انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
نقل قول :
در هر صورت در حال برنامه ریزی برای انجام یک مسابقه بنچ رست داخل استانی برای مهرماه (دهه سوم ) در بندرترکمن هستم. از دوستانی که علاقمند به حضور و مشارکت در این مسابقه هستند دعوت می کنم نظرات سازنده خودشون رو در این تایپیک و یا از طریق پی ام به من اطلاع دهند.
قوانین برگزاری مثل مسابقه اخیر در رامیان بوده و فقط احتمال کمی تغییرات در قسمت امتیازگیری و قوانین شوتینگ و استفاده از تجهیزات وجود دارد که زیاد چشمگیر نیست و بیشتر در جهت اصلاح ضعف های قوانین مسابقه قبلی خواهد بود. برای انتخاب محل برگزاری در حال رایزنی هستیم تا در صورت امکان در یک سوله بزرگ انجام بشه چون آخر مهرماه شرایط جوی استان کمی غیرقابل پیش بینی بوده و تغییرات ناگهانی برنامه ریزی انجام شده را به مخاطره می اندازد.

اطلاعیه ثبت نام و قوانین در دهه پایاتی شهریور خدمت دوستان اعلام خواهد شد.
پیرو پست قبلی ، با توجه به همزمانی این برنامه با یکی از رقابت ها که احتمال زیاد در تهران برگزار خواهد شد فعلا این مسابقه به تاریخ دیگری موکول می شود.
دوستانی که برای تمرین تیراندازی بنچ رست آمادگی دارند ، من در تاریخ های 30 ام شهریور تا 4 مهرماه در بندرترکمن هستم ، می تونیم برنامه تیراندازی جمعی بذاریم حالا یا در بندرترکمن، یا گرگان و شهرهای اطراف ! خواستید حتما از طریق پی ام و یا اس ام اس تماس بگیریدKhansariha (8)
سلام به همه دوستان گل گلستان

دیدم تاپیک داره خاک میخوره گفتم یه تکونی بدم
صادق جان کی میای داداش اومدی حتما خبر کن میخوام باهات کل بندازما خخخخخخخخ ببینم این BSA پایه At44 میرسه خخخخ
بابا بعضی موقع ها زنگ میزدی میگفتی بیا تاپ شات داریم چی شد پس ؟؟؟
دوستان ، باز بر و بچ استان خودشون رو نشون دادند و جزو اولین ثبت نام کننده های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، ورامین بودند.
از آقا رضا قلعه قافی و برادرشون وحید ، آقا طاهر از آق قلا ، هادی عزیز از بندرترکمن تشکر می کنم. منتظر دوستان ازگرگان و کلاله و گنبد هستم ، دوستانی که سلاح های خوب همراه با دوربین های حرفه ای تر برای این رقابت دارند.
Khansariha (256)
دوستان مفتخر هستیم که از نفرات ثبت نام شده در مسابقه بنچ رست 25 مهرماه ورامین ، تعداد قابل توجهی تیرانداز از استان گلستان حضور دارند :

1- رضا قلعه قافی با سلاح وایرخ 100
2- وحید قلعه قافی با سلاح دیانا P1000
3- روح اله سعیدی با سلاح ؟؟؟ (قبلا بلیزارد بود الان مثل اینکه تجهیزات رو عوض کردند؟؟؟)
4- طاهر صحنه با سلاح AT44
5- عبدالهادی اونق با سلاح AA S200s
6- صادق قرنجیکی با سلاح BSA R10

آقای فرامرز جهانتیغ نیز تصمیم به ثبت نام داشتند که تا الان فعلا اطلاعی نداده اند. مهلت ثبت نام پایان یافته و حضور 6 نفر گلستانی در مسافت های 25 و 50 متر در مسابقه قطعی است. تیراندازان ماهری با تجهیزاتی بهتر در این مسابقه حضور دارند و رقابت بسیار سخت خواهد بود ولی امیدوارم که دوستان مقام های در خور در این مسابقه کسب کنند.
اووووووه او اوه ها ، جارو بیارین ، اینجا رو خاک و خش و تار عنکبوت گرفته !
دوستان با آرزوی توفیق برای دوستان گیلانی که فردا مسابقه تیراندازی رو تدارک دیدند ، گفتم بر و بچ گلستان هم یک تکونی به خودشون بدند و اگه خدا بخواد ما هم فردا جمعه صبح در صورت مناسب بودن شرایط جوی یک مسابقه 25 متر با سلاح های فنرپیستون در بندرترکمن برگزار کنیم! خخخخ خودم که از آخر اول هستم (ای کاش دیانا 52 رو نمی فروختم) ، سلاح های دوستان :
1- دیانا 35 کالیبر 5.5 با دوربین لیپرز 3-9*40 تیرانداز هادی
2- شادو 1000 کالیبر 4.5 با دوربین 4*42 تیرانداز یونس
3- هاتسان مدل 80 کالیبر 4.5 با دوربین لیپرز 3-9*40 تیرانداز رحمان
4- دیانا 27 کالیبر 4.5 با دوربین لیپرز 3-9*40 تیرانداز صادق
5- شادو 1000 کپ فلزی کالیبر 4.5 با دوربین 4*32 زوم ثابت بایغیش ساخت مثلا USRR (خخخخ کار برادرای چینی هستش ) تیرانداز فاروق

شرایط مسابقه:
- مسابقه در محیط بیرون برگزار می شود.
- تعداد شرکت کنندگان 5 نفر هستش تا الان ، شوتینگ رست و میز و به تعداد یکی موجوده و بین تیراندازان مشترک هستش! Khansariha (226) (نبود امکانات)
- جایزه نفر اول هم جمع ورودی همه تیراندازا هستش (نفری 5 تومن Khansariha (219)) ، بعد از مسابقه چایی همراه مخلفات سرو می شود Khansariha (48)
- ساچمه توسط تیراندازان باید تهیه شود.

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام صادق جان. دست شما و بچه محلهات و همچنین دوستان گیلانی درد نکنه که یه همچین میتینگهایی دارید. در کنار هم بودن خیلی محاسن داره. یکی از مواردش که بیشتر به خودم حال میده اینه که میتونم بصورت رایگان و بی منت از اطرافیانم تجربه جدید یاد بگیرم. بعضی وقتها احساس میکنیم خیلی بلدیم. اما وقتی در کنار دوستان هستیم و تجربیات علمی و عملی اونها رو میبینیم (خودم که اینجوریم) تازه میفهمم هنوز اول راه هستم.
حمیدجان ممنون و سپاسگزار ، والا شما که خودت تجربه دارتر از ما هستی و ما دوستان هم فعلا در اول راه هستیم ولی همین جمع شدن ها به قول شما باعث اضافه شدن تجرباتی میشه که شاید جای دیگه از دنیا بابتش باید پول پرداخت کنی !
این مسابقه رو هم در ادامه افزایش تجربیاتم در زمینه بنچ رست هستش که با توجه به کثرت ایرگانرهایی که به سلاح های فنرپیستون مجهیز هستند می تواند پتانسل خوبی برای برگزاری مسابقاتی در این رشته باشد. گرچه سلاح هایی که فردا استفاده می شوند از نظر سخت افزاری زیاد منساب این کار نیستند ولی در جهت تشویق دوستان باز خوب هستش Khansariha (8)
منتظر حضور شما در هفته های آتی در استان هستیم تا در خدمتتون باشیم و یک دور مسابقه بنچ رست بین شما و من و رضا باهم برگزار ، ورامین فرصت نشد باهم رقابتی داشته باشیم تا معلوم بشه حمید حکمی باید S510 خودش رو وقت شکار به جای چوب دستی استفاده کنه خیلی بهتره Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219) خخخخ
سلام مجدد. صادق جان خوب اومدی. چون با توجه به سن بالای بنده و اینکه تو کوه جلوی دوستان کم نیارم این تفنگ رو بابت چوب دستی و عصای زیر بغل خریدم. خودت که خوب میدونی که بنده فقط با سنگ شکار میکنم و نیازی به اسلحه ندارم. الان داری حال میکنی و حسابی پشت بازو آوردی. اگه خواستی میتونی این موضوع رو به هادی هم بگی . امیدوارم قسمت بشه دوباره از نزدیک ببینمت. دلم برای اکبر تنگ شده.
خخخخخ ، هادی هم داره برات و خودم هم همینطور ، شما تشریف بیارین اینجا به نمایندگی از طرف بر و بچ تهرون ، در یک دیدار کاملا دوستانه شما مختار به پرتاب سنگ ، چماق و یا استفاده از اون سلاح ساخت کارگاه های دورافتاده ترکمن صحرا رو دارید، اختیار با خودتون ، یک وعده کامل اکبرآقا هم در خدمتت خواهیم بود و وعده های دیگه هم اردک و خوراک برنج محلی و ..... خخخخ Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
وووااااییی چه خبره اینجا
مسابقه Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48) آقا منم هستم با گلوله زنی (اسنایپر 125) البته نه دوربین داره نه ساچمه خخخخخخخ

ساعت و مکان رو هم اعلام کنید آقا صادق
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع