انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به دوستان گل گلاب دوستان اونایی که تک لول نخجیر۱رو دارن اگه زحمتی نباشه چند عکس از زوایای مختلف بگیرن ویا اونایی که تک لول از هر کشوری که دارن ترک و .... لطف کنن اگه زحمتی نباشه بزارن تا ببینیم ممنون میشم مرسی از لطف شما دوستان زحمت کشKhansariha (8)
سلام دوستان،

هشت مدل از نخجیر یک ارائه شده که در قیمت بصورت جزیی تفاوت دارند.
[تصویر: jk7tpor1iu1vefgnpywx.jpg]

عروس این مدل ها T 820-2233 است و نام مدل در روی جعبه ی اسلحه و برشور داخل ان دیده میشودKhansariha (8)
موفق وپیروز
دوستان به نظرم اسلحه نخجیر 1 برای شکار انواع پرندگان مناسب باشه.
در خصوص اینکه میگن لولش زود زنگ میزنه برای من ک هنزدیک به یکساله دارم تا حالا چنین اتفاقی نیفتاده.
کلا هر اسلحه ای نباید در معرض رطوبت قرار بگیره .
ولی من خودم تا حالا اسلحم زنگ نزده.Khansariha (8)
با تشکر از آقا airking عزیز بابت جواب شونKhansariha (8)Khansariha (8)

اقا hunter اگه ممکنه این لیست مشخصات رو که هر دفعه یه تیکشو میگذاری لطف کن کاملشو بگذاز و یه توضیحی هم در مورد هر کدومش بدی ممنون میشم.Khansariha (8)
(2011-12-18 10:45 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از آقا airking عزیز بابت جواب شونKhansariha (8)Khansariha (8)

اقا hunter اگه ممکنه این لیست مشخصات رو که هر دفعه یه تیکشو میگذاری لطف کن کاملشو بگذاز و یه توضیحی هم در مورد هر کدومش بدی ممنون میشم.Khansariha (8)

دوست عزیز،بنده این مشخصاتو به دلیل تخصصی بودن هر تاپیک در همان تاپیک قرار دادم و عکسها را جدا کرده و در تاپیک خودش گذاشتم ، مثلا نخجیر دو در تاپیک خودش و صیاد هم همینطور وگر نه عکس کلی گذاشتن خیلی راحت تر بودKhansariha (8)

نخجیر یک هشت مدل دارد و قیمت هایشان بصورت جزیی متفاومت است.و تفاوت انها در منبت کاری و کروم کاری کپ است و الا تفاوتی دیگری ندارند!
موفق و پیروز Khansariha (256)
(2011-12-15 06:38 PM)amin35190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان گل گلاب دوستان اونایی که تک لول نخجیر۱رو دارن اگه زحمتی نباشه چند عکس از زوایای مختلف بگیرن ویا اونایی که تک لول از هر کشوری که دارن ترک و .... لطف کنن اگه زحمتی نباشه بزارن تا ببینیم ممنون میشم مرسی از لطف شما دوستان زحمت کشKhansariha (8)

دوست عزیز اگر لطف کنی و تاپیک رو خوب بگردی توی همین تاپیک از مدل های معمولی تا سفارشی عکس گذاشته شدهKhansariha (8) به پست های 36-37-38 مراجعه کنیدKhansariha (8)
با سلام.من یکساله یه نخجیر1سهمیه دولتی که طرح تعویض بوده روثبت نام کردم ولی به بهانه های مختلف بهم ندادند میخاستم بدونم آیانیست یامن سرکارم؟باتشکر.
دوستان کسی اینجانیست؟
دوستان من یه نخجیر 1 سهمیه دولتی خریدم که حالا هنوز 3 سالش تموم نشده و بد جوری دلمو زده Khansariha (367)
میخوام بدونم میشه اینو تحویل بدم و به جاش یه دولول سوار بخرم یا راه دیگه ای برا تعویضش قبل سه سال وجود داره؟؟؟Khansariha (214)
(2012-01-24 01:24 PM)hamednike نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من یه نخجیر 1 سهمیه دولتی خریدم که حالا هنوز 3 سالش تموم نشده و بد جوری دلمو زده Khansariha (367)
میخوام بدونم میشه اینو تحویل بدم و به جاش یه دولول سوار بخرم یا راه دیگه ای برا تعویضش قبل سه سال وجود داره؟؟؟Khansariha (214)

وجود داره در صورتیکه اسلحه ی دومت ازاد باشه نه دولتی!

بری اداره اسلحه و مهمات و بگی من هزینه ی نگهداری این سلاح را ندارم و اصلا خر ما از کرگی دم نداشت و یه خرده پاچه خواری کن و بفروشیش!!

اما وقتی میخوای بری دوباره اسلحه دولتی بخری اونجا دوباره این اقایون شما را میبینند و......

واسه همین باید ازادشو بخری و بری انتقال جواز کنی!البته من پیشنهاد میکنم یکی به نامه خانمت یا برادرت و خواهرت و......دولوله سوار بخر و بعد از اون مدت،نخجیرو بفرش و اونو بزن به نامه خودتKhansariha (8) اینطوری بهتره هر وقت هم خواستی بری شکار باهمون دولوله برو مشکلی نداره،اگر هم گیره محیط افتادی بگو من خانممو پیاده کردم و رفتم و اسلحش تو ماشین جا مونده،خخخخخخخخخخخ البته زیاد کاری به اسلحه های با جواز ندارن و بعده اون مدت هم برو بزن به نامه خودت و خیالتو راحت کن!

یا علی
دوستان عزیزدرموردپران بلژیکی تک لول کسی اطلاعاتی داره من هرچی تو اینترنت گشتم پیدا نکردم اینجا هم مطلبی نبود لطفا اگه اطلاعاطی درموردش دارید بگید.میشه باهاش4پاره شلیک کرد؟Khansariha (214) Khansariha (226)
لینک مرجع