انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
دیگه به شمارش دقت نکردم ولی به دلیل سبک بودنش حدس میزنم 308 باشه.
(2013-12-05 11:04 AM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش یکیشو خریدم واسه پسر عاموم در کل الگوی پخش خوبی داره وتو فاصله 45متری یه سنگ به قطر20الی30سانتی رو مورد هدف قرار دادیم که تقریباساچمه های زیادی بهش خورد. درضمن به یه کلاغ در فاصله 70متری تیر انداختیم که کلاغو ترکوند.اما با این حال هنوز تفنگ ناشناخته ای هست.
با سلام :
دوست عزیز مبارک پسر عامو باشه . ولی اگر کسی الان اسلحه بخره اقلا 4-5 ماه دیگه دستش میرسه که بره تیر بندازه و کلاغ بترکونه ....................... شما چطوری چند روز پیش خریدی و دیروز تیر انداختی ؟؟ میشه به ما هم یاد بدی ؟
(2013-12-09 02:26 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-05 11:04 AM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش یکیشو خریدم واسه پسر عاموم در کل الگوی پخش خوبی داره وتو فاصله 45متری یه سنگ به قطر20الی30سانتی رو مورد هدف قرار دادیم که تقریباساچمه های زیادی بهش خورد. درضمن به یه کلاغ در فاصله 70متری تیر انداختیم که کلاغو ترکوند.اما با این حال هنوز تفنگ ناشناخته ای هست.
با سلام :
دوست عزیز مبارک پسر عامو باشه . ولی اگر کسی الان اسلحه بخره اقلا 4-5 ماه دیگه دستش میرسه که بره تیر بندازه و کلاغ بترکونه ....................... شما چطوری چند روز پیش خریدی و دیروز تیر انداختی ؟؟ میشه به ما هم یاد بدی ؟

مگه این اسلحه به صورت دولتی و سهمیه عرضه میشه که 6 ماه دیگه برسه دستش ؟ Khansariha (226)
(2013-12-09 09:56 AM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون جواز ........

پستت رو پاک کن .... !
(2013-12-09 09:56 AM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون جواز ........
با سلام :
الحق که اسمت بهت خیلی میاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قیمت همین حدوده که دوستمون گفتن...یک مدلش هم هست که جعبه داره و یک لوله اضافه که قیمتش خیلی گران تر هست و من متوجه نشدم یک لول و جعبه چرا اینقدر تفاوت قیمت ایجاد می کنه؟!
(2013-12-10 12:24 AM)badform نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت همین حدوده که دوستمون گفتن...یک مدلش هم هست که جعبه داره و یک لوله اضافه که قیمتش خیلی گران تر هست و من متوجه نشدم یک لول و جعبه چرا اینقدر تفاوت قیمت ایجاد می کنه؟!

با سلام

این سلاح به صورت سهمیه ای عرضه نمیشه و به صورت آزاد هستش و اینکه قیمت مدل 308 یه چیزی حدود 7 تا 8 میلیون تومن هستش !!!Khansariha (8)
عرض ادب خدمت دوستان
یه قبضه دولول سوار اسکار تک ماشه با لول 80 وچوک متحرک دارم
اما میخوام بفروشم و یه چیفسان دولول سوار دو ماشه بخرم
لطفا راهنمایی کنید کدوم اسلحه باارزش تر دقیق تر وخوش ساخت تر هست و اینکه سوار تک ماشه بهتره یا دوماشه
کلا کدوم مدل معتبر تره
زیاد فرقی ندارند از لحاظ قیمتی هر چند دو ماشه میگن بهتره و در صورتی خرابی یک لول و ماشه از دیگری استفاده می کنید.
چیزی که خودم دیدم کیفیت ظاهری اسکار بالاتر از چیفسان هست ولی چیفسان شناخته شده تر هست.
فکر کنم چیفسان پران نیست ولی اسکار هست .
(2013-12-10 12:55 PM)janevar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض ادب خدمت دوستان
لطفا راهنمایی کنید کدوم اسلحه باارزش تر دقیق تر وخوش ساخت تر هست و اینکه سوار تک ماشه بهتره یا دوماشه
کلا کدوم مدل معتبر تره

بستگی به نیاز شما به سلاح داره ، هدفتون چیه ؟
(2013-12-10 12:55 PM)janevar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض ادب خدمت دوستان
کلا کدوم مدل معتبر تره
سلام.خدمتتون عرض کنم که اگه برای شکار میخوای چیفسان بهتره به دلیل اینکه لول اون کوتاهتره
بخصوص برای هوازنی. و اینکه چیفسان پیچیدگی کمتری داره در نتیجه تعمیرش راحت تره.دلیل دیگه اینکه دوماشس واگه مثلا تو کوه یکی از ماشه ها خراب بشه شما باز تفنگ دارین.ودلیل اخر اینکه چیفسان شناخته شدس ولی اسکار هنوز ناشناختس ودر ضمن چیفسان خوشدست تره چون من با هر دو مدل تیر انداختم.البته اینا نظر شخصی خودمه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع