انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه.
بنظر دوستان برای یه آدم مبتدی (خودم)نخجیر 1 بهتره یا 2؟
تمام جوانب رو در نظر یگیرید.
ممنون.
به نظر من از چند جهت نخجیر 1 بهتره :
1-ابتدا مسئله مالیش هست که تفاوتی حدود 600 تومن نسبت به هم دارن و اگه مشکلی مالی نداری به نظر من یه تک خارجی بگیر ولی اگه کم شکار میری همین نخجیر 1 کارتو راه میندازه
2- سنگینی نخجیر2 نسبت به نخجیر1
3-نخجیر1 به نظر من الگوی پخش بهتری نسبت نخجیر2 داره
البته این نظر من بود و دوستان باتجربه در سایت هم میتونن بیشتر کمکتون کنن .
والان اگه زود بری دنبالش سهمیه هست شاید تا 10 روز دیگه نتونی سهمیه پیدا کنی و تفنگ 970 تومنی رو باید 2500 پول بدی که اگه سهمیه نتونستی پیدا کنی به نظر من اونجا حتما بجای 2500 شما 3500 بده و یه تک خارجی بگیر.
(2013-01-10 07:50 PM)kamiro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.
بنظر دوستان برای یه آدم مبتدی (خودم)نخجیر 1 بهتره یا 2؟
تمام جوانب رو در نظر یگیرید.
ممنون.

سلام
بستگی به استفادتون داره دوست عزیز
اسلحه مثل ساز یا کامپیوتر نیست که بسته به مبتدی یا حرفه ای بودن طبقه بندی بشه
بستگی به این داره میخواید باهاش چه کاری انجام بدید
مسائل عمومی رو براتون میگم به عنوان یک شاگرد
نخجیر 1 دوام بیشتری نسبت به نخجیر 2 داره ... کلا یکم طراحی کپ نخجیر 2 مشکل داره وزیاد دیدم لق بزنه
نخجیر 1 سبکتر خوش دست تر و نشانه روی و کلا تیر اندازی باهاش راحت تره
نخجیر 2 برای شکار های بزرگتر و اگر مهارت کافی ندارید برای شکار پرندگان بهتره چون شما 2 تا فرصت دارید برای شلیک
نیم چوک بودن لول راست و فول چوک بودن لول سمت چپ یکی از مزیت های نخجیر 2 هست
بچه قنداق در نخجیر 2 یه مواقع با مشکل بسته شدن مواجه میشه (تجربه شخصی)
من خودم نخجیر 1 رو بیشتر میپسندم
کلا با دو لول کنار میونه ای ندارم باز صیاد 1 باشه یه چیزی ... میتونید به اون هم فکر کنید .. دو لول سوار و کلا با کیفیت تر از سری نخجیر
صياد 1 چيه؟
ميشه يه عكس ازش بذاريد
صیاد 1 همون پنج تیر ایرانی هست تو نت یه سرچی بکن عکس هاش زیاده.......Khansariha (399)
داداش اون صیاد 1 نیست صیاد 2 هستش Khansariha (8)
(2013-01-11 01:31 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اون صیاد 1 نیست صیاد 2 هستش Khansariha (8)

راست میگه حواسم نبودKhansariha (399)
ممنون از دوستان HOSSEINDM و Saramon.
حقیقتش برای نخجیر 2 اسم نوشتم البته نظر خودم همون 1 بود ولی با اصرار یکی از دوستان 2 رو گرفتم مبلغش رو هم ریختم حالا اگه بشه فردا میرم و عوضش میکنم با 1.
دوست عزیز ابتدا تبریک بهتون میگم برای سلاح آینده تون و بعد برای کدوم مدل از تک لول میخواهید که ثبت نام کنید؟ 100 یا 101 ؟ قیمتشون رو میدونید؟ ودر آخر اینکه الن ثبت نام دارن؟ با تشکر
بله دوسست عزیز اگه زود بجنبی میتونی سهمیه پیدا کنی
نخجیر 1 کلا 5 مدل داره که :
مدل ساده دولتیش 970 و مدل منبت دولتیش 1100 و 3 مدل طرح s-t-p که روی کپ و لول یکم طرح داره ولی حدود 500 تومن گرونتره که اصلا ارزش نداره. بهترین گزینه مدل منبت هست موفق باشید.
لینک مرجع