انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
آقا مهدی منظورم شهرش نبود منظورم تو سالنه یا نه
طاهر جان فعلا چند مکان رو در نظر گرفتیم که بیشتر مدنظر جایی هست که محصور باشه به خاطر مسایل ایمنی در موقع تیراندازی! موردی دارید می تونید پیشنهاد بدید! Khansariha (8)
مورد نگران کننده برای من ،بند سوم شرایط مسابقه هست .با توجه به اینکه تصمیم براین بود صدرصد این مسابقه برگزار بشه من مدتیه با دوستان خارج انجمن در اینباره صحبت کردم (تجربه قبلی دوستان نشان داد که اعضای انجمن ها زیاد رغبتی به اینجور مسابقات ندارند).کاملا روشن هست که دوستان خارج از انجمن با توجه به تشویقهای انجام گرفته اعلام امادگی کردندودر نهایت حذف این دوستان از لیست برای من کار سختی یا غیر ممکن خواهد بود ،در نهایت یا دوستانی که امکان شرکت در مسابقه رو دارند هرچه سریعتر اعلام کنند یا اولویت با نفرات ثبت نام کننده براساس تاریخ ثبت نام باشه بدون در نظر گرفتن عضویت در انجمن ،فعلا دو نفر از دوستان از انجمن پرشین شوترز اعلام امادگی کردند بزودی لیست دوستانم که اعلام امادگی شرکت در مسابقه رو کرده اند اعلام خواهم کرد.Khansariha (8)
رضا جان ، من به خاطر همین فرصت 2 هفته ای برای اعلام حضور و ثبت نام گذاشتم تا دوستان بتونند برنامه ریزی خودشون رو چک کنند برای 24 مرداد ! در هر صورت اولویت حضور دوستان گلستانی و تاریخ اعلام زودتر مواردی هستش که حتما در نظر گرفته خواهد شد! اولویت عضو انجمن بودن با هدف ترویج و آشنایی بیشتر مسابقه های اینچنینی بین دوستان سایت هستش اگه نه نزد من عضو اینجا یا سایت همسایه بودن فرقی نداره ! برای همه دوستان احترام متقابل دارم ! Khansariha (8)
فعلا منتظر اولین اس ام اس و یا پی ام از طرف دوستان هستم Khansariha (399) کمی انتظار بیشتری داشتم Khansariha (48)
همانطور که قبلا گفتم نیت فقط یک شروع کوچک هستش برای همه دوستان دیگر ! چون مطمئن هستم که دوستانی در انجمن خودمون و همینطور 2 انجمن همسایه دیگه داریم که طرح ها و ایده های خیلی بهتری نسبت به من دارند. دوست دارم این شروع کوچک (در نظر خودم حرکت بزرگی هستش با توجه به شرایط قانونی و نگاه ورزشی که به سلاح بادی در سطح جامعه رواج داره ) باعث برداشتن گام های بزرگتری برای خودم و دیگر دوستان بشه ! Khansariha (8)
باشگاه اجاره نمیدن ؟
اگه اجاره بدن که خیلی عالی میشه از لحاظ امنیت هم که قشنگ پشت سیبل ها رو محکم کاری میکنیم تا جایی آسیب نرسونه !!!!!!!!!!!
اسامی دوستانی که تا امروز برای شرکت در مسابقه با من هماهنگ کردند رو اعلام میکنم
1- اقای سعید ازادیان با اسلحه وایرخ 100
2- اقای سجادی با اسلحه ای تی 44 ودوربین لیپرز زوم 16
3- اقای سعیدی با اسلحه بلیزارد ودوربین سنترزوم16
4-اقای صادقلو با اسلحه ای تی 44 ودوربین کونوس پرو
5-اقای فرامرز جهانتیغ با اسلحه وایرخ 100 ودوربین هاک زوم 25
6-اقای میلاد جهانتیغ با اسلحه دیانا پی هزار ودوربین کونوس پرو زوم 10
7-رضا قلعه قافی با اسلحه وایرخ 100 ودوربین هاک زوم 25
8-وحید قلعه قافی با اسلحه دیانا پی هزار ودوربین سنتر زوم 16
9- اقای رجبلو با اسلحه ای تی 44 ودوربین گامو زوم 9
اسلحه تمامی دوستان شخصی میباشدKhansariha (8)
نفرات شهرهای بندرترکمن و آق قلا :
کلاس پی سی پی :
طاهر صحنه - هاتسان ای تی 44 +دوربین لیپرز 4-16*50
صادق قرنجیکی - ایرآرمز اس 200 +دوربین سنتر 4-16*40
کلاس فنر پیستون :
رحمن رجب پور - سلاح هاتسان مد 80 با دوربین لیپرز 3-9*40
هادی اونق - سلاح دیانا 35 دوربین لیپرز 3-9*40

- آقای حنان محمدی (فامیلی شون رو درست گفتم ان شاا... ) از گیلان / کردستان سلاح هاتسان ای تی 44 / دوربین ؟
- آقا محراب در کلاس فنر پیستون با سلاح دیانا 54 از تهران اعلام آمادگی و حضور داشته اند.
از شهر گرگان هم انتظار آقا جواد رو می کشم که قول مساعد داده بودند ولی هنوز فکر می کنم به علت مشغله کاری نتونستن به سایت سر بزنند.
رضاجان ممنون بابت پیگیری و تشکر از دوستان شرق استان که می خوان در این رقابت حضور داشته باشند.
فقط حضور دوستان کاملا قطعی هستش دیگه ! ماشاءا... همه پی سی پی سوار ! Khansariha (48) اگه حضور همه دوستان معرفی شده با شرایط ثبت نام اکی هستش سقف نفرات شرکت کننده تمومه !Khansariha (215)
به به بالاخره داره اماده میشهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
اسم اقای ازادیان را هم میبینم!!! پس معلومه شرکت کننده ها از سراسر ایران هستنKhansariha (256)
فقط اقا صادق کلاس فنری های یکم کمه میشه در اخر با پی سی پی دارا هم کل بندازیم!!!Khansariha (378)Khansariha (378)Khansariha (378)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خوب رقابت بین فنرپیستون ها که نفرات کمتری دارند شدیدتر میشه!
خخخخ ولی پی سی پی بدست ها رو چی میگی؟! مرخصی هفتگی بعدی هر روز باید بشینم تمرین کنم تا حداقل بتونم خود رینگ ها رو بزنم و امتیاز پرتی نگیرم . Khansariha (8)
صادق جان اسامی اعلام شده قطعی هست وجواد هم تو لیست قطعا در نظر بگیر با اسلحه بی تی ودوربین لیپرز زوم 16،چهارنفراز دوستان هنوز قطعی نشده که در صورت قطعی شدن اعلام میشه .Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع