انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
طاهر جان شیرینی ندی همین میشه دیگه ! Khansariha (48)
هفته دیگه یه برنامه بذار باهم بریم بیرون ، البته شد بیام اونور ببینم میشه رضا رو هماهنگ کرد و با هادی بیایم پیش شم بعد بریم رامیان Khansariha (219)
دلمون لک زده برای جنگل و هوای تمیز و کمی تیراندازی Khansariha (8)
دوستان با سلام.
امروز جاتون خالی رامیان و مهمان اقا رضا بودم و علی رغم گرفتاری درسی ایشون امروز وقتشون رو کامل گرفتیم. مباحثی. در خصوص تفنگ و تیون ها و بنچ رست داشتیم و سر اخر گروپ گیری کردیم. نتیجه گروپ ها رو تو تاپیک مرتبط میذارم.صحبت زیاد و زمان کوتاه.
خاطره شروع مسابقات بنچ رست برام زنده شد و حضور دوستان انجمن در سال گذشته. ان شا ا... یک دوره مسابقه بنچ رست 25 متر آینده بتونیم در استان داشته باشیم.

ارزوی خوشی و شادابی برای همه
سلام دوستان عزیز Khansariha (8)Khansariha (8) دوست عزیزم اقا صادق Khansariha (8) مسابقه فقط برای گلستانی ها است؟؟یا مامشهدی ها هم میتوانیم شرکت کنیم ؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
دوست من این گفته من مبنی بر برگزاری چند روز دیگه نیست! برگزاری ک مسابقه تو سطح عمومی نیازمند کلی هماهنگی , تدارکات و ... است که فعلا برنامه شو داریم. چیزی مشخص باشه از طریق انجمن بنچ رست و در تاپیک مرتبط اعلام خواهیم کرد. در آن صورت خوشحال خواهم شد با دوستانی مثل شما دیداری داشته باشیم
سلام به هم وطنان گل Khansariha (8)
صادق جان چند شهر اینور تر بیای ما هم میتونیم شرکت کنیم برادر بفکر ما هم باشید
با سلام Khansariha (8)دوستان گلستانی ، عزیزی بنام مهیار میشناسید که تو کار فروش لوازم شکار باشن؟
داخل سایت (رو به نو) آگهی فروش لوازم شکار دارن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر این آقایی که شما میگین همچین عزیز هم نیست
یا کلاهبردار به تمام معناست(99درصد) یا از تفنگ هیچی نمیفهمه
بهتون توصیه اکید میکنم اگر قصد معامله با ایشون رو دارین به هیچ وجه اعتماد الکی نکنین
نشونشم اون دیانا 36 رو که تو سایت در حد نو زده مال من بود که من اصلا خجالت میکشیدم که بگم در حد
تفنگ سرحالی بود ولی در حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خلاصه من که تقصیر خودم بود و الان به خاطر علاقه ای که به دیانا 50 دارم پشیمون نیستم ولی وظیفه خودم دونستم که بهتون بگم
(بماند چه جیمز باندی هایی در آورده بود هنگام معامله و به من گفت که تفنگ رو در جا فروختم )
باهاش معامله کن ولی در حد یه دلال بی وجدان روش حساب کن نه بیشترKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستش توی اون سایت خیلی آگهی زده و جنس های خوبی هم داره و قیمتاش هم مناسبه....گفتم شاید آدم خوبی باشه
خوب شد که پرسیدم چون میخواستم تلفنی خرید کنم !!! حالا این آقا مغازه هم داره؟ میشه آدرسش رو بدین؟
دنبال کلت cp1 بودم که دیدم از همه جا ارزونتر میده ، فکر کنم چهارصد و خرده ای بود (الان نمیدونم چرا قیمت هارو برداشته) میخواستم تلفنی بخرم ازش ولی الان ترسیدم!!!
خیلی متشکرمKhansariha (8)
سلام
نه من آدرسی ازش ندارم
ولی میتونین باهاش هماهنگ کنین
حتما یا خودتون حضوری برین یا کسی رو بفرستین که از تفنگ سر در بیاره
من داداشمو فرستادم و از تفنگ سر در نمی آورد تفنگی که 12 صفحه کتاب رو پاره نمیکرد رو گفته بود بیشتر از یه دیانا 35 سرحال ژولاژشه و ازین حرفا و چون تفنگ راه در رو هوا خیلی داشت (واشر سر سیلندرش داغون بود) صداش بلند بود این برادر من فکر کرده بود تفنگ خیلی قوی هستش وقتی من تفنگ رو دیدم و باهاش تیر انداختم بهش گفتم من 200 تومن واسه فسخ حاظرم بدم که این حرفو بهم زد که از کجا معلوم من این تفنگ رو صد تومن نگرفته باشم
هرچند من الان خیلی راضی هستم و به واسطه داغون بودن این تفنگ چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم ولی اعتماد نکن
توی همین انجمن خیلیا هستن که میشه بهشون اعتماد کرد ولی حیف که خودشون مغازه ندارن
در مورد این فرد هم یه بنده خدایی به من تذکر داد ولی من گوش نکردمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سید جان فکر می کنم به اندازه کافی در این رابطه گفته شد. از هر دو عزیز خواهش می کنم در پ خ ادامه دهید یا تاپیک فروشندگان بی ... اف .
ممنون و تشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع