انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
جواد جان آقا چطوری ؟ اثرات حمله هوایی از بین رفته!؟Khansariha (219) ، من نظرم ساخت خود کمد از ام دی اف به صورت ایستاده بود ، البته میشه به صورت نصب روی دیوار و قرار گیری سلاح ها به صورت افقی هم کار کرد ولی برای کمتر جا گرفتن ایستاده بهتره ، من برای 3 تا 4 سلاح می خوام کار کنم - به صورت ایستاده و مورب باشه و مقداری هم فاصله برای قرار گرفتن با دوربین هم مهمه مگر اینکه بخوای سلاح رو یه 6 ماهی بازنشست کنی ، و اینکه محل قرار گرفتن قسمت بالایی سلاح از قسمت جلوی قنداق یا اول لوله باشه که فشار رو لوله هم نباشه .
مثل عکسهای پایین :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این موردی هست که محل قرارگیری تکیه گاه بالا رو مشخص کرده و جایی که رو لوله تفنگ فشار نیاد

فایل خود عکسها :

امشب میرم سمساری ها ببینم چیزی پیدا می کنم.
آقا صادق سلام . عرص ارادت قربونت داداش سپر موشكي گرفتم همه چيز حله .
در مورد كمد قبول دارم كه با ام دي اف خيلي زيبا ميشه و شما تنوع طراحي و نصب خواهيد داشت . كما اينكه ورق هاي ام دي اف با طرح هاي فوقالعاده زيبا توي بازارهست كه انگار از اول براي همين كار طراحي شدن. با يه طرح زيبا هم ميتوني از فضاي خالي اتاق استفاده كني (فرضا طرحي كه روي ديوار قابل نصب باشه)و هم زيبايي و صلابت يه اسلحه زيبا رو هميشه پيش رو داشته باشي . فقط يه نكته خيلي برام مهمه كه اونم بحث امنيت اسلحه اي هست كه اگه شخص ديگه اي سوء استفاده از اون بكنه باز هم مسئوليتش به عهده مالك سلاحه كه شوخي بردار نيست. و بايد فكري براش كرد . البته ميشه از يه كابينت ساز بخوايد يه كمد با طراحي مد نطر شما با ورق هاي ضخيم تر بسازه داخل اونو با ام دي اف كار كنيد و بيرون ورق هم بعد از رنگ آميزي از برچسب هاي طرح ام دي اف موجود در بازار كار كنيد . من از كيفيت مطلوب تر و طرح برجسته اين برچسبها خريدم و روي كابينت خونه استفاده كردم اكه خوب نصب بشه باور كنيد تشخيصش با ام دي اف واقعي خيلي سخته.
اگه خواستي بندر يا گرگان بسازي يكي از دوستان اينكاره هست كه هم با سليقه هست و هم با حوصله از تفنگ و تفنگ بازي هم خوشش مياد . بريم پيشش راهنمايي بيشتر بگيريم يا دوست داشتي سفارش ساخت بديم.Khansariha (8)
ان شاء ا... آخر هفته برای امتحانا میام ولایت ، هفته بعدی یه سر گرگان هم سر می زنم ، حتما باهات تماس می گیرم
Khansariha (8)
در خدمتيم صادق جان اتفاقا بد نيست يه سر بريم كارگاه دوستم ببينيم خودش چي پيشنهاد ميده اگه ممكن بود عكس از مدلي كه مد نظر داري توي گوشيت داشته باشي كه چه بهترKhansariha (8)
دوستان یه چندتا عکس از آرشیو خودم براتون آپ می کنم برای آشنایی بیشتر با بر و بچ بندرترکمن :
آقا هادی رفیق شکار و تیراندازی من با سلاح ویژه خودشون شادو 1000 Khansariha (219):

آقا رحمن یکی دیگه از رفقای شکار و تیراندزی :

اینم خودم ، برای تست دیانا 27 یکی از دوستان رفته بودیم دور و بر کارخونه قدیمی راه آهن بندرترکمن (البته بعد صفر کردن دوربین قمریه سبز شد جلومون Khansariha (219):
سلام بر دوستان عزيز گلستاني Khansariha (8)

اينم يه كف مرتب Khansariha (215)براي دوست خوبمون اقا سلاء دين كه با گذاشتن عكساي دوستاشون مرا رو مستفيض نمودند . خيلي متشكر Khansariha (48)
البته آرش جان فک کنم درستش صلاح الدین باشه Khansariha (8)
ممنون دوست عزیز ، اسپل انگلیسی صلاح الدین به صورت Salaeddin خونده میشه و اون تاکید روی حرف ح در عربی رو نداره !!! ولی با مدیرت صحبت کردم تا تغییر کنه به Salahaddin که خوندنش راحت تره ، در ضمن اسم مستعار من هستش تو فضای مجازی (بازی های آنلاین ، فروم ها و انجمن ها ) اسم خودم صادق هستش بچه بندرترکمن از طایفه قرنجیک و اصالتا اهل روستای قرنجیک هستم ولی پدربزرگمون در روستای آغزلی اوبه (یا همون دهنه 1 - یه تعبیر فارسی اشتباه از واژه ترکمنی - )ساکن شدند و بعدش هم بندرترکمن از 35 سال به این ور ، باز ابراز خوشبختی می کنم بابت آشنایی با شما
Khansariha (8)
صادق جان منظورت از صلاح الدین همون صلاح الدین ایوبیه؟ البته حدس میزنم ها شاید اشتباه میگمKhansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع