انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه کار خاصی نیست اگر طرف بی کار باشه ظرف 30 دقیقه فنر رو تعویض میکنه
اما ناز تعمیرکارا رو ک میدونید برای اینکه کارشون خیلی جدی و سخت ب نظر برسه بی خودی زمانش رو زیاد میکنن ک بگن آره تعمیر سلاح کار آسونی نیست
شما خیلی تاکید کن ک عجله داریو نمیتونی صبر کنی ی جورایی بترسونش بگو اگر نمیتونی ببرم جای دیگهKhansariha (51)
سلام دوستان علت بیرون ماندن سوزن در حالت غیر مسلح چیه؟
گفتم ب جای توضیح دادن شاید دیدن همین تصاویر بهتر کمکتون کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه میشه بنده را راهنمایی بفرمایید که داخل لوله ی نخجیر 1 را هر چند وقت یه بار باید تنظیف و سرویس کنم . اگه بعد از شلیک 3 فشنگ ، اسلحه را بدون تمیز کردن داخل لوله کنار بزارم تا یک ماه بعد دوباره استفاده کنم اشکال نداره ؟
باتشکر ،
ایمان.
سلامKhansariha (8)
دوست عزیزتنظیف سلاحهای شکاری،بایدبعدازهرتیراندازی انجام شود،لول تمیزوقطعات روغنکاری بشه.
درموردچیزی که شمافرمودین،بایدتمیزشه،چون بعدشلیک یه مقدارباروت نسوخته ودودحاصل ازانفجارباروت درون لول باقی ماند،که دردرازمدت سبب خوردگی وآسیب به کروم داخل لول میشه،پس بهتره شمابعدازتیراندازی،که دیگه ازسلاح استفاده نمیکنید،سلاح رابنحواحسنت تنظیف وروغنکاری کنیدKhansariha (8)
موفق باشیدKhansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-12-21 01:50 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آکبند نگرفتم سری اول تمام زه البته انصافآ تمیز تو تصاویر هم مشخصه

اولین روز ک برای خرید رفتم چندین بار تست کردم مشکلی نداشت و ماشه میچکید اما الان بعد 3 هفته ک تحویل گرفتم اینطور شده
حالا غروب میبرم پیش فروشنده ببینم چی میگه
بد جور خورد تو ذوقمKhansariha (226)

سلام.داداش اصلا اعصابتو خورد نکن یه مشکل کوچیکه حل میشه.تفنگ منم لنگه تفنگ شماست و سری سومه.دو دستی نگهش دار لول بسیار
جونداری داره.تفنگه دیگه پیش میاد قرار نیست که همش سالم باشهKhansariha (8)
(2016-01-31 03:36 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-21 01:50 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (226)

سلام.داداش اصلا اعصابتو خورد نکن یه مشکل کوچیکه حل میشه.تفنگ منم لنگه تفنگ شماست و سری سومه.دو دستی نگهش دار لول بسیار
جونداری داره.تفنگه دیگه پیش میاد قرار نیست که همش سالم باشهKhansariha (8)

سلام
داداش گلم موضوع برا چند وقت وقت پیش الان درستش کردم
البته از توصیه و اطلاعاتتون واقعآ ممنونمKhansariha (8)
بعد از اینکه چند جایی بردم برای تعمیر و قیمت فضایی میدادن (80 ب بالا) و حتی فنر خالی رو خواستم ک خودم تعویض کنم ک اونم کمتر از 60 نمیدادنKhansariha (290)
حتی پیش فنرساز هم رفتم گفت هزینه ش حدود 20 تا 25 میشه اما بعد از 2 هفته هم نتونست آخر درست کنه میگفت نمیشه و موقع خم کردن میشکنه ک از ایشون قطع امید کردم
(البته ی نکته رو بگم بحث هزینه نبود میتونستم هزینه ش رو بدم اینهمه دردسر نکشم اما واقعآ پول زور بود تعویض ی فنر ک مطمئنم 10 تومن هم براشون آب نمیخوره رو 80 90 میگیرن !!)
ک با گشت تو نت یکی رو پیدا کردم ک فنر رو 20 میفروخت با هزینه پست 28 گرفتم اما حدود 2 میل بلند تر بود ک جا نمیرفت ک با ی کوچولو گرما دادن و خم کاری . سوهان کاری حل شد
فنر جونداریه با دست ب راحتی خم نمیشه و جنس خوبی هم داره
الانم عین چی ماشش میچکهKhansariha (256)
سلام بچه ها من تفنگ نخجیر تک لول نیم تسمه ساخت سال ۹۲دادم صنایع دفاع ساصد به خاطر اینکه پایین میزد یا به اصطلاح ته میکشید و اونها هم نصف تسمه جلویی رو با سوهان تراشیدند و یه پترن دادند که با نمره ۴/۵ گرفتند که نمیدونم کجا رو هدف گرفتن و تیراندازی رو مطلوب اعلام کردن چون هنوز هم بعد ۲۰متر پایین زدن داره

hossin

[تصویر: 49bb3c1f1b78ec0198c8c3565be3afa0.jpg]

hossin
محمودی جان اگه مقدوره چندتا عکس واضح از سلاحتون بذارید ممنون میشم بخصوص اونجایی که دستکاری کردند / خودتون در( 36.5 متری وقطر هدف 76 سانت )اقدام به پترن گیری کنید درهوای ارام وبا حوصله و اسلحه روی تکیه گاه ( حداقل لرزش )
لطفا با فشنگای خوب تست پترن بگیرید
[تصویر: f395a03c7b9355b424b943924390cb43.jpg]دوست عزیز نصف تسمه زیر مگسگ تراشیده شده و نمیدونم این پترن هدف ش بره مگسگ کجا بوده که این طوری زده بنده با یاواشچالار ترکیه هم زدم ته میکشید

hossin
لینک مرجع