انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
دوستان عکس هایی از جمعه گذشته که با چند تن از دوستان بودیم ، برنامه یک مسابقه تیراندازی رو حتما قبل از ماه رمضان با دوستان دیگر شهرها داشته باشیم ،
من پیشنهادم یک مسابقه هدفزنی بنچ رست برای شروع هست که به صورت دو کلاس فنر پیستون و پی سی پی باشه ! در دو فاصله 25 و 50 متری با استفاده از اهداف بنچ رست (سیبل های مخصوص این رشته و اهدافی در شکل های حیوانی ) سعی می کنم در مرخصی بعدی تجهیزات لازم رو طراحی و آماده کنم. ولی دوست دارم دیگر دوستان هم همکاری کنند. فکر می کنم جمع شدن و قرار گذاشتن بعد هر چند ماه بین دوستان گلستانی کار زیاد سختی نباشه ، جا هم میشه پیدا کرد. سمت بندرترکمن زمین های خالی زیادی هست برای این منظور ، سمت گرگان هم میشه در مناطقی مثل توسکستان جاهای خلوتی پیدا کرد.
منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان برای برگزاری این رقابت هستم . همینطور تاریخ های پیشنهادی خودتون و دوستانی که آمادگی اومدن رو دارند اینجا خودشون رو معرفی کنند.
[تصویر: 14012109232.jpg]
[تصویر: 14012109233.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام صادق جان
یه سوال به ذهنم رسیده ؟ شما که دو هفته عسلویه هستین و یک هفته شمال کشور تو این طبیعت زیبا وقتی از این طبیعت فاصله میگیرید و به عسلویه میایید دپرس نمیشید ؟؟؟؟؟ خخخخخخ

واقعا قدر این طبیعت رو بدونید Khansariha (48)Khansariha (48)
(2014-05-27 08:57 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عکس هایی از جمعه گذشته که با چند تن از دوستان بودیم ، برنامه یک مسابقه تیراندازی رو حتما قبل از ماه رمضان با دوستان دیگر شهرها داشته باشیم
.....
اقا صادق اگه میشه تاریخ را هم اعلام کنید!!! شاید اعضایی باشن که بخواهند در هر 2 بخش شرکت کنند و شاید،گلستانی هم نباشن.(برای اونا شرایط به چه نحوی هست)Khansariha (129)Khansariha (129)Khansariha (129)
و لطفا قوانین بنچ رست را هم توضیح بدین تا مطالعه کنیم.Khansariha (66)
اگه هم تاریخش(برای من)مناسب نبود منتظر تاریخی دیگر بعد از ماه مبارک.Khansariha (226)
امیدوارم مسابقه خوبی باشه و بسیار تجربه کثب کنینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-05-27 09:07 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صادق جان
یه سوال به ذهنم رسیده ؟ شما که دو هفته عسلویه هستین و یک هفته شمال کشور تو این طبیعت زیبا وقتی از این طبیعت فاصله میگیرید و به عسلویه میایید دپرس نمیشید ؟؟؟؟؟ خخخخخخ

واقعا قدر این طبیعت رو بدونید Khansariha (48)Khansariha (48)
خخخخخ علی جون والا وقتی هر روز می رم سر کار تو راه فکر می کنم که کوه های اطراف فازهای گازی همه پر درخت و سبزه هستند
بعد بغل دستی یه لحظه می رسیم شرکت می زنه : Khansariha (120) یه دپرسی بهم دست میده تا عصر که باز همون داستان از شرکت تا کمپ تکرار میشه! خخخ شب هم که تو اتاق دارت بازی می کنیم -همین الان یه بازی 3 لگ رو بردم - یادمون میره تا فردا صبحش Khansariha (214)
ولی خدایی از وقتی اومدم عسلویه بیشتر قدر منطقه و جنگل و گل و سبزه رو می دونم و تازه می فهمم استان های جنوبی چه محرومیت هایی داشتند ، ما قدیمها فکر می کردیم فقط گلستان محرومه و چیزی نداره !!!

نقل قول :و شاید،گلستانی هم نباشن.(برای اونا شرایط به چه نحوی هست)
خخخخ محراب جون برای مسابقه می خوام یه ورودی بزارم که بتونیم چند تا جایزه به نفر برنده هر دو کلاس تفنگ بدیم ، برای مهمانان خارجی این هزینه سوبله است Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

در خدمتیم ، حالا ببینم دوستان هم استانی چقدر مشارکت دارند. حتما خبرتون می کنم.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
امدیوارم مزاحمت چند لحظه ای بنده رو به مهمون نوازی خودتون ببخشید.
با توجه به مشکلات به وجود اومده و هم فکری سریعی که در تاپیک مدیریت شد تصمیم زیر اتخاذ که در تمامی تاپیک های استانی قرار داده میشه:
با عنایت به اینکه ما در کشور بزرگ و پهناوری زندگی میکنیم و تمامی اقوام ترک،کرد،بلوچ،عرب،فارس،ترکمن،لر،گیلکی،مازنی و ... (اگه قومیت یادم رفت به بزرگواری خودتون ببخشید) با وحدتی مثال زدنی در کمال آرامش و امنیت هم زیستی بسیار مسالمت آمیزی دارند و این سایت نیز در جهت ارتقاء این وحدت و همدلی(هر چند کم و کوچیک)سعی و کوشش کرده و میکند ،تصمیم بر آن شد که در تاپیک های استانی و محلی ،گویش و تایپ با زبان محلی کاملا آزاد باشد اما برای اینکه دیگر هم وطنان عزیز نیز بتوانند بهره مند بشن همراه با ترجمه و دوبله (خخخخ) باشد.

احترام به قومیت ها ،فرهنگ ها و آداب و رسوم همیشه و در همه جا بر هر ایرانی فارغ از هر مذهب و دین و آیین لازم و ضرروی است. و مطمئنا اگر عزیزی از مدیران یا ناظمین یا همیاران محترم و زحمت کش سایت حرکتی انجام میده و اخطار یا تذکر دوستانه ای داده میشه صرفا به جهت حفظ آرامش و محیط سایت هست و قطعا و مطمئنا هیچ گونه جبهه گیری یا خدای نکرده خدای نکرده غرض ورزی و جانب داری در کار نیست ،و بنده مطمئنم تمامی عزیزان به این نکته کاملا واقفند که اداره سایت با این ابعاد و اطلاعات و تعداد کاربران ،حتما باید توسط تیم بزرگی انجام بگیره که ممکن است هر از چند گاهی کمی ناهماهنگی ها نیز به وجود اید .

بنده به از طرف خودم از تمامی شما عزیزان ابتدا تشکر و در ادامه عذر خواهی ،بابت دلخوری های به وجود آمده دارم .
با تشکر
من الله توفیق.
جلال جان داشتم پست شما در تایپیک های استان های دیگه رو اینجا کپی می کردم ، فکر کردم یادتون رفته استان گلستانی هم هست خخخخخ که با رفرش دوباره صفحه پست شما رو دیدم، البته چون ما در گلستان اکثریت ترکمن هستیم ولی دوستان این تایپیک که از فارس ، مازنی ، بلوچ ، سیستانی و شاید هم آذری داریم عموما تا الان در تایپیکمون پست ها فارسی بوده ولی برای شروع :

بیز ترکمن صحرا و استان گلستان اوغلارلاری ، بو توتیمش چارا که دوغولوقی و محبتی انجمنین اوغلارلارین آریسنی یایرادما بولدی ، کوپ بگینچ دا و باشلاق لاردین کوپ ساوغ بولیسین آیدیاریق

" ما بر و بچ و ترکمن صحرا و استان گلستان ، از تصمیم اخیری که باعث گسترش برادری و محبت بیشتر بین دوستان انجمن شده خوشحال زیادی داریم و از مدیران و مسئولین محترم کمال تشکر رو می کنیم. "
خخخخ Khansariha (8) راستش زبون ترکمنی رو به فارسی در آوردن کمی سخته ، ولی من ترکی آذری رو راحت تر ترجمه می کنم به فارسی Khansariha (219)
شرمنده هیچ موقع بلوچی و سیستانی یاد نگرفتم ! ولی مازنی ته لهجه ای بلدم Khansariha (8)
(2014-05-27 09:52 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :و شاید،گلستانی هم نباشن.(برای اونا شرایط به چه نحوی هست)
خخخخ محراب جون برای مسابقه می خوام یه ورودی بزارم که بتونیم چند تا جایزه به نفر برنده هر دو کلاس تفنگ بدیم ، برای مهمانان خارجی این هزینه سوبله است Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

در خدمتیم ، حالا ببینم دوستان هم استانی چقدر مشارکت دارند. حتما خبرتون می کنم.
اقا صادق اگه زمانش برام مناسب باشه حاظرم چوبله ورودیه را بدم خخخخخKhansariha (256)
چون مطمئن هستم توی کلاس فنری بهتر از 54 سلاحی پیدا نمیشه(مگر 56)خخخخخKhansariha (115)Khansariha (115)Khansariha (115)
فقط میمانه کلاس پی سی پی که شما و سی زدتون یکم کار را سخته کردینKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
حالا با اون نکته ای که توی خصوصی گفتم ببینم بازم فکر میکنید فرد دیگه ای برنده کلاس فنری بشه یا نه خخخخخ
حالا خارج از شوخی امیدوارم برگذار بشه و اگه شد منم بیام و کسب فیض کنیم و دوستان را بشناسیمKhansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خخخخ محراب جون شما همون پی ام رو داشته باش تا اینجا نگم ، ممکنه باعث استرس زودهنگام شما بشه Khansariha (219)خخخخ ممنون ، هدف فقط یک جمع دوستانه هستش که با یک رقابت جدی تر از سر قوطی نوشابه زدن و جمع های معمول باشه ! تا کمی هم به جنبه های ورزشی سلاح های بادی هم نگاهی داشته باشیم تا در آینده این رقابت ها گسترش پیدا کنه و در جامعه ورزشی به عنوان یک رشته تیراندازی مورد قبول سازمان های مسئول قرار بگیره Khansariha (8)
اصلا یاد اقا رضا نبودم!!!(اقا صادق چرا ادمو تضعیف روحیه میکنی تو پ.خ)خخخخKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
من توی رشته پی سی پی ها انصراف میدم خخخخخ اقا دستامم بردم بالا،ای تی هم خشابش را برد بالا!!!Khansariha (256)
اقا صادق امیدوارم یک وقت ناراحت نشین.چون من عاشق رجز خواندن،شوخی کردن و ... هستم.(بنده خدا اقا حمید hamidhakami را هم زیاد سر این مورد اذیت کردم اما مرد خوبی هست و چیزی نمیگه)Khansariha (399)
امیدوارم واقعا نگاه جامعه عوض بشه.Khansariha (172)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صادق جان من تا تاریخ دوم تیر امتحان دارم وازاون تاریخ تا ماه رمضان چندروزی وقت هست اگر برنامه کاریت هماهنگ باشه .تو کلاس پی سی پی 3تا5نفر همراه من حتما میان .نظر من این هست که مسابقه با سیبل کاغذی انجام بشه ،تمرکز بالاتری میخواد چون استرس تیراندازیش بیشترهست من نمونه سیبل با 15هدف یک اینچی پرینت گرفتم وزدن این هدف در 50متر برای 15بار کاراسونی نیست ،در مورد تایم مسابقه هم بایست تصمیم بگیریم چون ممکن دوستانی که سلاح رگوله نداشته باشند بخوان هرچندشات شارژ مجدد کنن.وزمان برهست .Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع