انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(2017-10-24 09:12 PM)Hasanhosseinpour نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-14 08:58 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-14 05:37 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. یه اسکار در حد صفر قیمت چنده. کپ نقره ای و چوک ثابت و تک ماشه و پوکه کش و لول 72. ممنونم.
5 الی 5500 معامله میشه

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

بدون مجوز هاش چند هستش؟

میشه جواز گرفت؟
بی جواز تو بگو دوزار . دنبال دردسر نباش

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk
سلام.یه نوع اسلحه اسکار دیدم دوماشه کپ فولاد لول 80 .کسی اطلاعاتی داره در موردش که کیفیت این نوع اسکار چطوره؟اخه در مورد اسکار اصلا چیزای خوب نشنیدم،چه در مورد کپ،چه لول و چه کیفیت ساخت
(2016-05-14 09:41 PM)mimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقای کاربخش اره...... نداره.میخوام برم بعدش یه اسلحه دیگه بگیرم حالا موندم بین سیفسان و کرال کدومو بگیرم لطفا دوستان اساتید بزرگ راهنمایی کنیدکدوم بهترهKhansariha (256)Khansariha (256)

با سلام.در حد یک راهنمایی.اگر چیفسان قدیم 2ماشه کپ فولاد معروف به ماشه طلا باشه چیزه بدی نیست اما چیفسان جدید با کپ الومنیوم نگیر که خیلی داغونه.کرال که جدیدا خیلی بد کار کرده.به نظر من اگر اسکار کپ فولاد لول 80 داشته باشه خیلی بهتر از چیفسان و کرال که جدید زده هست.با اون که اصلا از اسکار خوشم نمیاد اما این دفعه رو خوب کار کرده.یا چیفسان دو ماشه طلا ،یا اسکار کپ فولاد لول 80
سلام مصطفی خان منظورتون کدوم تولیدکرال هست کارا کارا،توندرا،
SpE070یا....میشه توضیح بدید
Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان و اساتید گرامی.جهت بیکار نبودن و رفع کمبود عکس در تایپک ... پیشاپیش عید همگی مبارک و سالی سرشار از سلامت و موفقیت داشته باشید.حق نگهدار همه دوستان و اساتید انجمن Khansariha (8)Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2018-05-04 06:31 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

این کلیپ مربوط به تست اسلحه سوار یلدیز spz/me با فشنگ rc1400 بار میباشد نه اسکار! نام کاملش تو یوتیوب

Yıldız Spz Me 12 cal. 1400 bar test fişeği atış testi
Khansariha (8)Khansariha (256)درود.کاملا حق با شماست.اشتباه از من بود.کم توجهی و بی دقتی بسیار زیادی کردم.بسیار ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتید و ممنون از تصحیح اشتباه من.حق نگهدار شما و تمام اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام دوستان
من عضو جدید این سایتم
یه دولول اسکار مدل ۳۰۹ دارم با فشنگ ایرانی امتحان کردم متوجه شدم پوکه پرانش گیر میکنه . میخواستم بدونم مشکل از پرانه یا فشنگ
البته فشنگش واسه چند سال پیش بود
ممنو میشم راهنمایی کنید
چند تا تیر انداختی که گیر کرد؟ یه مدل دیگه فشنگ رو امتحان کن ببین گیر میکنه یانه.
(2018-12-30 09:33 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند تا تیر انداختی که گیر کرد؟ یه مدل دیگه فشنگ رو امتحان کن ببین گیر میکنه یانه.
تازه گرفتم فعلا ۲تا
اول فکر کردم بالایی گیر میکنه
وقتی پوکه خالی رو جاشونو عوض کردم . دفعه بعد پایینی گیر کرد
واسه همین احتمال دادم از فشنگ باشه
ولی بعضی دوستان میگن از پوکه کشو پرانشه . همه اسکار همینجوریه
نمیدونم والله
گفتم نظر اساتید رو بپرسم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع