انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-28 09:04 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولي من حكاكياش زياد واسم اهميت نداره فقط باطن واسم مهمه در حد خودش_كه الان اين چوب كبريته قفل لوله فكرمو مشغول كرده_بلاخره يه نفر بايد همجين موردي ديده باشه
قيمت در حد اك 2 تا 2200با اين وضع بازار
دوست گرامی اگر منظورت از چوب کبریت همون چنگی است که بچه قنداق بهش قفل میشه و اون چنگک به دو تا لوله جوش خورده و فقط میتونم بگم که یکی از نقاط ضعف نخجیر همون چنگک است که مخصوصا اگر باهاش چارپاره شلیک کنی اون چنگک از لوله جدا میشه و جوش دادنش هم کار هر کسی نیست چون اگر طرف اینکاره نباشه ممکنه به لول اسیب برسونه . اسلحه من زمانی که خریدم اون چنگک از روی یک لولش جدا شده بود که من با یک چسب مخصوص چسبوندم
(2012-08-28 10:23 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه قیمت دقیق از سلاح بزارید ما که می خواهیم بفروشیم این اسلحه فروشهاکلاه سرمون نذارن
با توجه به اينكه براي 2-3 تا از دوستان دنبال نخجير بودم و معامله انجام شده لذا دوستان نخجير 1 همونطور كه دوست عزيزمونshaturعزيز هم گفتن اگه رنگ و روش خوب و خودش هم سالم باشه كمتر از 2تا 2/200 نيست دولولش هم تميزش 2/500 تا 2/700 معامله شده اگه كسي داره بگه البته در قسمت خودش تا تايپيك به بيراهه نرهKhansariha (256)
سلام پویاجون چندتا ارسال بفرست تا این ÷یام خصوصیت فعال بشه
ما برا هدیه پول نمیگیریم خودم از رو نخجیرم درست کردم گفتم احتیاجش ندارم بدمش به شما که نری مثل فشنگ کش 300 دیگه تیغت بزنند این اسلحه سازها وفروشها چیزی به نام خدا نمیشنساند
دوستان نخجیر من تمام قطعاتشو تعویض کردم 300 پام آبخورد مدل 85 اما بسیار تمیز و زیاد کار نکرده چند میرزه خودم آزاد 1300 گرفتمش
دوستان 3تا عكس در مورد مشكلي كه كفتم قسمت نخجير2 كذاشتم
دوستان نخجیر 1 من یکم پایین میزد و بردمش پیش تعمیر کار و اونم تسمه انتهای لوله رو برداشت ولی بازم یه کوچولو (خیلی کم)پخش ساچمه ها بطرف پایین هستش.حالا موندم با این پیکار کنم .تعمیر کار هم میگه مشکلی نداره.لطفا دوستان واردتر کمکم کنننKhansariha (8)
دوست عزیز اگه کم هستش زیاد مشکلی نیست سعی کن قلقش دستت بیاد
ايا تفنگ هاي نخجير دولتي گارانتي هم دارد؟
تشكر ميكنم اساتيد جواب بدن
(2012-09-01 03:11 PM)ESI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ايا تفنگ هاي نخجير دولتي گارانتي هم دارد؟
تشكر ميكنم اساتيد جواب بدن

بله دوست عزیز من یکی از دوستام سال پیش گرفت گارانتی داشتKhansariha (256)
تمام سلاح های دولتی گارانتی دارند
تک لول و دولول بغل یک سال
پنجتیر یک نیم سال
دولول سوار 2 سال
درود به همه دوستان

چند روز پیش فشنگ اسلاگ ترک (تک گلوله)رو با نخجیر 1 امتحان کردم البته به هیچکس پیشنهاد نمیکنم ولی چون خودم ادم کنجکاویم این کار رو کردم در فاصله 70متر یک حلب روغن نباتی بزرگ (18کیلویی)گذاشتم وپشتشم دیوار اجری بود.فشنگذاری کردم و لوله تفنگو گذاشتم روی دیوار کوتاهی بعنوان تکیه گاه و در حالت نشسته و نوک مگسک دقیقا وسط حلب و نفس حبس وبنننننننگ.صداش از صدای فشنگ معمولی یه کم ببیشتر بود ولی احساس کردم که لگدش کمتر بود .به هر حال وقتی رفتم ببینم که فشنگ به کجای حلب خورده با کمال تعجب دیدم تقریبا وسط حلب سوراخ شده و از اونور به دیوار اجری خورده و حتی اجر اول رو خرد کرده .عکس فشنگ استفاده شده رو قبل و بعد از شلیک میگذارم در ارسال بعدی.منکه از دقت و قدرت فشنگ و تفنگ تعجب کردم .ضمنا داخل لوله تفنگ با یک لایه سرب پوشیده شد که خیلی به سختی پاک شد ولی لوله کاملا سالمه.Khansariha (256)
لینک مرجع