انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
به به . چه عکسهای جالبی ، دوستان باصفا در طبیعت با صفا ، عالی عالی عالی Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان عزیز بخصوص عزیزان در استان گلستان. تشکر ویژه از صادق- رضا و جواد عزیز بخاطر مهمان نوازی. با اینکه همین الان از راه رسیدم و حسابی خسته هستم اما لازم دیدم توضیحاتی در مورد سفرم داشته باشم. شب اول مهمان آقا صادق بودم و مفتخر شدم بریم پیش اکبر آقا. بعد هم فردا در کنار دیگر دوستان محترم بودم . البته یکی از دوستان که در عکس هست بنام آقا هادی قرار شده بود با صادق بنده رو تو دریا غرق کنن و اسلحه رو صاحب بشن که با مقاومت شدید روبرو شدن. روز بعد هم مهمان رضای عزیز بودم که زحمت زیاد کشید و البته باعث شد سرما بخورم. واقعا جایی ما رو برد که نمیشد سرما رو تحمل کرد. بعد هم زحمت کشید و رفتیم یه شهر فوق سری که موجودات بزرگ و زیبایی داشت که وجود اون همه موجود زیبا باعث تعجب بود. خلاصه بعد از گشت و گذار در آن شهر با چند تایی از آنها رفیق شدم. در مورد گروپی که دوستان دیدن هم عرض کنم این دسپخت کار آقا رضا بود. البته خدمت آقا سعید آزادیان هم عرض کنم پرچم دردشت هیچوقت پایین نمیاد.
حمیدجان در هر صورت چون بار اول تون بودش و مهمان هم حبیب خدا بود ما از نیت شوم غرق کردن شما دست شسته بودیم ولی البته اون بالا بالاها یک فکر دیگه هم داشتیم که فرصتش پیش نیومد (انداختن از بالای کوه ) Khansariha (219)
می بینی یه تفنگ آدم رو به چه نیت ها و کارهایی می اندازه ! چی می شد یک ماهی بذاریش پیش ما ، اینقدر هم جوون مردم رو به فکرای بد نمی انداختید!
خخخخ در هر صورت برای بعضی محدودیت ها و کسری های مهمان نوازی عذر می خوام و امیدوارم سری بعدی که دوستان انجمن بیان بتونیم با برنامه ریزی بهتری براشون تدارک مهمانی داشته باشیم. Khansariha (8)
(2014-07-23 06:56 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-23 02:09 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 14061115851.jpg]

درود بی پایان... Khansariha (8)
امیدوارم به همه ی دوستان در این منطقه ی زیبا حسابی خوش گذشته باشه... Khansariha (219)
راستی صادق جان، میشه دوستان رو معرفی کنی در این عکس؟

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دکتر ،خوب از راست به چپ :
آقا حمید که معرف حضورتون هستش ! آقا رضا قلعه قافی (کاربری cholpe) ، آقا بنیامین (از دوستان من) ، خودم ، آقا هادی (بندرترکمن) و روبرو که بی تی دستش هست هم آقا جواد گل از گرگان و عکاس هم بهروز داداش بنیامین که تو عکس های قبلی بودش !
در خدمتیم دکتر ،ان شاا... شما هم تشریف بیارین در خدمت باشیم. البته برای آخرای شهریور ما هم برنامه ریزی سمت گیلان داریم خخخخ
با سلام :
انشالله دوستان همیشه جمعشون جمع باشه و بهشون خوش بگذره . دست عزیزان گلستانی هم بابت مهمان نوازیشون درد نکنه ، حمید خان انشالله خدا ورود به اون شهر ها رو نصیب ما هم بکنه مخصوصا رفاقتهاشو که فصل سرما هم در پیشه !!!!خخخخخخخ
ممنون صادق جان بابت معرفی دوستان گل (البته شما و آقا رضا رو میشناختم از قبل که سعادت دیدار دورادور سایر دوستان هم نصیب شد) Khansariha (8)
راست میگی؟؟؟ Khansariha (219) اتفاقا من یک هفته آخرای شهریور مرخصی دارم... قدم بر چشمانم میذارید اگه تشریف بیارید سمت ما (املش)... میدونی که ییلاقات ما خیلی باصفاست و البته کمی سرد تو اون فصل سال... اونجا یه کلبه ای هم داریم (Khansariha (256))
البته داماد عزیز از اون طرفا خیلی خوشش نمیاد (خخخخخخخخخخخخ)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به به به.دم شما گرم قسمت نشد ماهم بیایم.انشاالله دفعه بعدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان گلستانی بعد از ماه رمضون برنامه ای داشتید مارو هم خبر کنید.شاید زیارت کنیم دوستان عزیز را.Khansariha (8)
سلام.ماشالا بروبچ شلوغ کردناااا.مخصوصا اقا صادق که پرچم دستشه خخخخ.من الان بندرم.صادق جان اومدی جنوب یه سر پیش ما هم بیا خوشحال میشمKhansariha (256)
(2014-07-24 11:52 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.ماشالا بروبچ شلوغ کردناااا.مخصوصا اقا صادق که پرچم دستشه خخخخ.من الان بندرم.صادق جان اومدی جنوب یه سر پیش ما هم بیا خوشحال میشمKhansariha (256)
سلام ، ممنون ، اگه دوستان مشارکت بیشتری داشته باشند تایپیک همیشه بالاست ! Khansariha (256)
من تا روز دوم عید بندرم ، البته روز قبل عید تا روز آخرم دیگه حساب نیست چون در اختیار خونواده هستیم ، قبل اون اگه برنامه داشتید هماهنگ کنید خوشحال می شم ، تماس من رو که همه دارند 09388615357 ، خوشحال میشم ببینمتون
امروز جای دوستان هم خالی ، دوستی از تهران مهمان چند ساعته ما بود که اصرار زیادی برای تیراندازی داشتش و البته به چالنج خواندن ما (نیتش خرید یک سلاح بادی بودش و البته پی سی پی برا همین اومده بود هم گشت و گذار و هم ارزیابی سلاح های بنده ) ! خخخخخ راستش یک چینی کمرشکن از نمونه های دهه 50 دستش بود که انصافا تمیز نگه داشته بودش و خیلی سالم و البته با مگسک و بدون دوربین واقعا تیراندازی خوبی داشت. (دستت که میگیری یه لحظه می ری به میدون جنگ استالینگراد و یاد یه موزین ناگانت میفتی که دستته و اسنایپر آلمانی هم تو رو نشونه گرفته خخخخخخ )
هیچی دیگه ما که تسلیم هدفزنی با چینی شدیم ولی رقابت بعدی رو هدفزنی گذاشتیم با ایرارمز اس 200 که خودم برنده بودم خخخخخخخخ کلا خوش وگذشت ، برای فرار از گرما رفتیم جنگل کردکوی که نزدیک ظهر با اومدن چند تا مسافر به محل دنج مون و پایین اومدن امنیت مجبور به جمع کردن سلاح ها و برگشت شدیم.
Khansariha (8)
صادق جان ما رو هم بی خبر نزار Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
لینک مرجع