انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
(2013-12-31 11:44 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان خیلی عکسهای زیبا و جالبی بود. پس چرا عکس شکارهاتون رو نذاشتی. فقط کم مونده بود سرباز رو از سر پستش بلد کنین ببرین شکار. البته جالبه یه جای جدید پیدا کردین چون محل قدیمی دیگه چیزی برای شکار کردن پیدا نمیشه.صبحانه هم فکر کنم کاکلی خوردین. خخخخخ نوش جان.
حمید جون ، راستش این اولین برنامه بیرون رفتنمون بود که حتی یه کاکلی و گنجیشک هم نزدیم (کلا نیت شناسایی محیط و ارایه گزارش از محیط زیبا بود و اینکه دیگه برنامه های بدون شکار هم داریم ، می خواییم فرهنگ محیط گردی بدون شکار رو نهادینه کنم Khansariha (219)
البته 2 تا زاغی و اون موش صحرایی رو با عنوان دفاع از محیط زیست و آفت زدایی شکار کردیم ، قرار بر این شد که زاغی زدن رو هم متوقف کنیم.
محل شکار قبلی دیگه تا مدتی ممنوع الورود کردیم برا خودمون چون می خواییم چرخه طبیعی طی باشه و ازدیاد نسل بشه برای کاکلی و آبچلیک Khansariha (8)
شما یه جلسه تشریف بیارین در خدمت باشیم تا این فرهنگ سازی رو به عینه ببینین Khansariha (219)
بچه های هم استانی و مخصوصا گرگانی بیشتر در مورد تجربه هاشون بذارن عکساشونو هم بیشتر کنن

Khansariha (226)
سلام ...
احوالت داداش به تاپیک گلستان خوش آمدیKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)
سلام بر عزیزان و هموطنان گلستانی خودم Khansariha (8)
به اطلاع میرسانم بنا به پیشنهاد جمعی از همکارن و موافقت هیئت مدیره جناب آقای صادق (صلاحدین ) به سمت همکار انجمن ارتقاء یافتند که بدینوسیله بهشون تبریک میگیم Khansariha (256)
البته چون آقا صادق دو جا اقامت دارند به بچه های استان بوشهر و شهر عسلویه هم تبریک میگیم Khansariha (8)
علی آقا سلام ،
فعلا موندم چی بگم (مشغول ایجاد یه تایپیک جدید و جستجوی فایرفاکسیم در وب در رابطه با موضوع بودم و یه سر به صفحه ارسال های جدید زدم دیدم که علی آقا پست گذاشته و کنجکاو شدم) ، راستش من تجربه و دانش دوستان و اساتید محترم انجمن در زمینه سلاح های بادی رو ندارم که این وظیفه سنگین رو در انجمن بتونم قبول کنم. در طول روز و شب که معمولا من اوقات زیادی آنلاین هستم ، یکی از بیشترین و در واقع مورد علاقه های من در جستجوگر اینترنتم صفحه ارسال های جدید انجمن هستش و با توجه به هدف عالی انجمن که ارتقا دانش اعضا و جامعه در رابطه با سلاح های بادی - شکار و فرهنگ شکار هستش بتونم نقشی هر چند کوچک داشته باشم.
ولی در کل از حسن نظر شما و مدیران عزیز نسبت به خودم کمال تشکر رو دارم Khansariha (8) امیدوارم بتونم بهتر از قبل نسبت به ارتقاء انجمن کمک کرده و دانش بیشتری در زمینه سلاح های بادی از اساتید کسب کنم و بتونم دوستان جدیدی که به جامعه ما پیوسته اند و نیاز به اطلاعات دارند رو راهنمایی کنم.
همینطور از همکاران و کاربران ویژه قبلی و جدید انجمن طلب کمک و یاری برای ایفای وظیفه رو دارم و منتظر راهنمایی های ایشان می باشم.
Khansariha (8)
با سلام. صادق جان تغییر کاربریت رو بهت تبریک میگم و آرزو دارم همواره در طول مسیر زندگیت موفق و سر بلند باشی. بیچاره پرنده ها.خخخخخ
با تبریک به صادق عزیز
دیروز برای اولین بار رفتم برای شکار ،تالاب الاگول .انواع مرغابی وغاز خیلی بیشتر از انتظار بود وبه گفته دوستان با تجربه این تعداد پرنده در این چند سال در یک روز دیده نشده بود .صحنه هایی که دیده میشد واقعا چای تاسف داشت .6نفر شکارچی تا غروب نزدیک به 400 پرنده زده بودند .موقع برگشت ما هم دوباره میخواستند برند داخل اب با پرژکتور شکار کنند .روی سطح اب هم هزاران پوکه فشنگ خالی وصدها کارتن فشنگ بود .
آقا رضا واقعا جای تاسف داره ، در حالی که در ساحل شرقی دریای خزر - از مرز شمالی (کمیش دفه) تا جنوب شرق (بندترکمن و چپاقلی)- تعداد پرندگان مهاجر به نسبت سالهای قبل کمتر شده و بنا به اذعان چند تن از دوستان شکارچیم -دوستانی که شاتگان کار می کنند- امسال شده ساعت 4 صبح حرکت کنند به سمت شکارگاه و تا ظهر حتی یه دونه اردک هم رو سرشون پرواز نکنه !! می گفتند تعداد خیلی کمتر شده در حالی که زمستان گذشته در همین تایپیک من عکس گذاشته بودم از هجوم شکارچی ها به ساحل چپاقلی به خاطر سیل پرندگان مخصوصا کله سبز (پارسال سمت کمیش دفه و زاغ مرز کمتر بود و سمت بندرترکمن و چپاقلی خوب بودش) .
من یه لحظه فکر کردم تو جبهه جنگم اینقدر صدای شلیک به صورت پی در پی بود و بیچاره اردک ها و پرنده های دیگر و می دیدم که نمی دونستن کدوم ور برن -سمت ساحل کلی نفر کمین بودند و وسط آب هم با قایق دیگه بدبخت کجا در برن ! از این یکی درمی رفت اون یکی حسابشو می رسید-
باور می کنید سری قبلی داشتیم با ماشین دور می زدیم کنار زمین های زراعی سروقت کاکلی -دیگه قید شکار بزرگ رو زده بودم- دیدم چند نفر با ماشین و تفنگ افتادن به جون دسته های سار که روی زمین های در حال شخم بودند!Khansariha (290) گفتم ای خدا اینقدر بی شکاری شده که با فشنگ 2.500 عقاب یا شایدم ترک و استرلینگ افتادن به جون سار های کوچیک -در شأن یه شاتگان نیست به نظر خودم -
موندم دیگه من با پی سی پی چی بزنم Khansariha (226) برم هدفزنی بهتره دیگه ! تازه فیلد تارگت کلاس بالاتری هم دارهKhansariha (48)
در هر صورت خوشحال می شم یه برنامه مشترک با شما و بر و بچ رامیان داشته باشیم بریم سمت آلاگل یا زمین های اطراف سد سمت آق قلا ، بیشتر با هم آشنا می شیم. Khansariha (8)
صادق جان تعداد پرنده که دیروز شکارشد رو اگر هرکس میدید از سلاح وشکار زده میشد .واقعا غرهنگ شکار ومرام شکارچی فراموش شده (بلا نسبت دوستان انجمن).البته افراد با مرامی هم بودند که با وجود هجوم بیش از حد پرنده به همون تعداد 4 پرنده راضی بودند والباقی روز رو به تماشای شکارکشها گذروندند
(2014-01-24 09:55 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اطلاع میرسانم بنا به پیشنهاد جمعی از همکارن و موافقت هیئت مدیره جناب آقای صادق (صلاحدین ) به سمت همکار انجمن ارتقاء یافتند که بدینوسیله بهشون تبریک میگیم Khansariha (256)

سلام و درود به دوستان عزيز گلستاني كه همشون گل هستند Khansariha (8)

صادق جان تبريك .Khansariha (8)

انشاا.. كه هميشه در تمام مراحل زندگيت موفق و پيروز باشي Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع