انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من شنیدم میگن تک نخجیر از دولول اون هم بهتره ولی دقت کنید قیمت رو بهتون درست بدن مثلا یکی از آشناها رفته ثبت نام گفتن نداریم ولی یه آقایی که واسته است میتونه برات بگیره حدود 400 تومن گرونتر داره میخره مممممممممممممممممملللللل.ت دیگه خ 2 خ. تازه گفتن بهش نباید شرایط فلان وفلان رو داشته باشی مثلا نباید بسیجی فعال باشی خخخخخخخخخ
این که بسیجی فعال نباشی و جزو نیروهای مسلح نباشی رو منم شنیدم یکی از اسلحه فروشان بنام یزدی هم این حرفو به بنده زد و گفت این افراد باید از طریق حفاظت اطلاعات های نهاد مربوطه شون اقدام کنند و میگفت در موقع ثبت نام یه فرمی پر میکنی که عضو فعال بسیج و نیروهای مسلح نیستی و اگر خلافش ثابت بشه اسلحه رو پس میگیرند و...
(2013-01-16 08:03 PM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-16 06:15 PM)Hossein-AT44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به سرم زده یه نخجیر 1 ثبت نام کنم.
اما یادمه دوستان از نخجیر زیاد تعریف نمیکردن مثلا میگفتن جنس آلیاژ لوله مناسب نیست و یا لق شدن قنداق.

حالا میخواستم نظر دوستان رو در این رابطه بدونم.
بخرم یا نه؟
سلام
دوست عزیز من در مورد گرفتن و نگرفتنش تفنگ بحثی نمیکنم چون به سلیقه شخصی هر فرد مربوط میشه ولی در مورد کارایش فکر کنم هزار بار بیشتر بحث شده در همین تایپک که به اون گندی هم نیست زود خراب بشه عموی من یه دونه از اولین مدلاشو گرفته و با خودش حدود 5 نفری میشن که فکر نکنم تفنگ بیشتر از 3 روز بتونه استراحت کنه و تا حالا مشکلی پیش نیومده ( فقط همین چفتو بستش ) شما سالی یه سهمیه کامل رو که حدود 200 فشنگ هست با خیال راحت میتونی شلیک کنی بعدشم تفنگ شما حدود 2 سال گارانتی داره .
با سلام.دوست عزیز کی این حرفو زده.در مورد جنس لوله که خیالتون راحت راحت واقعا جنسش خوب هست شاید بهتر از تفنگ های روسی و دیگر تفنگهای مارک معروف نباشد اما به نظر من کمی هم از اونها نداره فقط به خاطر فول چوک بودن نمی شه باهاش چهارپاره و اسلاگ شلیک کرد البته من دیدم کسانی که باهاش چهارپاره هم شلیک می کنند اما در مورد لقی قنداق.در کل قنداق لق نمی شه یا حداقل من که ندیدم اما اگر درست ازش استفاده نشه ممکنه قفل لوله لق بشه که اونم نه به این سادگی ها.
با سلام.
در مورد کیفیت نخجیر خیلی بحث شده.
من خودم الان 2 سال هست که این اسلحه دارم .اگر برای شکار پرندگانی مثل مرغابی و غاز و کبکب و کبوتر میخواید میتونم به جرات بگم هیچ وقت شرمندتون نمیکنه.به راحتی با توجه به فول چوک بودن و لوله بلند اهداف تا فاصله 60 متری میزنه و این برای یه اسلحه ساچمه زن خیلی خوبه اما معایبی هم داره مثل لگد زیاد و عدم بالانس مناسب و کمی وزن زیاد که این معایب بیشتر برای حرفه ای ها خودش نشون میده تا کاربران عادی .
در هر صورت به نظر من اسلحه خوب و دقیق با الگوی پخش ساچمه خوب هست.
یا علیKhansariha (8)
سلام..
امروز رفتم نخجیر 1 سهمیه ای ثبت نام کردم.. انقدر گشتم تا یه اشنا پیدا کردم ... 1.5 + مدارک.. تا 20 روز دیگم گفته میاد..قیمتش زیاد شده؟ منبت نیست سادست..قیمتشو 1 تومن میگفتن بچه ها...وقتی آزادشب بالای 2.5 هست واسه سهمیه ای هر چی بگنه دیگه..خودش گفته که رفته بالا... 500 شیرینی گرفته یا فی همینه؟
(2013-01-28 09:30 PM)noble نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..
امروز رفتم نخجیر 1 سهمیه ای ثبت نام کردم.. انقدر گشتم تا یه اشنا پیدا کردم ... 1.5 + مدارک.. تا 20 روز دیگم گفته میاد..قیمتش زیاد شده؟ منبت نیست سادست..قیمتشو 1 تومن میگفتن بچه ها...وقتی آزادشب بالای 2.5 هست واسه سهمیه ای هر چی بگنه دیگه..خودش گفته که رفته بالا... 500 شیرینی گرفته یا فی همینه؟

سلام عجب آشنایی پیدا کردی که از شما 550 هزار تومان بیشتر گرفته!!!!!!
ساده نخجیر 1 من خودم لیست رو دیدم 950 بود!
نخجیر 2 هم 1620 و 1650
چی میشه گفت... اگه اعتراض میکردم از همینم می افتادم..یه ماهه کل اسلحه فروشای شهرو کچل کردم ولی میگفتن سهمیه ندارن!! يا باید ازاد میگرفتم یا اینو... شهر ما (ساری) متقاضی انقدر زیاده که اسلحه فروشا رحم نمیکنن...!
(2013-01-28 10:30 PM)noble نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی میشه گفت... اگه اعتراض میکردم از همینم می افتادم..یه ماهه کل اسلحه فروشای شهرو کچل کردم ولی میگفتن سهمیه ندارن!! يا باید ازاد میگرفتم یا اینو... شهر ما (ساری) متقاضی انقدر زیاده که اسلحه فروشا رحم نمیکنن...!

در هر صورت مبارکت باشه وقتی که خریدی دیگه فکرشم نکن منم فقط بابت اینکه اصل قیمت رو بدونی گفتم!
سعی کن نهایت لذت رو از اسلحت ببری و همیشه تفنگ خودت رو بهترین بدونی چون غیر از این باشه خیلی زود دلت رو میزنه و تو شکار هیچ وقت یار خوبی برات نمیشه موفق باشیKhansariha (8)
دوستان با کدوم مدل نخجیر میشه چهار پاره زد البته با خیال راحت
(2013-02-11 01:11 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با کدوم مدل نخجیر میشه چهار پاره زد البته با خیال راحت

دوست عزیز واقعیت اینه که هیچ کدومشون به دلیل اتصالات ضعیف کپ و لول، اتصالات نامطمئن بین دو لول در نخجیر 2 و همچنین فول چوک بودن گزینه های خوبی برای زدن چهار پاره با خیال راحت نیستن. هرچند که به قیمت سنگینی بیش از حد لول های مقاومی دارن.
لینک مرجع