انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
میبینم تایپیک رو خلوت کردید و همه رفتن سراغ سلاح ها و روغن زدن و شکار .... Khansariha (219) ، آقایون گزارش برنامه هاتون یادتون نره
Khansariha (8)
(2013-11-13 05:44 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میبینم تایپیک رو خلوت کردید و همه رفتن سراغ سلاح ها و روغن زدن و شکار .... Khansariha (219) ، آقایون گزارش برنامه هاتون یادتون نره
Khansariha (8)
صادق جان میدونی که فعلا کمپرسور اتش نشانی خرابه وبا ترس ولرز تیر میندازیم
نگو که تلمبه زدن رو دیروز که رفته بودم ساحل چپاقلی ( ای وای خودم رو لو دادم ) برام سخت افتاد و واقعا جای کپسول خالی بودKhansariha (290)
جاتون خالی اردک بود ولی خوب ما تجربه شکارش رو نداشتیم و به آبچلیک ها قناعت کردیم.
سلام.چند وقتیه اینقدر تو فکر اینم که یه پی سی پی بگیرم.ولی چون تا حالا دستمم بهش نخورده و از دردسراش میترسم ،نگرفتم.باور کنین ده بیست روزی شدید رفته بودم تو نخش ولی نمیدونم کلا گیج شدم.هر کی یه چیزی میگه.منم از امروز کلا بیخیالش شدم خخخ.
چرا دوست عزیز ، باور کن پی سی پی هم برای خودش دنیایی داره نه اینکه فنری مشکل داره ، نه بر عکس من یه دیانا 52 خودم رو دارم و از تیراندازی باهاش لذت می برم ولی تو شکار واقعا بودن یه پی سی پی بدون صدا یه چیز دیگه س !!! Khansariha (48)
(2013-11-14 12:37 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا دوست عزیز ، باور کن پی سی پی هم برای خودش دنیایی داره نه اینکه فنری مشکل داره ، نه بر عکس من یه دیانا 52 خودم رو دارم و از تیراندازی باهاش لذت می برم ولی تو شکار واقعا بودن یه پی سی پی بدون صدا یه چیز دیگه س !!! Khansariha (48)

من دانسته هام از پی سی پی رو هم از خوندن متن تو همین سایتو و چند تا کلیپ بدست اوردم.ولی هیچ گونه ذهنیتی در موردش ندارم.یه جورایی قبل از اینکه تو سایت عضو بشم فکر نمیکردم همچین تفنگی با این عملکرد وجود داره.دو سال پیش میخواستم یه ای تی بگیرم از فردوسی.موقعی که رفتم ساچمه پرو مگنوم ۶ تومن بود نخریدم و موقع برگشت شد ۷ تومن خخخ.اون یارو هم میخواست تفنگ رو غالب کنه معاملمون نشد.کپسول رو تفنگ هم نبود میگفت قرار بیارن براش.تا همین چند وقته پیش یکی از دوستان گفتن ای تی جدید دارن و به قیمت خوب میدن.ولی خوب که فکر کردم دیدم واسه من نمیصرفه.من نهایت شکارم اینجا کاکلی و تیکاست و اگه پیدا بشه قمری.راه دورم واسه شکار نمیرم.اگه کپسول بگیرم باید تا گرگان ببرمش و معلوم نیس بعد چقدر درد سر تا چند بار پرش کنن.ولی اگه یه جای پر شکار بودم)مثل تهران(حتما میخریدمش.

راستی .دوست عزیز اقای cholpe قرار بود یه مسابقه ای برگزار کنین.
دوست عزیز بیا رامیان تا با پی سی پی از نزدیک اشنا بشی .
زمین فوتبال رو دارن چمن مصنوعی میکنن ،تموم بشه مسابقه برگزار میشه Khansariha (8)
دوستان گرگان جایی می شناسید که پارچه های استتاری رو به صورت متری بفروشند ؟ استتاری از نوع کامو ( برگ و درختی )؟
سلام بھ دوستان ھم استانی گل.امروز رفتم مینودشت و تعداد زیادی کلاغ یھ دست سیاۂ دیدم.چون مطمن نبودم حلال گوشتھ فقط یکی زدم.در ضمن کلی سار ھم دیدم ولی باد عجیب شدید شد و چون تیرام خیلی سبک بودن نتونستم بزنم.حالا این کلاغ سنگدون ھم دارھ.و از اینای کھ فقط رو شخم میشینن ھستش فقط بعضیاشون نوکشون سیاھ بود و خیلیا سفید.یا علی
دوستان سلام ،
کسی از وضعیت کمپرسور آتش نشانی گرگان خبر نداره که درست شده یا نه ، ما شونه چپمون آسیب دیده است و نمی تونیم تلمبه وزنیم برا مخزن ای تی 44 Khansariha (219)
نیازمند یاری یه کپسول برای شارژ پی سی پی هستیم Khansariha (225)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع