انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
ازادشهر لوازم شکار نداره ،کنبد هم رفتی اون مغازه لولزم شکار منصف تر از اسلحه فروش هست
سلام فکر کنم لوازم شکاره تو خیابونه خیام بود اگه اشتباه نکنم.از شانس منم پایه رو گرفتم رفتیم کلاله اق سو میخواستم ببندم دیدم ای دل غافل پایه اندازه دوربین از اب در اومد.دیگه چون بازش کرده بودم و اچار خورده بود نبردم پسش بدم.همش فکر میکردم این پایه واسه کوچکترین دوربینای مبادی جواب میده و ریل تفنگ ملاکه انتخاب پایست.از دوستان کسی پایه بود یه پایه کوچکتر بده اینو بگیره.یا علی
سلام.من روز پنجشنبه به صورت کاملا اتفاقی یه مغازه که لوازم شکار رو داره توی یکی از پاساژای خیابان گرگان دیدم.۳ماهه باز کردهادم خوش برخوردی بود.قیمت هاشم پرت نیست.گفتم اگه دوستان آزادشهری و رامیانی سایت مایل باشن و من بدونم چند نفری هستیم تو سایت مشتری ثابت ایشون باشیم و اگه تعدادمون قابل توجه بود که بهتر و یه جوری با ایشون کنار بیایم که به نفع هممون باشه.تازه اگر ایشون قیمتاشون خوب باشه و سفارشم قبول کنه که عالی میشه.دوستان گلستانی که مایلن یه زحمت بکشن به بنده یه پیام خصوصی بدن که منم با دست پر برم پیشش.راستی یه تعمیر کارم داره مثل اینکه کارش خوبه.میگفت فنر یه تفنگو میخواسته عوض کنه نقششو کشیده و راحت عوض کرده.اینجوری مشکل اجناسی هم تو استان کم پیداست تا حدی حل میشه.

با تشکر
دوست من شما می تونی آدرس دقیق این فروشگاه رو اینجا درج کنید ؟
(2013-09-28 10:01 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من شما می تونی آدرس دقیق این فروشگاه رو اینجا درج کنید ؟

والا من الان کارت مغازه رو پیدا نمیکنم.ولی تو خیابون گرگان،پاساژ کنار بانک ملی.انتهای پاساژ.فکر میکنم اسم مغازش دریا باشه
تونستی کارت رو پیدا کنید و آدرس دقیق رو بگین ، بتونیم یه سری بزنیم و بازدیدی داشته باشیم ، ا[ه به جز دو تا فروشنده تو پاساژ کنار میدون مازندران و یکی هم سمت لشکر 30 ، من مغازه ای ندیدم تو گرگان که برای تفنگ بادی جنس داشته باشه Khansariha (8)
(2013-09-29 07:41 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تونستی کارت رو پیدا کنید و آدرس دقیق رو بگین ، بتونیم یه سری بزنیم و بازدیدی داشته باشیم ، ا[ه به جز دو تا فروشنده تو پاساژ کنار میدون مازندران و یکی هم سمت لشکر 30 ، من مغازه ای ندیدم تو گرگان که برای تفنگ بادی جنس داشته باشه Khansariha (8)

سلام.آدرس دقیقش آزادشهر،خیابان شهید بهشتی،پاساژ بعثت )دنیای شکارچی های دریا(

با تشکر
من دوباره با ایشون صحبت کردم و قرار شد با بچه های سایت بیشتر راه بیاد و گفت سفارشم قبول میکنه و خیلی سریع میتونه اجناسو بیاره.در ضمن به بنده پیشنهاد یه درصدی هم دادن که من بهشون گفتم همین که مشکل کمبود بعضی اجناس حع بشه کافیه )یه همچین آدم بی ریایی هستم من خخخخ(.اینم شماره تماسشون که اگر خواستید با خودشون هماهنگ کنید.09389318819. و. 01746727762.در ضمن اجناسی که میخوایین سفارش بدین رو قیمتشو داشته باشین بعد با ایشون هماهنگ کنید و طی تماس حتما ذکر کنید از بچه های سایت هستید.مخلصات
سلام به دوستان گلستانی ،تصمیم دارم از طریق هیات تیراندازی رامیان مسابقه بنچ رست برای فاصله 25و50متر برگزار کنم .امروز رفتیم محل رو نگاه انداختیم وکمی هم تیر اندازی کردیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-11 12:48 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان گلستانی ،تصمیم دارم از طریق هیات تیراندازی رامیان مسابقه بنچ رست برای فاصله 25و50متر برگزار کنم .امروز رفتیم محل رو نگاه انداختیم وکمی هم تیر اندازی کردیم.

نامردا شما با وایرخ و جی اس بی اگزاکت 8 گرین و .... ، چکار می کنین Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
کی می خواین بذارین ، دور و بر اول ماه آبان باشه خوبه ها ، منم هستم ، کلا می تونین توضیح بدین بنچ رست ؟؟؟؟ با پی سی پی ؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع