انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
داداش دیگه مال شما هم میاد جواز موقت من 65روز طول کشید
دوستانی که نخجیر1 دارن لطفا بگن وزن دقیق این سلاح چقده؟ و حداکثر تا چند متری خودتون باهاش شکار زدین؟
اگه پترن هم از نخجیر1 دارین بزارین.
(2013-11-26 08:02 PM)animal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش دیگه مال شما هم میاد جواز موقت من 65روز طول کشید
دوستانی که نخجیر1 دارن لطفا بگن وزن دقیق این سلاح چقده؟ و حداکثر تا چند متری خودتون باهاش شکار زدین؟
اگه پترن هم از نخجیر1 دارین بزارین.

در لينك زير شما پترن نخجير 1 و لانبر2099 و هوگلو 901 رو با فشنگ هاي ايراني و خارجي ملاحظه مي كنيد:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من به دنبال یه تک لول تا ۲ تومن هستم
برای دوستم میخام کسی سراغ داره ؟
دوست عزیز میتونید به فروشگاه های شکار شهر یا استانتون مراجعه کنید
بله میدونم کجا اسلحه میفروشن
خودم هم ۱۰ سال است که شکارچی هستم ولی متاسفانه در ایران زندگی نمی کنم و معتقدم اسلحه رو حد الامکان از دست خریداری بشه بهتره تا با رابط اونم اسلحه فروش
سلام شب بخیرKhansariha (8)
یه سوال دارم و به جوابش هم سریعا احتیاج دارم.خخخخخخ
این مدل های نخجیر یک رو کامل با قیمت توضیح بدید.منظورم مدل اس،پی و...فرقشون چیه؟آخه اختلاف قیمت زیادی دارن
با سپاس فراوان
Khansariha (48)
با سلام:
هیچ فرقی باهم ندارند حتی یک پیچ !!!!!!!!!!!!!!
فقط روش گل و بته انداخته اند که همه شان هم بد ترکیب هستند پول نازنینتان را بابت این کنده کاری های زشت هدر ندهید . اصلا نمیدانم کی به اینها گفته گل و بته روی تفنگ قشنگ میشود ؟؟؟؟ ان هم زمخت ،بی ریخت ، بد فرم ، بیمعنی .........................
ان عقل کلی که این طرح ها رو داده ، به عقل کاملش نرسیده یه نگاهی به طرح های رایج در دنیا بیاندازه ؟؟ یعنی فهمیدن اینکه طرح قرقاول و کبک یا توله شکاری با تفنگ ساچمه زنی سازگار تر از شبدر و یونجه و سبزی خوردنه ، خیلی سخته ؟؟؟؟؟
با سلام دوباره وتشکر از پاسختونKhansariha (8)
در مورد تفنگ نخجیر مدل 101 ،دوستان تجربه استفاده دارن ؟؟
میگن وزنش حدود 10 درصد نسبت به نخجیر یک مدل 100 کمتره؟کیفیت کپ و چفت و بستش چطوره؟؟بهتره از مدل 100!!!
با تشکرKhansariha (48)
Khansariha (256)
(2013-11-24 12:51 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-22 01:16 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی نهایت ممنون از راهنمایی . راستش خیلی کهنه هم نیست ولی از وقتی گرفتمش فشنگ از تو فشنگ کش پرت میشه تو لول دو سه بار هم بردم اسلح سازی فرقی نکرد درست نشد به خاط همین با وجود سالم بودن سیستم چکاننده به خاطر ذوری چاشنی از سوزن (احتمالا) سوزن درست نمی زنه و فشنگ عمل نمیکنه دیوونه ام کرد Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290) اگه تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید
با سلام :
دوست عزیز شما به این هم میگی عیب ، که میخوای اسلحه رو اسقاط کنی ؟؟ یا بقول این عزیز لولشو بترکونی ؟؟؟؟؟ بابا اینکه خیلی راحت تعمیر میشه !!! تعمیر کاری که پیشش رفتی ببخشید شاید تعمیر کار بادی بوده نمیدونم کجا ساکن هستی ولی شهر های بزرگ اسلحه ساز های خوب ونامی دارن . اگر هم بتونی ببری جنگ افزار سازی از روز اول هم بهتر درست میکنن بهت میدن خیلی هم ارزون . بعدش چرا از گارانتی استفاده نکردی که مجانی بوده ؟ نخجیر تک بنظر من از 2 هم بهتره ( که خودم 2دارم ) بده درستش کنن حالشو ببر تعویض چیه برادر .

داداش فشنگ کش رو تعویض کن خوب میشه ... اون لبه فشنگ کش که دور قسمت برنجی رو میگیره از بین رفته یا گشاد شده ... عوض کن خوب میشه Khansariha (256)
سلام خدمت دوستان هرکی از دوستان در موردتفنگ آرش اطلاعاتی داره لطفامارو بی نصیب نذاره باتشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع