انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
رضا جان اگه میتونی یه عکس ازش بزار
این بیرون لوله :
[تصویر: 7xm7bt6g4ypbjts3pd2s.jpg]

اینم داخل لوله:

[تصویر: dgnl0yf2h6jhzl8ln5p7.jpg]
حرف خودتون کاملأ درسته و این برامدگی از ضربه ای هست که از بیرون خورده و مشکلی نداره فکر هم نمیکنم که به لول آسیب جدی زده باشه خیالت راحت وضعیتش از لول اسلحه من خیلی بهتره اون حلقه هم چوک اسلحه هست
(2015-07-25 03:10 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابت راهنمایی های همه دوستان به ویژه هم استانی عزیز آرش خان
والا الا رنگ تمام لوله تفنگ رو پاک کردم و متوجه شدم از بیرون ضرب خورده و اون برآمدگی در اثر این ضرب خوردگی از بیرون به وجود آمده.بعدم رفتم بیابون و 20تا تیر در نیم ساعت باهاش انداختم و بعد نگاه کردم ولی هیچ تعقیری در لوله به وجود نیامده بود.فکر کنم چیز مهمی نباشه!!! Khansariha (214)

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.سلامت باشيد-از طرف خودم=وظيفه است.با توجه به عكسها-با نظر baracuda گرامي و نيز فكر و تشخيص خودتون*كاملا موافقم...انشاالله كه مشكلي نيست-يك ضربه خوردگي كوچك است كه فقط لايه اول(خارجي) رو زخمي كرده اما من در تعجبم كه جان ملت چقدر كم ارزشتر از پول شده كه تعميركار ميخواسته يك لايه از لوله رو بردارد و آسيب(احتمال خطر) رو بيشتر كنه.اگه از داخل لول بر آمدگي موثر نداشته باشه*كه طبق تصاوير نداره=هيچ مشكلي انشاالله و به اميد خدا پيش نمياد.چون خدا رو شكر-خيلي كم و در حد سطحي*صدمه ديده.حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)
یه عکس از اینترنت گیر آورم لنگه تفنگ بابا بزرگم با این تفاوت که این یکی نقش و نگار قلم زنی روشه ولی از ما بدون نقش و نگاره.صد ها تفنگ تو عمرم دیدم ولی این یکی لولش خیلی ملایم چوک شده و بسیار ضخیمه. [تصویر: mmf.jpg]
با سلام :
دوست عزیز آقا رررررضا !!Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
الان داشتم میدیدم شما دو تا مسئله کاملا مجزا مطرح کردید .1_ باد افتادگی در لوله بعلت استفاده از کارتن مقوایی بجای کریمپ
2_ فرورفتگی در لوله
در مورد مسئله اول بعید میدونم با یک تکه مقوا ، اونهم لوله نخجیر باد بیوفته اگر دوست داشتید بیشتر توضیح بدید .
مورد دوم اتفاقیه که بعلت بی احتیاطی بوجود میاد . تکیه تفنگ به درخت یا دیوار یا کوه یا .... بعد لیز خوردن و افتادن روی سنگ
یا برخورد به لبه تیز درب خود رو و امثالهم ، ترمیم لوله زیاد مشکل نیست ولی از این به بعد دقت کنید اتفاق نیوفته فقط تاکیدتون روی این مسئله باشه که لوله رو حرارت نده . از این دسته گلها زیاد به آب میدن ماشالله ادعاشون تا کارخونه برتا هم میرسه .
باهاش شلیک کردید ولی خواهشا دیگه اینکار رو انجام ندید با شلیک درست نمیشه ممکنه خدایی نکرده از اون نقطه بترکه . این که ایجاد شده در اصطلاح دندونه هست و با باد کردگی تفاوت داره (از نظر ایمنی )
اگر سوالی بود در خدمتم
ممنون بابت راهنمایی هاتون آقای کوهنورد عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)
اما راه حل چیست ؟ یعنی شما میگی لوله تفنگ را بدم تعویض کنند ؟
یکی از دوستان میگفت دست نزنی بهتره؟ نظر شما چیه؟Khansariha (256)
با سلام :
آقا رضا تعویض لوله در حال حاظر فکر نمیکنم ممکن باشه (بخاطر لوس بازی های جمع آوری خط تولید و توقف گارانتی و.......)
بهتره شما ببرید پیش اسلحه ساز براتون درستش کنه . راه حلش اینه که یک قطعه کاملا سایز و فیت با اون نقطه از لوله رو داخل لوله میکنند و با چکش برنزی (دقت کنید گفتم برنزی یا همون برنجی نه فولادی نه پلاستیکی و نه ...)با ضربات آرام و حساب شده اون رو به حالت اولیه برمیگردونند ..هم جنس برنج هم مهارت در زدن ضربه برای تصحیح اشکال مهم هست .اگر ادم ناوارد اینکار رو انجام بده حتی امکان بیضی شدن در اون نقطه وجود داره .البته اینها رو گفتم شما بدونید نه برای تعمیرکار ، چون شما هر چی بگی هم اون باز کار خودشو میکنه !!!!!خخخخخخخخخخخ
فقط تاکید کنید بدون حرارت حتی مشعل گازی .
انشالله تفنگتون درست بشه و ازش لذت ببرید
سلام
آقای کوهنورد عزیز Khansariha (8)ممنون بابت راهنمایی هاتون رفتم دادم برام درست کنند...
انقریب است که به دستم برسه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک مرجع