو دارن اصلا نگران نباشن چون راحت حل میشه.ولی یه مشکلی دارم که از اساتید میخواهم کمکم کنن حلش کنم.لول بالا و پایین از اولین شلیک اسلحه پایین میزنن چطور باید درستش کنم
(2017-05-06 12:19 AM)sohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من عضو جدیدم اسلحه اسکار دارم که زیرش نوشتهosckar 2016 طول اسلحه120وطول لوله75سانت تک ماشه طلا پوکه پران کپ مشکی که عکس چندتا مرغابی رو کپشه لول بالا وپایین هردو چک3داره از پترنش راضیم لگدشم زیاد نیست اسلحه جوب خوش دستیه اما به نظر کارخونه ای نمیاد من مراقبت زیادی میکنم اما به نظر اسلحه عمری نمیاد.نو که خریدمش مشکل داشت و دو لول همزمان شلیک میکرد اما چون خودم فنی هستم بازش کردم با سایش چند قطعش با سوهان ریز درستش کردم اونایی که این مشکلو دارن اصلا نگران نباشن چون راحت حل میشه.ولی یه مشکلی دارم که از اساتید میخواهم کمکم کنن حلش کنم.لول بالا و پایین از اولین شلیک اسلحه پایین میزنن چطور باید درستش کنم

سلام
دوست عزیز دلایل زیادی میتونه باشه از جمله خرابی چوک، سازگار نبودن مگسک با سیستم نشانه روی شما و ایراد از فشنگ هم میتونه باشه شما اگه یه لطف کنی یه پترن بگیری و عکسشو تو تاپیک بزاری بیشتر میتونیم راهنماییتون کنیم اگه یه پترن بگیرید ایرادشو میفهمیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع