انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
سلام و عرض ارادت به همه دوستان انجمن که محبت دارن و به این تاپیک سر میزنن.
بنده گرگان هستم و هر امری داشتید در خدمتم همونطور که صادق عزیز گفتن گرگان دو سه تایی فروشگاه شکار داره که برای خرید و فیمت اسلحه دسته 2 باید ازشون پرسید .
خالی از لطف نیست بگم توی این انجمن خیلی از دوستان به بنده لطف داشتن چه هم استانی خودمون و چه استانهای دیگه که وجدانن دوستی و معرفت و صداقت رو توی گفتار و کردار و اعمالشون دیدم و یه جورایی این یه فرهنگ خوبه توی این انجمن که شکل گرفته و به نوبه خودم تا جایی که بتونم در خدمت دوستان عزیز هستم .Khansariha (8)
جواد ممنون عزیز ، بله من هم دوستانی پیدا کردم که شاید تو رابطه های واقعی هنوز نداشتمشون ، مثالش تو این چند روزه هم شیراز بودم و هم تهران و از وجود دوستان برای راهنمایی و خرید استفاده کردم ، امیدوارم بتونیم جبران کنیم Khansariha (8)
شما هم وقت کردین تشریف بیارین بندرترکمن دیگه نیم ساعت راه بیشتر نیس Khansariha (48)
جواد جان خوش به حالت چون دعوت شدی بندر ترکمن. کاش بنده رو هم دعوت میکردن.
اااااا حمیدجون مگه همین پریروز نبود همدیگرو دیدیم Khansariha (48)، قدم شما روی چشم ، شما برنامه بذار تشریف بیار ... Khansariha (8)
(2013-09-08 06:59 AM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ارادت به همه دوستان انجمن که محبت دارن و به این تاپیک سر میزنن.
بنده گرگان هستم و هر امری داشتید در خدمتم همونطور که صادق عزیز گفتن گرگان دو سه تایی فروشگاه شکار داره که برای خرید و فیمت اسلحه دسته 2 باید ازشون پرسید .
خالی از لطف نیست بگم توی این انجمن خیلی از دوستان به بنده لطف داشتن چه هم استانی خودمون و چه استانهای دیگه که وجدانن دوستی و معرفت و صداقت رو توی گفتار و کردار و اعمالشون دیدم و یه جورایی این یه فرهنگ خوبه توی این انجمن که شکل گرفته و به نوبه خودم تا جایی که بتونم در خدمت دوستان عزیز هستم .Khansariha (8)

سلام به همه دوستان گرگانی
دوستان انجمن قدر این اقاجواد رو بدونید بسیار انسان شریف وگلی هس
قسمت شدبیایم گرگان وبا با داداش جواد ملاقات و گپ وگفتی داشته باشیم بدون اغراق یکی از داداشای گل این انجمن هس خلاصه ما مخلص بروبکس استان گلستان علی الخصوص داداش جواد هستیم
خوش اومدین ، تشریف میاوردین بندرترکمن در خدمت بودیم ، آقا جواد دست شما هم درد نکنه بابت پذیرایی و مهمان نوازی شما از طرف دوستان گلستانی
Khansariha (8)
سلام به همه دوستان . خواهش میکنم داداش بنده کاری نکردم شما محبت دارید. ایشالا خاطره خوبی از این استان بیاد آقا محمد گل مانده باشه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام.هم استانی های عزیز.لطفا آدرس یه مغازه تو گنبد رو بهم بدین واسه تهیه ساچمه و پایه یه تیکه دوربین.اگه خدا بخواد فردا صبح میرم بخرم که بعدش یه گشتیم بزنیم با دوستان خخخخخخخ
دوست عزیز ،چسبیده به پاساژ شهرداری یک اسلحه فروشی هست وصدمتری اون هم یک فروشگاه لوازم شکار هست .از این 2تامغازه میتونی تهیه کنی.پاساژشهرداری هم نزدیک میل گنبد.اسم خیابونش فکرکنم وحدت باشه
راستی تو آزادشهر هم شد که بهتر.فقط قیمت نجومی نده مثل ...... ۵تومن بالا پایین نه ما رو فقیر میکنه نه بعضیا رو پولدار.همین که ادم میبینه اینا اصلا قانع نیستن و میخوان به بهانه های مختلف مردمو تیغ بزنن حرسش در میاد.من همینجوری به یارو گفتم دیانا ۳۶ دارم چند میخواد گفت ۲۰۰.حالا اگه از من ۲۰۰ بخره ۳۰۰ هم بده دردش خوردنیه ولی نه که ۳ برابر بخواد بفروشه.دوستان معذرت میخوام دل پری داشتم هر چند فروشنده با انصافم کم نداریم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع