انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
ولی بیشتر ما وقتی به شکار میریم دور لوله و قنداق رو با پارچه یا چیز دیگه ای میبندیم تا روی تفنگ خط نیفته و فکر می کنم این تکنولوژی فقط برای دوام بیشتر هست
تشکر ااز علی اقا عزیز و ایمان گل

در خصوص 56 باید عرض کنم اگه نگاهی به قنداق این اسلحه بکنید متوجه میشید کلمه تی و اچ روش هک شده که نشان دهنده اینه که این اسلحه برای هر دو منظور شکار و هدف زنی استفاده میشه ولی بیشتر بنظر من برای هدف زنی مناسبه به دلیل وزن سنگین .
در خصوص رنگ سند بلاست تا حدود زیادی با نظر ایمان عزیز موافقم برق اسلحه باعث فرار پرنده میشه وشاید دلیل این کار این بوده ولی من به نظرم شاید دلیلش این بوده که این رنگ سند پلاست باعث عدم زنگ زدن یا اکسید شدن بعضی از قطعات در رطوبت زیاد باشه دوستان اگه توجه کرده باشن با اینکه اسلحه ها داری زاج هستند ولی در شهرهای مثل شهرهای شمالی و جنوبی به دلیل رطوبت زیاد هوا دچار زنگ زدگی قطعات میشن و این در دراز مدت هم از کارای قطعات میکاهد و هم اسلحه زیبای خودش رو از دست میدهد و در مورد وزن سند پلاست نمبتونه وزن رو افزایش بده وزن زیاد تر نصبت به 54 دو دلیل داره یک قنداق و دو
استابلایزر هستش . Khansariha (8)
باز ممنون HideTarget جان
بله قطعا یکی از کاربریهاش برای شکار هم هست بلاخره تبلیغات لازمه خخخخخخخ ولی اصلا مناسب و مخصوص شکار که نیست (بدلایل زیر)
این که سری تارگت هانتر هست را که خود دیانا داره تبلیغ میکنه هم توی کاتالوگش هست و هم توی کلیپهای اکثر سایتها موجوده (عکس سیبل هم که کنارش گذاشته)
[تصویر: targethanter.jpg]
به بچگی قنداق در این سریها و نحوه گرفتن بچگی قنداق با دست مشت کرده لطفا دقت کنید دقیقا برای تمرین و مسابقات طراحی شده درست مثل مدل 75
[تصویر: DIANA_75.png]
حالا از اینها گذشته وجدانا تفنگ به این سنگینی مال شکاره خخخخخخخ Khansariha (214)
باز ممنون از شما و اطلاعات خوبتان Khansariha (256)

ببخشید پست آقا مسیح را ندیدم با ایشان کاملا موافقم Khansariha (256)
بسيار ممنون از اطلاعات کامل و مفيدتون مخصوصا آقا مسيح
بايد عرض کنم که بودن يک سيبل در عکسهاي مربوط به 56 دليل بر استفاده مطلق اين سلاح براي هدف زني نيست،بلکه نشان دهنده دقت خوبه اين سلاح است که حتي از روي اسم اين سري يعني TargetHunter هم ميشه به اين نتيجه رسيد ،هر چند که target hunter را به 2 شکل ميشه تفسير کرد،يکي با استفاده از اصول اکرونيم در زبان انگليسي که ميشه تلفيق 2 کلمه hunter:شکارچي و Target:هدف يعني هم هدف زني هم شکار يا اينکه به عنوان يه کلمه مرکب بهش نگاه کنيم و تعريفش ميشه "شکارچي هدف" که باز هم به دقت اين سلاح اشاره ميکنه
هرچند که در جاهاي ديگه TH مخفف ThumbHole يعني قنداق سوراخ دار هست!
(اين از تفسير کلمه TH)
درسته اين تفنگ 500 گرم از برادر خودش يعني 54 سنگين تره و تو شکار 50 گرم هم 50 گرمه! ولي به قول علي آقاي عزيز شکل shooting state پيش قنداق براي راحتي در موقعيت ايستاده ساخته شده و اين ميتونه به شليک بهتر در موقعيت ايستاده نسبت به 54 کمک کنه،ميتونيد خودتون امتحان کنيد... اون وقت ديگه 500 گرم را کمتر احساس خواهيد کرد، وزن سنگين اين مدلها هنگام حمل آدم را اذيت ميکنه نه هنگام تير اندازي!
در کل هم 54 هم 56 حين حمل مشکل ساز ميشن،واصلا اين تفنگها تفنگ هاي کمين گاهي هستن
در ضمن شکار نياز به قدرت ،نفوذ و دقت داره که تمامي اين ها در 56 و هم 54 وجود داره

در مورد سند بلاست هم بنده گفتم که کارايي ابتداييش همان بالابردن کيفيت قسمتهاي فلزي و مقاوم سازي اون هاست(دقيقا هم راستاي گفته هاي مسيح خان) ولي نکته مثبت ديگه اش ميشه همون قضيه استتار

در پایین صفحه مربوط به معرفی 56 در کاتالوگ دیانا نوشته solution for best shooting که منظور کاملا گویاست! Khansariha (399)
در قسمت راست تصویر بند دوم هم به وضوح به کاربریه شکار اشاره کرده

[تصویر: lg54r17ffxp9ue5hktn.jpg]
ولی سنگینی 56 به خاطر سندبلاست نیست چون همونطور که دوستان گفتن تفاوت وزن 56 و 54 .500 گرم است که 350 گرم به خاطر قنداق و 150 گرم هم به خاطر استابلایزر
(2011-10-05 10:47 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی سنگینی 56 به خاطر سندبلاست نیست چون همونطور که دوستان گفتن تفاوت وزن 56 و 54 .500 گرم است که 350 گرم به خاطر قنداق و 150 گرم هم به خاطر استابلایزر

شاید در مورد سنگینی حق با شما و بقیه دوستان باشه چون من راستش تست نکردم ببینم سنگینی از چیه،بنابراین سعی میکنم زیاد پافشاری رو گفته هام نکنم،و انشاالله اگه مجالی بود یه 54 و یه 56 باز شده از قنداق را وزن میکنم و نتیجه را اعلام میکنم
ولی من حدسم بیشتر روی آلیاژ هست
سنگینی 56 نسبت به 54 (یکی از موارد) خان کشی 56 هستش اگر در نور بگیرید متوجه میشید
(2011-10-11 12:57 AM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سنگینی 56 نسبت به 54 (یکی از موارد) خان کشی 56 هستش اگر در نور بگیرید متوجه میشید

خانکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی از دوستان هم اگه خاطرم باشه گفت توی مدل 56 به جای زاج کاری ساده که روی 54 هست از یه روکش سنگینتر و مقاومتر استفاده کردن که باعث سنگینی بیشتر میشه
مدل 75 که میدونم سنگینیش بر این هست که علاوه بر کل تفنگ که صربه گیر داره پیستون و اجزای اون روی یه سیستم ریلی ضربه گیر جدا هست برا همین وزنش 5کیلو و 50 گرم هستKhansariha (8)
تشکر از ایمان عزیز و علی اقای گل Khansariha (8)نه دوستان هیچ ربطی به خان کشی نداره 52 و 54 و 56 هر سه یک نوع خان کش دارن رنگ سند پلاست خودش افزایش وزن رو داره ولی محسوس نیست بیشترین وزن مربوط به( قنداق ) و در نهایت استابلایزر این اسلحه هستش حتی همون ریل فلزی که در قسمت انتهای قنداق متحرک این اسلحه نصب شده وزنی حدود 80 گرم داره . Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع