انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.در مورد لول آلمان:نه*گمان نمیکنم...حداقل تا اونجایی که من میدونم بعد از تحریم اتحادیه اروپا دیگه وارد نشد...در مورد متوقف شدن خط تولید:فعلا نشده(تا جاییکه من شنیدم) اما قرار بود موقتا اینکار انجام بشه*بدلایلی...اما هنوز در حد حدس و گمان و شایعه است.Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)
گمان نمیکنم این مسئله عملی بشه(توقف تولید)...انشاالله با کیفیت بهتر عرضه میشه....(و الخیروا فی ماوقع)
سلام دوستان
متاسفانه صحت داره بنده هم با صنایع جنگ افزار سازی مدتی هست بخاطر اسلحم در تماسم و یکی از مشکلاتی که داشتم زمان برد که دقیقا موضوع بر میگشت به متوقف شدن خط تولید سلاح های ایرانی.
امیدوارم این قضیه مربوط به عدم صدور پروانه شکار به مدت چند سال که داره یواش یواش عملی میشه نباشه.
(2015-04-29 03:02 AM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
متاسفانه صحت داره بنده هم با صنایع جنگ افزار سازی مدتی هست بخاطر اسلحم در تماسم و یکی از مشکلاتی که داشتم زمان برد که دقیقا موضوع بر میگشت به متوقف شدن خط تولید سلاح های ایرانی.
امیدوارم این قضیه مربوط به عدم صدور پروانه شکار به مدت چند سال که داره یواش یواش عملی میشه نباشه.

سلام.یکی از دلایلش(مهمترینش) همین مسئله است...نه*آخه اینجوری که من شنیدم قرار بود خط تولید رو موقت تعطیل و بهسازی بکنن(خیلی وقته تصمیم داشتن).یکی از مشکلات هم مسئله(بدلیل تحریمها) کیفیت پایین ورودی کارخانه است که روز بروز پایینتر میومد و ورودی محدودتر میشد...با تجربه و سابقه 20ساله تولید*زیاد مطلوب نبود.انشاالله با کیفیت بهتری دوباره شروع به تولید میکنن.انشاالله...Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام
اطلاغ دقیق دارم که نه تنها خطوط تولید نمی خوابند بلکه عنقریب محصولات جدید تولید و مونتاژ داخل وارد بازار خواهد شد.این شایعات به بازار کساد سلاح درچند ماه اخیر برمیگردد.یه سری به تغمیرگاه ها و فروشگاههای سلاح بزنید متوجه عرایض بنده میشوید همه بیکار و از سود های میلیونی خبری نیست....میدانید یک خط تولید سلاح جند تا کارگر دارد؟که اگر تولید بجوابد تکلیف اینها جه میشود.؟سلاح شکاری و مهمات ان ارزش افزوده زیادی دارد و که خوا باندن ان منطقی نیست.
تازه یکسری از سلاحهای طرح سال 90 هم دارد به بازار وارد میشود.
فریب نخورید که سلاح بشدت در حال ارزان شدن است...
(2015-04-29 02:13 PM)naeem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اطلاغ دقیق دارم که نه تنها خطوط تولید نمی خوابند بلکه عنقریب محصولات جدید تولید و مونتاژ داخل وارد بازار خواهد شد.این شایعات به بازار کساد سلاح درچند ماه اخیر برمیگردد.یه سری به تغمیرگاه ها و فروشگاههای سلاح بزنید متوجه عرایض بنده میشوید همه بیکار و از سود های میلیونی خبری نیست....میدانید یک خط تولید سلاح جند تا کارگر دارد؟که اگر تولید بجوابد تکلیف اینها جه میشود.؟سلاح شکاری و مهمات ان ارزش افزوده زیادی دارد و که خوا باندن ان منطقی نیست.

توکل بخدا.شاید انشاالله ارزان بشه و خوب
(2015-04-29 02:13 PM)naeem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام.در مورد بازار که خدا رو شکر(قیافه گرفتن فروشنده ها کم شد*اگه تبلیغات کاذب بذاره)...یک کمی بازار متعادل شد اما متاسفانه دلیلش خوشحال کننده نیست...کاش بخاطر وجدان بود(عدم وجود دلالها بود...از درشت تا خرد) و نه اجبار بدلیل ندادن پروانه شکار و اون هم بدلیل کم شدن و رو به انقراض رفتن گونه های جانوری و اعتراض فعالان محیط زیست...واقعا جای تاسف داره...نه من هم گمان نمیکنم کلا و بمدت طولانی خط تولید متوقف بشه*نه بخاطر کارگرها و نان شبشون(خدا دل پاک رو برات حفظ کنه)بلکه بخاطر اینکه سابقه نداره*کسی از سود بگذره...من یک روزی این رو نوشتم (سلاح ارزان شده)توی همین سایت*یادش بخیر....گو اینکه واقعیت است اما زیاد استقبال نمیشه از حرفت*پس زیاد پافشاری نکن روی حقیقت...در مورد طرح90 هم آره*کم کم داخل بازار بیاد...ارزونتر هم میشهKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام ضمن تاییدسخنان دوستان میگم ای کاش اسلحه دولتی کاملا ازبین بره وواگذاری همش ازادبشه تابه حاکمیت این بی انصافایی که 30سال خون عاشقای شکاروطبیعت رو توشیشه کردن پایان داده بشه ومثه بقیه فروشنده ها یه ذره به مشتریاشون احترام بذارن که البته بعیده من خودم بعضیاشونو میشناسم که جواز افرادی که به شکارو غیره کاری ندارن واکثرامسن هستن میگیرن وبادریافت سهمیه فشنگشون اقدام به فروش ازاد فشنگ میکنن دررابطه باارزان شدن اسلحه تجربه تو این 30ساله اخیرثابت کرده هرچیزی که به یه قیمت رسیدبازگشتش به قیمت قبل غیرممکنه ببخشیدکه این حرفام ربطی به تاپیک نداره ولی این زخمیه که همه اونایی که مثه من بعدازتلاش فراون اسلحه ازاد خریدن ا زدست اسلحه فروشاخوردن
آخه عزیز امید من و امثال من که پول کافی نداریم به همین سهمیه دولتیه اگه آزاد بشه که دیگه هیچ
البته حق با شماست
با سلام :
آقا سجاد عزیز امیدت به خدا باشه برادر . مرده شور این طرح سلاح دولتی رو ببره که باعث بانی خیلی از خرابی ها و قتل عام حیوانات شد . آخه تفنگ دولتی یعنی چی ؟؟؟؟ چرا دستگاه تراش دولتی نیست ؟ اره سه کاره دولتی نداره ؟ چرا تراکتور و تیلر و سمپاش و .... وخیلی وسایلی که میشه باهاش زندگی رو چرخوند با قیمت دولتی به کسی نمیدن ؟؟
تفنگ یک وسیله ای است که شخص باید به فراخور حال خود و درامدش آنرا تهیه کند و اگر کسی علاقه ای به آن ندارد به صرف اینکه در اداره ثبت نام میکنند یا در فلان ارگان واگذار میشود ، به عنوان یک مزیت آنرا خریداری کرده و چون راه درست استفاده از انرا هم نمیداند میشود هم بلای جان طبیعت و هم خودش . ای کاش برای رفاه بیشتر مردم بجای تفنگ دولتی و ثبت نامی ، ابزار تولید یا مثلا چیزی مثل اوراق بورس در اختیارشان قرار میگرفت .
از همه عزیزان عذر میخواهم که این پست به تاپیک مرتبط نیست و بعدا آنرا پاک خواهم کرد
سلام به همه دوستان کامران جان من با نظرت موافقم خيلى ها رو ديدم براى سود زياد اسلحه دولتى ميگرفتند حتا يک تير هم شليک نميکردند بعد سه سال با سود خوب ميفروختند
لینک مرجع