انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-06-10 08:04 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که نخجیر 1 دارند اگه یه زحمتی بکشند لولش را اندازه بگیرن ببینم چند سانته . من نخجیر 2 رو اندازه گرفتم 70 سانت بود میخوام ببینم آیا لول دو تاشون یه اندازیه یا نه

اندازه لول نخجیر 1 ----81سانته
خوب هر کس واسه خودش معیار هایی داره و بر اساس اون انتخابشو انجام میده . من هم منظورم این نبود که مقایسه شما اشتباهه و قطعا تجربه شما از من بیشتره اما بر اساس داشته های قبلی ام از پست شما انتقاد کردم.اگه اشتباه رخ داده امیدوارم من رو ببخشید.و من هم مثل همه اعضای سایت به نظر شما احترام می‌گذارم.یا علی.
(2012-06-10 10:03 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-10 08:04 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که نخجیر 1 دارند اگه یه زحمتی بکشند لولش را اندازه بگیرن ببینم چند سانته . من نخجیر 2 رو اندازه گرفتم 70 سانت بود میخوام ببینم آیا لول دو تاشون یه اندازیه یا نه

اندازه لول نخجیر 1 ----81سانته

پس با این حساب یه ده سانتی از لول نخجیر 2 بلندتره و به نسبت دورتر هم میزنه
سلام.من تازه عضو شدم.یعنی تازه یه نخجیر1 گرفتم به قیمت 700هزار تومان میخواستم ببینم قیمتش چیه.خوب خریدم یا نه.ممنون
ثبت نامی ؟ کی تحویل گرفتید ؟
(2012-07-14 06:52 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ثبت نامی ؟ کی تحویل گرفتید ؟

من امروز خریدم.رفتم فروشگاه شکار فروشنده گفت یکی ثبت نام کرده من میدم این قیمت.اسلحه تو کارتون بود.کپی مدارک گرفت که سند بزنه
این از همون شانس هایی هست که نصیب هر کسی نمیشهKhansariha (8)Khansariha (8)
منم یکی پارسال گرفتم 900
(2012-07-14 07:30 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این از همون شانس هایی هست که نصیب هر کسی نمیشهKhansariha (8)Khansariha (8)
منم یکی پارسال گرفتم 900

پس خوب خریدم؟؟؟؟الان تو بازار چقدره؟
چند ماه پیش یکی از اقواممون از شیراز 1700 خرید ولی فکر کنم قیمتش 1400-1500 باشهKhansariha (8)
امروزم یزد یدونه بود آکبند.صاحبش آورده بود برای فروش.مال 3سال پیش بود.میداد .1،700
لینک مرجع