انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
سلام دوست عزیز .خوش امدی به جمع انجمن وبچه های گلستان
دوست عزیز هر سلاحی اگر با کپسول شارژ بشه هم راحته وهم بهتره .تو استان ما فقط اتشنشانی گرگان کمپرسور
داره که الان فقط تا 200بار شارژ میکنند .200بار زیاد به کار نمیاد مگر یک تلنبه هم بگیری والباقی رو با تلنبه شارژ کنی .با توجه به فاصله کلاله تا گرگان من تلنبه رو بهت پیشنهاد میدم .
مرسی دوست عزیز این قضیه رطوبت که میگن آسیب میزنه به کپسول چی میشه
(2014-03-30 12:09 PM)hamidrezasargolzaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی دوست عزیز این قضیه رطوبت که میگن آسیب میزنه به کپسول چی میشه
شما وقتی از تلنبه استفاده میکنید دمای تلنبه بالا میره وبعد پایان کار بعلت تبادل دمایی با محیط داخلش رطوبت ایجاد میشه،تلنبه های مناسبتر مثل هیل ،رطوبت گیر قوی تری دارند واین رطوبت جذب میشه .البته هاتسان هم رطوبت گیر داره .بعد از استفاده شیر تخلیه تلنبه رو باز بزار ووموقع استفاده مجدد چند بار خالی تلنبه بزن تا اگر ابی داخلش هست بیاد بیرون وبعدسلاح شارژ کن .برتری کپسول علاوه برراحتی همین مورد هست که رطوبت وارد سیلندر سلاح نمیکنه والبته شیر سیلندرت رو فقط یکبار در پروسه شارژ باز میکنه
(2014-03-30 11:41 AM)hamidrezasargolzaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به هم استانیهای عزیز حمید هستم از کلاله
به تازگی قصد خرید یک قبضه هاتسان گالاتیان رو دارم ولی نمیدونم براش کپسول بگیرم یا تلمبه ممنون میشم راهنماییم کنید اگه کپسول بگیرم جایی هست تو استان گلستان که به راحتی بتونم شارژش کنم
با تشکر
اقا حمید خوش اومدین ،
این اولین پی سی پی تون هست ؟ درسته ؟
برای شارژ ، گرگان آتش نشانی شارژ می کنه ولی سختگیری داره و نزدیک شما گنبد شاید باشه ، ولی آمار گنبد رو ندارم. یه پرس و جویی داشته باشید که شما نزدیکتری به گنبد.
اصولا چون هنوز پی سی پی به اون صورت تو استان و بین جماعت فروشنده سلاح های بادی همه گیر نشده ، کسی هم نیست مثل آقالو تو فردوسی تهران و یا شهرهای دیگه یه کمپرسور تهیه و اقدام به شارژ کپسول های پی سی پی کنه!Khansariha (226)
مراکز آتش نشانی هایی هم که کمپرسوری که قابلیت شارژ کپسول های 300 بار رو داشته باشند فکر می کنم در استان کم هستند و به همون گرگان ختم میشه!
کپسول : برای تهیه یک کپسول می تونید از انواع استوک(دسته دو) آنها و فلزی استفاده کنید که حتما تست هیدرواستاتیک رو داشته باشه و ترجیحا سال تولیدش خیلی قدیمی نباشه (این در مورد کپسول های کامپوزیت بیشتر صدق می کنه) قیمت هم چیزی حدود 600 هزار تومن به بالا و تهیه یک کیت شارژ و بهتر یک نازل یدک به غیر از نازل فابریک سلاح هستش برای استفاده از کپسول.
این کپسول ها در حجم های متفاوتی وجود دارند که عمده مصرف دوستان کپسول 6 لیتری فولادی هستش. (نوع 3 لیتری هم هستش که به تبع تعداد دفعات شارژ مخزن رو پایین میاره )
کیت شارژ هم بنا به کیفیت گیج و شیلینگ استفاده شده از 140 هزار تا 180 هزار تومن هزینه داره.
مزایای استفاده از کپسول ، شارژ راحت مخزن سلاح نسبت به تلمبه و استهلاک کمتر مخزن سلاح هستش به خاطر شارژ سریع و کمتر باز موندن گیج مخزن و ورود کمتر رطوبت و گرد و غبار به داخل مخزن . ولی حمل و نقل کمی سخت آن مخصوصا موقعی که وسیله نقلیه ندارشته باشید و همینطور که بالا گفتم در صورت نبود مراکز شارژ مشکل شارژ آن که در استان ما این مشکل فعلا وجود داره.
تلمبه : به طور معمول تلمبه های هاتسان و وبلی هاتسان با قیمتی 550 تا 700 هزار تومن برای پی سی پی هایی که فشار کاری 200 تا 250 بار دارند کفایت می کنه و در صورت استفاده درست و سرویس مناسب و به وقت تلمبه عمر کافی خواهد داشت (در مناطق مرطوب مثل استان خودمون و استان های همجوار کناره خزر رطوبت هوا بالاتر از مناطق جنوبی و خشک هستش و در هنگام استفاده از تلمبه باید کمی مراقب بود. شارژ رو در طی چند مرحله و بدون داغ کردن تلمبه انجام داد)
معایب آن کمی زحمت زیاد و نفس نفس زدن براری شارژ مخزن سلاح خصوصا وقتی شارژ مخزن خیلی پایین باشه هستش ، البته راحتی استفاده و عدم نیاز به شارژ و همینطور حمل و نقل راحت تر اون نسبت به یه کپسول 6 لیتری فولادی مزیتی هست که برای هر پی سی پی سواری لازم هست یه تلمبه داشته باشه حتی اگه کپسول داره Khansariha (219)
شرمنده کمی طولانی شد، موفق باشید موضوع دیگری بود دوستان آقا رضا با کاربری Cholpe و اقا جواد با کاربری ghaplan پی سی پی سوارهای جمع ما هستند مخصوصا آقا رضا که تجربه استفاده از چند نوع پی سی پی رو داره و همینطور تلمبه و کپسول .
در انجمن هم برای تهیه این موارد می تونی با آقا سهیل با کاربری soheilgunsmith و همینطور آقا مسیح از اصفهان با کاربری masih hunter مشورت کنید.
موفق باشیدKhansariha (8)
رضا جان می دونستم سریع تر جواب می دید به دوستمون ، خخخخKhansariha (8) راستش پست رو قبل نهار آماده کرده بودم فقط خواستم یه ویرایش هم بکنم بعدش ارسال، اومدم ارسال کردم دیدم شما پاسخ مناسب رو دادید به دوستمون. Khansariha (8)
سلام داداش صادق خوبی
میگم که دیروز که باهات مشورت کردم در مورد پرت و پلا زدن تفنگ ،آخر خسته شدم دوربین رو برداشتم و با مگسک گروپ گیری کردم که خدا رو شکر مشکلی نداشت البته تو 13 - 15 متری
به نظرت دوربینم خراب شده ؟
اگه خراب شده باشه چکارش کنم ؟ میشه درستش کرد ؟
مرسی از دوستان عزیر پس من تلنبرو میگیرم و اگه شد کپسول هم میگیرم حالا مشکل نیست سالی سه یا چهار بار که میریم مسافرت فوقش کپسولم با خودمون میبریم شارژ میکنیم خیلی ممنونم از راهنماییهاتون هم استانی های عزیز
دوستان سلام ،
امیدوارم تعطیلات خوبی داشته باشید و بهتون خوش بگذره!!! امروز هم رفتین بیرون مواظب محیط باشید و زباله ها رو جمع و جور کنید.
ما هم قراره هفته بعدی بریم اینجا : Khansariha (219)
[تصویر: 13414264151.jpg]

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
من منتظر دوستان هستم .Khansariha (8)
سلام و درود به دوستان عزيز استان گلستاني Khansariha (8)

اميدوارم سال 93 ، سال پر خير و بركتي براي شما باشه .

صادق جان من امروز برنامه هام رو طوري تنظيم كردم تا در خدمت شما باشم . ولي مثل اينكه سعادت يار نبود . خيلي دوست داشتم از نزديك ببينمت . انشاا.. مجدداً شاهد سفر شما به مشهد الرضا باشيم. بالاخره چنانچه از همشهريامون بدي ديدي در اين چند روز ، به بزرگي خودتون ببخشيد . التماس دعا . يا حق Khansariha (8)
(2014-04-10 12:37 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به دوستان عزيز استان گلستاني Khansariha (8)

اميدوارم سال 93 ، سال پر خير و بركتي براي شما باشه .

صادق جان من امروز برنامه هام رو طوري تنظيم كردم تا در خدمت شما باشم . ولي مثل اينكه سعادت يار نبود . خيلي دوست داشتم از نزديك ببينمت . انشاا.. مجدداً شاهد سفر شما به مشهد الرضا باشيم. بالاخره چنانچه از همشهريامون بدي ديدي در اين چند روز ، به بزرگي خودتون ببخشيد . التماس دعا . يا حق Khansariha (8)
آقا جواد ممنون و تشکر دوباره بابت راهنمایی هاتون . چند روزی نتونستم آنلاین باشم!
از زحمت های آقا محمد هم تشکر دوباره دارم. دیگه سفر ما هم فشرده بود و همراه خانواده . دیگه ز ..... هستش Khansariha (133)
خوب آخر هفته باز برنامه های فشرده داخل استانی بودش که به شرح تصویر روایت می کنم.
روز پنج شنبه طبق قول قبلی یک دیدار کوتاه با آقا رضا در رامیان همراه با جواد عزیز و سید محمد و هادی داشتیم:
[تصویر: 13972034281.jpg]
[تصویر: 13972034282.jpg]
[تصویر: 13972034283.jpg]
[تصویر: 13972034285.jpg]
خوب طبیعت زیبایی بود و حسرت یک برنامه یک روزه رو برام جا گذاشت! یعنی جاهایی بود که خوراک مسابقه بنچ رست و فیلد تارگت ، از آقا رضای گل بابت پذیرایی شون سپاسگزاری می کنیمKhansariha (219)
امروز جمعه هم به همراه دوستان بندرترکمن یه سر زدیم بیرون و رفتیم به مکان شوتینگ قدیمی تو محوطه کارخونه قدیمی راه آهن :
یه صبحونه مختصر :
[تصویر: 13972040461.jpg]

شوتینگ و یک مسابقه تاپ شات دو تیم 2 نفره Khansariha (219) : من باختم Khansariha (290)
[تصویر: 13972040462.jpg]
[تصویر: 13972040465.jpg]
[تصویر: 13972040463.jpg]
[تصویر: 13972040464.jpg]

شرمنده دوستان اگه تعداد عکس ها زیاد شده ، تو رزولوشن 640*480 نگهش داشتم تا لود صفحه راحت تر باشه !
خوش باشید Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع