انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نمیدونم چرا دوستان اینجا به جای درست جواب دادن در آرامش نسبت به سوالهای دوستان دیگر اینقدر تند برخورد میکنن خوب اگه دوست ندارین جواب ندید بهتره یا چیزی ننویسید یا اگر هم جواب میدهید درست جواب دهید
(2013-12-30 06:55 PM)jesi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا دوستان اینجا به جای درست جواب دادن در آرامش نسبت به سوالهای دوستان دیگر اینقدر تند برخورد میکنن خوب اگه دوست ندارین جواب ندید بهتره یا چیزی ننویسید یا اگر هم جواب میدهید درست جواب دهید

شما تازه از راه رسیدی نفسی چاق کن چون فکر کنم مطالب رو تند تند میبینیKhansariha (48)
آره دوست من شما راست میگی پس تشریف ببرید اطلاعاتتونو زیاد کنید در تاپیک مشخص
(2013-12-30 07:05 PM)jesi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره دوست من شما راست میگی پس تشریف ببرید اطلاعاتتونو زیاد کنید در تاپیک مشخص

مراجعه کنید به تاپیک انواع فشنگ ساچمه زنی صفحه 212 تا 215 را مطالعه کنید انشااله رفع ابهام میشود
من خودم نخجیر دارم در کل یک تفنگ نیمه حرفه ای برای شکار است قبل اون چاپ توله روس داشتم نخجیر 1 برای اهداف دور پروازی و اهداف ثابت بسیار عالی عمل می کند الگوی پخش ساچمه بستگی به نوع ود و استفاده از نمد دارد من خودم به هیچ پرنده ای کمتر از 60 متر شلیک نمی کنم که فکر می کنم هیج تفنگی همچین بردی ندارد و با توجه به وضعیت فعلی حرف اول در شکار برد تفنگ دارد نه چیز دیگر قابل توجه که ود فشنگ سهمیه ای در فاصله 30 متری می تونید پیدا کنی ولی تفنگ خوبی برای تازه کارها نیست من مشکل مالی برای خرید دولتی یا آزاد نداشتم ولی به خاطر برد اون نخجیر 1 رو انتخاب کردم .Khansariha (214)
بله دوست عزیر نخجیر 1 به علت لول بلند و فول چوک بودنش دورزن میباشد مخصوصاً برای شکار هایی که روی زمین ثابت هستند ، هوازنی باهاش به علت جمع زن بودن خیلی آسون نیست . من خودم هروقت پشت نی برای اردک یا غاز کمین میکنم حتماً از نخجیر 1 مون استفاده میکنم بی برو برگرد غاز رو تو 40 متری با ساچمه bb فریز میکنه موقع تمیز کردن حداقل یه 4 -5 تا جای ساچمه تو بدنش دیده میشه .
یدونه نخجیر 1 تیون شده توی فروشگاه فامیلمون دیدم خخخخخخخخخخخخخخ کپ استیل آبکاری شده - قنداق تراشیده شده و رنگ شده - ضربه گیر آمریکایی - پوکه پران - تمام تسمه - ماشه تقویت شده - زاجکاری شده . خلاصه در حد بنز شده بود . هرکی میدید فکر میکرد اروپایی هست . Khansariha (214)
(2014-01-19 05:05 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یدونه نخجیر 1 تیون شده توی فروشگاه فامیلمون دیدم خخخخخخخخخخخخخخ کپ استیل آبکاری شده - قنداق تراشیده شده و رنگ شده - ضربه گیر آمریکایی - پوکه پران - تمام تسمه - ماشه تقویت شده - زاجکاری شده . خلاصه در حد بنز شده بود . هرکی میدید فکر میکرد اروپایی هست . Khansariha (214)

کیفیت چکاننده واستحکام لول باید خوب باشه که نیست(کشک).نباید به ظاهر توجه کرد.Khansariha (8)Khansariha (8)
کپ تفنگو که نمیشه تغییر داد.اون همون کپ فولادی هست که روش یه لایه کروم میاد. بعد استیلم اصلا ابکاری نمیشه چون نگیر هست.
نه جناب mirlohi کیفیت لولش خیلی خوبه ممکنه به پای روس و اروپایی امریکای نرسه ولی به جرات میتونم بگم از ترکها خیلی بهتره .
ولی درمورد چکاننده و چفت و بست حق با شماست ( البته شما میگی کشکه من میگم ماسته ) چند بار که باهاش دست پر یکم شارژ بالا انداختم تشکیلاتش باز شده و بچه قنداق افتاده ، روی بعضی از چاشنی های ترک که جنسشون سفت بودقبلاً عمل نمیکرد که با یکم تغییرات روی سوزن اصلاح شد. ( الان کاری کردم که چاشنی کم میمونه سوراخ بشه )
لینک مرجع