انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
صادق جان بیشتر بهش میخوره چینی باشه. اصلا ولش کن همون گردنه مورچه خورت رو عشقه.خخخخخخ
(2014-08-06 12:35 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان بیشتر بهش میخوره چینی باشه. اصلا ولش کن همون گردنه مورچه خورت رو عشقه.خخخخخخ
pحمید جان ، والا ما سمت مورچه خورت رفتیم ولی گردنه ای ندیدم !!! مطمئنی اون سمت بود !؟ آره راستش جدیدا فهمیدم چینی هستش ! خخخخخ هم دیانا و هم BSA چینی هستند ! Khansariha (219)
راستش به خاطر پاره ای حرفای بعضی دوستان در فروم خودمون و یک فروم دیگه که کارشناس اون فروم در مورد چینی بودن سلاح های جدید دیانا داشتند ، ایمیلی به دیانا ارسال کردم و ازشون سوال کردم که آیا سلاح های دیانا در چین تولید میشه !؟ این مسئله واقعیت داره !
بیچاره امروز جواب داده بود بابا جماعت ، همه محصولات دیانا (همه مدل ها) به طور کامل در آلمان تولید می شود. (از کلمه Full هم استفاده کرده بود) و تنها بعضی قطعات رو شرکت های دیگه براشون می سازه! حالا ما هم سریشش ول کن نشدیم ، دوباره بهشون گفتم این قطعاتی که وگوییی چیا بیدن !!! این شرکت های دیگر که وگوییی کجا هستند !؟؟؟ خخخ حالا سر فرصت در تایپیک مربوطه پست می ذارم.
Khansariha (48) راستش دوستان بعد از کلی صبر و طی یک اتفاق خوش و البته اطلاع رسانی دوستانی مثل آقا رضا ، امیر عمادی ، پدرام و آقای بهارلو که این سلاح وارد شده و با قیمت خوبی به فروش میره ، موفق به خرید یک قبضه BSA R-10 MK2 شدم که با اینکه هزینه خرید مناسبی داشت ولی یک هفته ای ما رو حسابی دووند تا پولشو جور کنم ! خخخخ احتمال این هم چینیه ! برای همین از همین اول براشون ایمیل فرستادم تا تاییدیه این انگلیسی های نفهم رو هم بگیرم ! ؟ هنوز جواب ندادن! فکر می کنم فهمیدن ما ایرانی ها تو این مورد زرنگ تر از خودشون هستیم! Khansariha (219)
حمید جان فکر کنم قرقچی رو با مورچه خورت اشتباه گرفتی... همینه که هنوز گامو 440 رو با چینی اشتباه می گیری!!Khansariha (48)Khansariha (8)
صادق جان مبارک Khansariha (8)
میخوای قبل مسابقه از ما زهرچشم بگیری؟ اگر بندر حسابی گرم باشه وپشه فراون داشته باشه من میام
در طی چندماهی که مشکلات شارژ کپسول داشتیم تو چند روز اخیر مکانی پیدا کردم که میتونه کپسول تا 300شارژ بکنه وخیال دوستان از این بابت راحت باشه .25تومن بابت 300بار شارژ .ادرس برای دوستان میزارم
گرگان.فلکه مازندران.بعداز نیروی انتظامی.روبروی دانشسرا.جنب دادگستری .اقای خادمیان فروشگاه اتش پاد .09111712125و09111753348Khansariha (8)
خوب باید هفته گدشته این پست رو ارسال می کردم که کمی مشغله کاری و درسی و پست های مربوط به مسابقه ، باعث فراموشی شد.
از همه دوستان هم استانی چه اونایی که در مسابقه حضور داشتند و چه دوستان دیگر که به هر صورتی در انجام این مهم به من و رضا کمک کردند تشکر و قدردانی می کنم.

تایپیک هم کمی خلوت شده ! Khansariha (399)دوستان ناسلامتی یک مسابقه خوب و عالی و منحصر به فرد رو اخیرا پشت سر گذاشتیم ، انتظار دارم اینجا کمی شلوغ پلوغ باشه خخخخخ

در هر صورت در حال برنامه ریزی برای انجام یک مسابقه بنچ رست داخل استانی برای مهرماه (دهه سوم ) در بندرترکمن هستم. از دوستانی که علاقمند به حضور و مشارکت در این مسابقه هستند دعوت می کنم نظرات سازنده خودشون رو در این تایپیک و یا از طریق پی ام به من اطلاع دهند.
قوانین برگزاری مثل مسابقه اخیر در رامیان بوده و فقط احتمال کمی تغییرات در قسمت امتیازگیری و قوانین شوتینگ و استفاده از تجهیزات وجود دارد که زیاد چشمگیر نیست و بیشتر در جهت اصلاح ضعف های قوانین مسابقه قبلی خواهد بود. برای انتخاب محل برگزاری در حال رایزنی هستیم تا در صورت امکان در یک سوله بزرگ انجام بشه چون آخر مهرماه شرایط جوی استان کمی غیرقابل پیش بینی بوده و تغییرات ناگهانی برنامه ریزی انجام شده را به مخاطره می اندازد.

اطلاعیه ثبت نام و قوانین در دهه پایاتی شهریور خدمت دوستان اعلام خواهد شد.
ایول آقا صادق خسته نباشید Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام.کسی خبر نداره سد کوثر یا گلستان ماهی دارن یا نه؟Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان هم استانی Khansariha (8)
می بینم تایپیک داره خاک می خوره Khansariha (226) کجایین ؟
سلام صادق جان شما نباشی تاپیک خاک میخوره خخخخخخ

راستی یادته واسه کپسول دنبال واشر بودم گفتم یه واشر جور کردم ؟

از همون موقع که کبسول رو باهم شارژ کردم دارم 200 210 بار شارژ میکنم فشار هنوزم کم نشده شاید روزی 3 بار تفنگ و شارژ میکنم فک کنم اون واشری که انداختم دهنش بیش از حد گشاد بود به خاطر اونه !!!!!! هرچی هوا داخل کپسوله مستقیم میاره بیرون !!!!Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

راستی چرا واسه این تلمبه ما مشتری پیدا نمیشه ؟ قیمتش بالا که نیس؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع