انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
تو ماه اینده برگزار میکنم حتی با چند نفر .تو مسابقه بنچ رست فاصله از قبل مشخص هست واستفاده از هرنوع ساپورت هم ازاده .تیرانداز میتونه برای هر فاصله از یک سلاح استفاده کنه ومحدودیتی نداره .من برای هر فاصله 15 هدف یک اینچی در نظر گرفتم که تو50متر کار سخت میشه
چجوریه؟میشه با فنری هم تو این مسابقه شرکت کرد؟)دوربین زوم ۴ خخخخ(کلا یه قراری بذاریم ما هم بد نیستا.فکر کنم کوچیک جمع گلستانیا منم.ماشالا همه کارو زندگی دارن.ولی گذشته از شوخی من میتونم یه سی دی رو بزنم با چاشنی شانس. موفق سربلند شاد باشید
(2013-10-11 05:13 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو ماه اینده برگزار میکنم حتی با چند نفر .تو مسابقه بنچ رست فاصله از قبل مشخص هست واستفاده از هرنوع ساپورت هم ازاده .تیرانداز میتونه برای هر فاصله از یک سلاح استفاده کنه ومحدودیتی نداره .من برای هر فاصله 15 هدف یک اینچی در نظر گرفتم که تو50متر کار سخت میشه
دوست عزیز ، اسم شریفتون از خاطرم رفته ، می تونین در رابطه با قوانین مسابقه یک شرح کامل بذارید ،
سلاح های مورد استفاده ؟ ( نوع پی سی پی ها ، فنری های مجاز ؟ )
فاصله هدف ها ؟ ( یعنی منظورم فقط در 2 فاصله 25 و 50 هستش )
نوع هدف ؟ 1 اینچی منظورتون چی هست ؟ از اهداف فیلد تارگت که استفاده نمیشه ، نوع هدف ها ابتکاری است؟
این مسابقه یه جورایی تو مایه های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا هدفزنی شکاری تفریحی هست که آزدای بیشتری نسبت به FT یا فیلد تارگت داره ؟

ممنون می شم اگه توضیح هات رو بدید تا دوستان علاقمند تمرین هم داشته باشند. من اگه در زمان مرخصی و استراحتم باشه حتما میام حتی شده برای تماشا ، ان شاء ... موقعیتی بشه تا بر و بچ استان از نزدیک همدیگرو بشناسن

با تشکرKhansariha (8)
استفاده از هرنوع سلاح بادی کالیبر4.5 یا 5.5 ازاد هست .مسابقه در 2مسافت از قبل تعیین شده برگزار میشه .تو هر فاصله یک سیبل با 15 هدف 1 اینچی قرار میگیره .استفاده از هرنوع ساپورت ازاد هست .برای شلیک زمان بندی وجودنداره .امکان استفاده از 2سلاح برای 2مسافت وجود داره .فرضا یک سلاح صفرشده برای 25متر ویک سلاح صفر شده برای 50متر.
دستتون درد نکنه این دیگه از HFT هم آزادتره Khansariha (219) ،
یعنی می تونم برای فاصله 25 متر از یه مدل فنری 52 استفاده کنم و برای هدف 50 متر از یه پی سی پی مثل ای تی 44 ؟
فقط یه موضوع می مونه که زمان بندی برای شلیک باشه بهتره ، چون فرض کن حدود 30 شرکت کننده داری ، اینجوری زمان مسابقه طولانی میشه و کمی خسته کننده برای اونی که تو نوبته !
باز چون فرصت داریم تا زمان مسابقه تو این مورد یه بازبینی انجام بدین ، با تمام این موارد باز برگزاری این مسابقه در سطح استان و اگه بشه بین بچه های سایت خودمون به صورت اختصاصی انجام بشه خیلی خوبه و مایه افتخار همه ،
اگه بشه یه تصویر از نوع هدفی که قراره استفاده بشه آپلود کنین ممنون می شم ، من که ان شا ا... اگه بشه حضور خواهم داشت. فقط تاریخ دقیق اگه مشخص بشه بتونیم تا با کارای خودمون هم تطبیق بدیم. بابا ما نون آور خونه و شاغلیم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
5 روز اول آبان ماه به نظر خوبه و البته باز شرایط برگزار کننده در اولویت قرار داره و وضعیت جوی هم ؟ فک کن یه بارون نم نمی بیاد، جو چقد اسنایپری میشه (اشاره به فیلم نجات سرباز رایان و سکانس اسنایپر آلمانی بالای برج) Khansariha (219)
تشکر ویژه از دوستمون که هنوز هم اسمشون یادم نمیاد ؟ <Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)>
سلام و عرض ادب میکنم خدمت هم استانیهای قدیم و همسایگان استانی جدید.عید قربان رو تبریک میگم به همه عزیزان به خصوص ترکمن های گل و دوس داشتنی که میدونم عید قربان خیلی واستون مهمه و رسم و رسوم خاصی دارین واسه این روز عزیز دازن.چندباری عید قربان مهمون سفره گرم و صمیمی این دوستان بودیم.حق نگهدارتون.
(2013-10-13 11:51 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی می تونم برای فاصله 25 متر از یه مدل فنری 52 استفاده کنم و برای هدف 50 متر از یه پی سی پی مثل ای تی 44 ؟
فقط یه موضوع می مونه که زمان بندی برای شلیک باشه بهتره ، چون فرض کن حدود 30 شرکت کننده داری ، اینجوری زمان مسابقه طولانی میشه و کمی خسته کننده برای اونی که تو نوبته !
باز چون فرصت داریم تا زمان مسابقه تو این مورد یه بازبینی انجام بدین ، با تمام این موارد باز برگزاری این مسابقه در سطح استان و اگه بشه بین بچه های سایت خودمون به صورت اختصاصی انجام بشه خیلی خوبه و مایه افتخار همه ،
اگه بشه یه تصویر از نوع هدفی که قراره استفاده بشه آپلود کنین ممنون می شم ، من که ان شا ا... اگه بشه حضور خواهم داشت. فقط تاریخ دقیق اگه مشخص بشه بتونیم تا با کارای خودمون هم تطبیق بدیم. بابا ما نون آور خونه و شاغلیم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
5 روز اول آبان ماه به نظر خوبه و البته باز شرایط برگزار کننده در اولویت قرار داره و وضعیت جوی هم ؟ فک کن یه بارون نم نمی بیاد، جو چقد اسنایپری میشه (اشاره به فیلم نجات سرباز رایان و سکانس اسنایپر آلمانی بالای برج) Khansariha (219)
تشکر ویژه از دوستمون که هنوز هم اسمشون یادم نمیاد ؟ <Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)>
دوست عزیز برگزاری مسابقه درسطح بچه های انجمن طبق تجربه قبلی امکانش نیست .
دقیقا شما میتونید برای 25متر از52 وبرای 50متر از ای تی بعنوان مثال استفاده کنید.
اصولا مسابقات بنچ رست با تعداد کم انجام میشه ووقت زیادی نمیگیره .
15روز قبل زمانشو اطلاع میدم ونمونه سیبل تو عکس پائین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای گرجی محله عید بر شما هم مبارک.منم به دوستان هم استانی عید رو تبریک میگم. به کعبه گفتم : تواز خاکی من ازخاک...............چرا باید به دور تو بگردم. نداآمد:تو باپاآمدی بایدبگردی......................... بروبا دل بیا تامن بگردم.
(2013-10-15 08:24 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-13 11:51 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز برگزاری مسابقه درسطح بچه های انجمن طبق تجربه قبلی امکانش نیست .
دقیقا شما میتونید برای 25متر از52 وبرای 50متر از ای تی بعنوان مثال استفاده کنید.
اصولا مسابقات بنچ رست با تعداد کم انجام میشه ووقت زیادی نمیگیره .
15روز قبل زمانشو اطلاع میدم ونمونه سیبل تو عکس پائین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من منظورم از بچه ها انجمن ، اعضا گلستانی بودند که جمعیت زیادی هم نداریم ، بهتر دیدم که شما یک اعلان عمومی برای ارزیابی تعداد نفرات شرکت کننده در این مسابقه در همین تایپیک بدید تا تعداد شرکت کنندگان مشخص بشه ,
قوانین رو بصورت بند بند درآورده (اصول کلی بنچ رست رعایت شده) و مثلا تعداد 10 نفر شرکت کننده خواهیم داشت و تعداد 5 لاین ،
بهتر می بود که قبل از شروع بارندگی ها مسابقه رو برگزار کنید با توجه به اینکه زمین خاکی و روباز هستش ،
در هر صورت تشکر ویژه به خاطر پیشنهاد و پیگیری برای برگزاری ، این مسابقه می تونه یه الگوی خوب برای استان های دیگه باشه و شاید راهی برای برگزاری مسابقات HFT در محیط های باز و زیبای استان زیبای خودمون
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امروز فرصتی شد تا یک تمرینی انجام بدیم .من ودوستم که 2سلاح ای تی ووایرخ همراه داشتیم .بادر نظر گرفتن هرنوع ساپورتی با توجه به وزش بادکه گاهی هست وگاهی قطع میشه ،60تا70% به هدف میخورد .
درباره شرکت در مسابقه که محدودیتی نیست هردوستی بیاد قدمش روچشم،ولی اگر 15روزقبل از مسابقه به تک تک افراد زنگ هم زده بشه من امیدی به شرکت کسی ندارم .تلاشهای قبلی ومیزان استقبال این رو اثبات کرده Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع