انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این مراحل تحویلش چقد طول میکشه؟
معلوم نیست داداش
شاید یه هفته شایدم یک ماه شایدم دو ماه
مال ما دو هفته طول کشیدKhansariha (8)
(2012-07-14 06:27 PM)Nevada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من تازه عضو شدم.یعنی تازه یه نخجیر1 گرفتم به قیمت 700هزار تومان میخواستم ببینم قیمتش چیه.خوب خریدم یا نه.ممنون

nevadaجان ببین هنوز داره ماهم بیایم یکی بگیریم قربون دستات جوابش رو بده من الان 6-7ماهی میشه سراغ اسلحه دولتی هستم حاضرم بیشتر هم پول بدم
(2012-07-15 08:00 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-14 06:27 PM)Nevada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من تازه عضو شدم.یعنی تازه یه نخجیر1 گرفتم به قیمت 700هزار تومان میخواستم ببینم قیمتش چیه.خوب خریدم یا نه.ممنون

nevadaجان ببین هنوز داره ماهم بیایم یکی بگیریم قربون دستات جوابش رو بده من الان 6-7ماهی میشه سراغ اسلحه دولتی هستم حاضرم بیشتر هم پول بدم

فک نکنم داشته باشه.اینم من داشتم میگرفتم میگفت به کسی نگو از این حرفا.منم گفتم باشهKhansariha (399)ولی آمار میگیرم اگه داشت حتما خبر میدم
دستت طلا حتکا خبرش رو بدهKhansariha (8)
سلام دوستان من تازه عضو شدم کسی میدونه فشنگ کش نخجیر تک تو بازار هست یا نه اگه هست چه قیمته. ممنون میشم از همه.
دوست عزيز فكر نكنم باشه مشكلتو بگو شايد بتونيم كمكت كنيم
متاسفانه مشکل عمده نخجیر یک همین فشنگ کش(پوکه پران) و دستگاه سوزن اون هست که منم به شدت با همین مشکل توی تفنگ خودمون روبرو هستم
تا حالا 4 بار بردم تعمیر ولی همش به صورت مقطعی درست شده و بعد از چند شلیک دوباره خراب شد
کنترل کیفیت نداره فکر کنم و گرنه ترکیه این همه تفنگ میزنه ولی هیچ کدوم مشکل دستاه چکاننده ندارن و خیلی کم این مورد دیده شدهKhansariha (8)
از همون روز اول که میگیری باید ببری تعمیر
دوست عزيز منم همين مشكلو داشتم يه استاد كار پيا كردم تمام قطاعاتو برام تعويض كرد تا مشكل تفنگ حل شد
سلام بر همگی

دوستان اگر کسی اطلاعات یا تجربه ای از نخجیر 1 سری اولی ها (که تسمه روی لول داشتن) داره لطفا بیان کنه
من یدونش رو تو یه اسلحه فروشی پیدا کردم , فروشنده اینقدر تعریفش میداد : که این نخجیر سری اولی ها عالی میزنه و در حد تک آمریکایی است و ..... , مارم انداخت تو فکرش

آیا الگوی پخشش با نخجیر 1 جدیدا فرق میکنه ؟

راسته میگن این قدیمیاش لولشون از خارج وارد شده (به نقل از اسلحه فروش) ؟

در کل نظرتون برا خریدش به قیمت آزاد چیه ؟ ( تفنگه هم در حد نو هست گویا تا الان تو ویترین خونه صاحبش بوده )
لینک مرجع