انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه ( اسکـــار )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه.بین دو راهی موندم.بین دولول سوار چیفسان و اسکار کدومش بهتر جوندارتره.مخصوصا واسه شلیک4پاره
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
از نظر اساتید کدومشو بگیرم بهتره اسکار یا چیفسانKhansariha (226)
اسکار دومدل داره و‌چیف سان هم چاپ‌توله که چهارقفله س و یه مدل ساده که طراحی جدیده شما کدوم‌مدل رو ذکر میفرمایید

hossin
سلام دوستان و اساتید محترم چند روز پیش یه اسکار دو ماشه مدل new 2015 خریدم دوستان کسی با این سلاح کارکرد.چند روز پیش باهاش چندتا فشنگ شلیک کردم احساس میکنم داخل لول از اول تا اخر خط مویی داره.فشنگای مورد استفاده ساچمه شماره2 عقاب.شماره4 استرلینگ ترک.4پاره ایرانی و ترک بوده.لطفا راهنمایی کنید که این خطها مال خود اسلحه هست یا نه
راستی یه پترن از فاصله 36 متری با چوک شماره 2 با فشنگ شماره 5 گرفتم 80 عدد ساچمه به صورت منظم به سیپل با ابعاد 70 سانتیمتر خورد از نظر اساتید قابل قبوت هست ؟
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.مبارکتون باشه*به خوشی و سلامتی استفاده کنید.خوبه که دو ماشه خریدین.عملا دو تفنگ دارید.چند خریدین و از کدام شهر؟.در مورد اون خط باید ببینید سطح آسیب تا چه حدی هست.گاهی این خطها اینقدر سطحی هستن(خراش سطحی محسوب میشن) که آسیب حساب نمیشن و بعضا با چند بار تنظیف لول از بین میرن و گاهی اینقدر عمیق هستن(ترک محسوب میشن)که تهدید جان و سلامت محسوب میشن.پس این رو خودتون که از نزدیک میتونید سلاح و آسیب رو ببینید*باید تشخیص بدین.حق نگهدار همه دوستان*بویژه اساتید گرانقدر انجمنKhansariha (8)Khansariha (256)
سلام. مبارکا باشه
خطها معمولا و بیشتر بخاطر اثر سرب چهارپارهاست و همونطور که استادم گفتن با تنظیف و و و پاک میشن بعیده با اولین شلیکها ترک یا خطهای دایم ایجاد بشه ولی بازم باید دید. زیاد خودتو ناراحت نکن. پترن هم ی عکس بزار تا سلامت یا معیوب بودن پخش ساچمه رویت بشه. سوراخ داشته یا نه!!؟؟؟؟اگر سوراخ نداشته باشه جدا از درصدها خوبه!! تو پترن گیری سرچ کن میزان درصدها دستت میاد با چوکها
سلام دوستان ممنون از دلگرمیتون .دیروز یه پترن دیگه گرفتم تو فاصله50متری با فشنگ2 عقاب فقط 24 عدد خورده به سیبل.تو هوازنی هم 3تا فشنگ خرج کمنزیل (مرغ جیرفتی)کردم ولی متاسفانه نخورد فقط مارو جلوی دوستان ضایع کرد.دیگه حوصلمو سر برده میخوام ردش کنم بره.Khansariha (367)
(2016-05-14 12:22 PM)mimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ممنون از دلگرمیتون .دیروز یه پترن دیگه گرفتم تو فاصله50متری با فشنگ2 عقاب فقط 24 عدد خورده به سیبل.تو هوازنی هم 3تا فشنگ خرج کمنزیل (مرغ جیرفتی)کردم ولی متاسفانه نخورد فقط مارو جلوی دوستان ضایع کرد.دیگه حوصلمو سر برده میخوام ردش کنم بره.Khansariha (367)
درود
دوست عزیز شما ابتدا بهتره یک پترن کاملا استاندارد در فاصله مشخص 36 یا 37 متر بگیرید و اگر ساچمه هم ریزتر باشه بهتره پنج یا چهار بعد تصویرش رو قرار بدید تا ببنیم مشکل از اسلحه هست یا خیر موضوع بعدی این که وقتی شما اسلحه تازه ای می گیرید این موضوع طبیعی هست که در شلیک های اولیه تیر هاتون خطا بره که با کمی تمرین و جفت و جور شدن با اسلحه به شرطی که اسلحه مشکلی نداشته باشه این مشکل هم رفع میشه و در ضمن برای هوازنی پرنده (در سایز کبوتر کبک و کمنزیل و ..)هم حد اکثر از نمره 4 استفاده کنید حتی اگر شما دقیق هم تیراندازی کرده باشید با نمره 2 امکان عبور پرنده از بین ساچمه ها هست در ضمن الان هم فصل شکار نیست و کمنزیل هم درسته در مناطق جنوب کشور جمعیت خوبی داره اما یک گونه بومی هست و در معرض آسیب برای تمرین هم بهترین پرنده کبوتر چاهیه هم آسیب پذیر نیست و هم زیاد پیدا میشه.(در ضمن امکان فروش اسلحه رو هم تا سه سال ندارید)
برادر از فشنگ 4 برا کمنزیل استفاده کرده بودم .بعدشم واسه فروش مشکل نداره چون.........نداره
یکی از دلیلهای فروش اینکه اسلحه وزنش زیاده واسه پیاده روی طولانی خیلی اذیت میکنه
یکی از دلیلهای فروش اینکه اسلحه وزنش زیاده واسه پیاده روی طولانی خیلی اذیت میکنه
(2016-05-14 12:37 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-14 12:22 PM)mimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوست عزیز شما ابتدا بهتره یک پترن کاملا استاندارد در فاصله مشخص 36 یا 37 متر بگیرید و اگر ساچمه هم ریزتر باشه بهتره پنج یا چهار بعد تصویرش رو قرار بدید تا ببنیم مشکل از اسلحه هست یا خیر موضوع بعدی این که وقتی شما اسلحه تازه ای می گیرید این موضوع طبیعی هست که در شلیک های اولیه تیر هاتون خطا بره که با کمی تمرین و جفت و جور شدن با اسلحه به شرطی که اسلحه مشکلی نداشته باشه این مشکل هم رفع میشه و در ضمن برای هوازنی پرنده (در سایز کبوتر کبک و کمنزیل و ..)هم حد اکثر از نمره 4 استفاده کنید حتی اگر شما دقیق هم تیراندازی کرده باشید با نمره 2 امکان عبور پرنده از بین ساچمه ها هست در ضمن الان هم فصل شکار نیست و کمنزیل هم درسته در مناطق جنوب کشور جمعیت خوبی داره اما یک گونه بومی هست و در معرض آسیب برای تمرین هم بهترین پرنده کبوتر چاهیه هم آسیب پذیر نیست و هم زیاد پیدا میشه.(در ضمن امکان فروش اسلحه رو هم تا سه سال ندارید)

درود به دوستان
جناب mimi لطفا اگه مقدور هست پترن رو (اون هم به قول دوستمون mik یک پترن از هر جهت استاندارد )از هر دو لول بگیرید شاید این دولول اسکار هم داستان همگرا نبودن لول داره مثل بعضی آکار ها
والا به این زودی نمیشه نتیجه گرفت که تفنگ بد میزنه. فشنگ ی طرف داستانه و نوع شکار طرف دیگه و و و و از همه مهمتر خود تیر اندازه. شما نمیتونهی با ی نوع فشنگ و چنتا تیر بگین تفنگ مورد داره. حالا سنگینیش جای خودش. البته اگر. . . . . نداره ردش کنی بهتره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع