انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(2018-03-18 07:20 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان و اساتید گرامی.جهت بیکار نبودن و رفع کمبود عکس در تایپک ... پیشاپیش عید همگی مبارک و سالی سرشار از سلامت و موفقیت داشته باشید.حق نگهدار همه دوستان و اساتید انجمن Khansariha (8)Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز پوکه پران سلاح اسکار شما گیر نمیکنه؟؟؟
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر شما و همه دوستان...سلاح جدید مبارکتون باشه و به خوشی استفاده کنید...والا پوکه پران به هیچ وجه مخصوصا لول بالا با فشنگ کارخانه ای که هیچ"با دست پر ( که خوب بادگیری نشده قسمت فلزی ) هم نباید گیر کنه ... اما چرا " پوکه پران لول پایین برای سلاح من هم وقتی فشنگ دست پر که خوب بادگیری نشده ( بهرحال باد داره قسمت فلزی فشنگ ) شلیک میکنم گیر میکنه و احتیاج به کمک داره تا بپرونه ( که طبیعیه و گمان نمیکنم مشکل محسوب بشه ) ... البته در هر 50تا دست پر یکی و اون هم فقط لول پایین که شوک و زور کمتری داره برای پرتاب پوکه به بیرون ... وگرنه لول بالا راحت میپرونه ( اصلا اینجور فشنگ ها رو میذارم لول بالا ) و البته لول پایین با فشنگ کارخانه ای ( ایرانی و ترک و و و ) به هیچ وجه تا الان مشکل نداشته ... مگر اینکه فشنگهای امسالی ایراد داشته باشن ... وگرنه تا الان مشکلی ندیدم و نشنیدم در این مورد توی سلاحهای اسکار ... مگر اونهایی که خب به مرور زمان و پرکاری فنر پوکه پران شون ضعیف شده بوده ... در کل سلاح اسکار و مخصوصا دوماشه یکی از بهترین و بی مشکل ترین سلاحهای ترک در رده خودش محسوب میشه ... اگر سلاحتون فنرش به مرور زمان و کارکرد زیاد ضعیف شده " فنر پوکه پران رو عوضش کنید و اگر در حد و نو و کم کارکرد است"با فشنگهای نوع دیگه امتحان کنید و اگه با فقط یک نوع فشنگ هر دو لول پرانش مشکل داره و با فشنگ های دیگه خوبه.از فشنگ نوع دیگری استفاده کنید...بازم سوالی بود در خدمتتون هستم...حق نگهدار شما و اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
(2018-12-31 01:17 AM)Sadeghm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-03-18 07:20 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان و اساتید گرامی.جهت بیکار نبودن و رفع کمبود عکس در تایپک ... پیشاپیش عید همگی مبارک و سالی سرشار از سلامت و موفقیت داشته باشید.حق نگهدار همه دوستان و اساتید انجمن Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام دوست عزیز پوکه پران سلاح اسکار شما گیر نمیکنه؟؟؟
ممنون از توضیحات کامل و جامع شماKhansariha (8)

اینجوری که از عکسای تفنگ شما پیداست واسه شما هم مثل تفنگ من لوله بلند 80 نیست درسته؟ لولش ۷۶ اگه اشتباه نکنم . تفاوتش زیادی با لوله ٨۰ داره در شکار؟
Khansariha (8)Khansariha (256)درود.طول لول دقیقا 72 سانت است.در کل استانداردترین طول لول همین 72 است و لول بلند مثل 80 دیگه خیلی وقته با اومدن باروتهای جدید به بازار منسوخ شده و فقط یک چیز دست و پا گیر است و کاملا از هر نظر بی تاثیر ... Khansariha (8)Khansariha (256)
من ازین تفنگ راضیم . امروز چندتا فشنگ ترک گرفتم امتحان کنم واسه پرانش ببینم چی میشه
(2018-12-31 04:41 AM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر شما و همه دوستان...سلاح جدید مبارکتون باشه و به خوشی استفاده کنید...والا پوکه پران به هیچ وجه مخصوصا لول بالا با فشنگ کارخانه ای که هیچ"با دست پر ( که خوب بادگیری نشده قسمت فلزی ) هم نباید گیر کنه ... اما چرا " پوکه پران لول پایین برای سلاح من هم وقتی فشنگ دست پر که خوب بادگیری نشده ( بهرحال باد داره قسمت فلزی فشنگ ) شلیک میکنم گیر میکنه و احتیاج به کمک داره تا بپرونه ( که طبیعیه و گمان نمیکنم مشکل محسوب بشه ) ... البته در هر 50تا دست پر یکی و اون هم فقط لول پایین که شوک و زور کمتری داره برای پرتاب پوکه به بیرون ... وگرنه لول بالا راحت میپرونه ( اصلا اینجور فشنگ ها رو میذارم لول بالا ) و البته لول پایین با فشنگ کارخانه ای ( ایرانی و ترک و و و ) به هیچ وجه تا الان مشکل نداشته ... مگر اینکه فشنگهای امسالی ایراد داشته باشن ... وگرنه تا الان مشکلی ندیدم و نشنیدم در این مورد توی سلاحهای اسکار ... مگر اونهایی که خب به مرور زمان و پرکاری فنر پوکه پران شون ضعیف شده بوده ... در کل سلاح اسکار و مخصوصا دوماشه یکی از بهترین و بی مشکل ترین سلاحهای ترک در رده خودش محسوب میشه ... اگر سلاحتون فنرش به مرور زمان و کارکرد زیاد ضعیف شده " فنر پوکه پران رو عوضش کنید و اگر در حد و نو و کم کارکرد است"با فشنگهای نوع دیگه امتحان کنید و اگه با فقط یک نوع فشنگ هر دو لول پرانش مشکل داره و با فشنگ های دیگه خوبه.از فشنگ نوع دیگری استفاده کنید...بازم سوالی بود در خدمتتون هستم...حق نگهدار شما و اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

(2018-12-31 06:22 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256)درود.طول لول دقیقا 72 سانت است.در کل استانداردترین طول لول همین 72 است و لول بلند مثل 80 دیگه خیلی وقته با اومدن باروتهای جدید به بازار منسوخ شده و فقط یک چیز دست و پا گیر است و کاملا از هر نظر بی تاثیر ... Khansariha (8)Khansariha (256)
ممنون در پیام خصوصی چند سوال پرسیدم که ممنون میشم جواب بدیدKhansariha (8)
[quote='کوهنورد' pid='278207' dateline='1501879138']
....
خصوصا در مدل بغل هم ، من هنوز کپ آلومینیوم ندیدم . دوستان اگر دیدن راهنمایی کنند .
موفق باشید
[/quote
کامران خان یلدیز بغل آلومینیوم داره ولی احتمالا در بازار ایران بسیار کمیابه
سلام من هر چی گشتم تو سایت توران اسلحه اوسکار رو پیدا نکردم و شماره 308 و 309 هم وجود نداشت در بین اسلحه های ساخت شرکت توران
اگه ممکنهدوستان پیگیری کنن که اصلا این مدلهایی که تو ایران هست واقعا ماله شرکت تورانه و تقلبی نیستش ؟ چو مگه امکان داره که اسلحه اسکار هیچ جا تو پیج شرکت توران اسمش نباشه ؟
سلام یکی از دوستان میخواد ی اسکار لول 80 دو ماشه بخره. تفنگ سالمه فقط از کسانی که دارن و مخصوصا مدت زیادی دارن استفاده میکنن تقاضا میشه ی راهنمایی بفرمایین. ممنونم Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر شما.والا اسکار دوماشه گوزن نشان ( اسکار 309 گوزنی ) سلاح بسیار خوبیه و با کیفیت و خوش تیر و خوش ساخت و با دوام و اگر مراقبت و تنظیف بشه از نظر مکانیزم و قطعات سالیان سال خرابی نداره . فقط کمی سنگین است لول 81 سانتی آن . 3700 است وزنش . که البته آنچنان هم برای اهل طبیعت و کوه مشکلی نداره . بهرحال از خیلی مدلهای ترکیه 100درصد خیلی خیلی بهتره . شک نکنید . در کل مهمترین مزیتش دوماشه بودنش است . Khansariha (8)Khansariha (256)
(2019-08-24 10:07 AM)jajarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من هر چی گشتم تو سایت توران اسلحه اوسکار رو پیدا نکردم و شماره 308 و 309 هم وجود نداشت در بین اسلحه های ساخت شرکت توران
اگه ممکنهدوستان پیگیری کنن که اصلا این مدلهایی که تو ایران هست واقعا ماله شرکت تورانه و تقلبی نیستش ؟ چو مگه امکان داره که اسلحه اسکار هیچ جا تو پیج شرکت توران اسمش نباشه ؟

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر شما . هیچ کمپانی اسلحه سازی و کلا هیچ کمپانی در دنیا وجود نداره که تمام محصولاتش رو توی سایتش درج کرده باشه . دوست من اسکار یک مدل از کمپانی توران نیست . اسکار خودش یک برند ترکیه است اما خب در سطح جهانی آنچنان مطرح نیست اما توی ترکیه بشدت در حال تولید و رقابت است . در یک محدوده زمانی با کمپانی توران همکاری کرد و فقط و فقط اون دو مدل رو تولید کردن . و دیگه هم به همکاری ادامه ندادن ( سلاحهای 2017 و 2018 و 2019 و و و و که روشون توران خورده همگی تقلبی هستن ) . الان هم این برند همچنان در حال تولید انواع مختلف سلاح است اما متاسفانه مثل تمام برندهای دیگر ترک و حتی اروپایی و آمریکایی و روس مدلهای تقلبیش در ایران فراوانتر از اصلی است . Khansariha (8)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع