انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2014-02-08 09:30 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان هیچ راهی هست که بشه رو 56 مگسک نصب کرد؟
دوست عزيز
زيبايي و شمايل 56 به همون مازل فابريك و بدون سايت بودنشه اگر براش مگسك و روزنه ديد بزاري استايلش جالب نميشه( البته اين نظر شخصي من هست)
(2014-02-08 09:32 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-08 09:30 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز
زيبايي و شمايل 56 به همون مازل فابريك و بدون سايت بودنشه اگر براش مگسك و روزنه ديد بزاري استايلش جالب نميشه( البته اين نظر شخصي من هست)

درسته. مثل هانتر 1250 که رو مازلش یه مگسک داره .روزنش هم موقتی نه دایمی روش گذاشت
سلام اقا صادق
همون جور که اقا بهروز گفتن بهترین راه همون هست که با دوربین استفاده بشه،چون سلاح مخصوص فیلد تارگت(یک نوع هدف زنی)هست و باید دوربین خوب و ... روش نصب باشه دیگه تولید کننده روش روزنه دید و مگسک نزاشته!!!و به جاش یک استابلایزر گذاشته که توی دقت تاثیر داشته باشه(که اونم اگه خراب بشه نبودش،بهتر از بودنش هست)Khansariha (226)
ولی یک راه حل برای مگسک دار کردن 56 هست که دست کمی از قیمت یک دوربین لیپرز نداره.
شما در اون صورت نیازمند یک سری تجهیزات هستین:
1-مگسک 54
2-روزنه دید 54
3-مازل بریک 54
قیمتا را ندارم ولی فکر کنم حداقل 350 قیمتش بشه!!!(با قطعات اصلی المانیش)
تازه قیمتی که گفتم به غیر از هزینه 2 تا سوراخ روزنه دید هست که باید با دقت بالا زده بشه.Khansariha (226)
ولی اصلا به صرفه نیست چون بعدش میبینید که تیراندازی با روزنه دید و مگسک 54 سخت هست(چون مگسکش خیلی ضخیم هست)و بعدش دوباره باید اونا را باز کنید و برین سراغ یک دوربین خوب مثل لیپرز و یا سنتر که قیمتاش از حدودای 350 شروع میشه تا نزدیک 500.
بهترین کار برای 56 نصب دوربین هست که به زیباییش هم اسیب نرسه.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-02-08 09:56 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا صادق
همون جور که اقا بهروز گفتن بهترین راه همون هست که با دوربین استفاده بشه،چون سلاح مخصوص فیلد تارگت(یک نوع هدف زنی)هست و باید دوربین خوب و ... روش نصب باشه دیگه تولید کننده روش روزنه دید و مگسک نزاشته!!!و به جاش یک استابلایزر گذاشته که توی دقت تاثیر داشته باشه(که اونم اگه خراب بشه نبودش،بهتر از بودنش هست)Khansariha (226)
ولی یک راه حل برای مگسک دار کردن 56 هست که دست کمی از قیمت یک دوربین لیپرز نداره.
شما در اون صورت نیازمند یک سری تجهیزات هستین:
1-مگسک 54
2-روزنه دید 54
3-مازل بریک 54
قیمتا را ندارم ولی فکر کنم حداقل 350 قیمتش بشه!!!(با قطعات اصلی المانیش)
تازه قیمتی که گفتم به غیر از هزینه 2 تا سوراخ روزنه دید هست که باید با دقت بالا زده بشه.Khansariha (226)
ولی اصلا به صرفه نیست چون بعدش میبینید که تیراندازی با روزنه دید و مگسک 54 سخت هست(چون مگسکش خیلی ضخیم هست)و بعدش دوباره باید اونا را باز کنید و برین سراغ یک دوربین خوب مثل لیپرز و یا سنتر که قیمتاش از حدودای 350 شروع میشه تا نزدیک 500.
بهترین کار برای 56 نصب دوربین هست که به زیباییش هم اسیب نرسه.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوربین دارم bsa .شهر ما مرزیه امکانات صفر میخواستم 52 اک بگیرم ولی تو ارومیه هم نبود میگفتن 1550 واست سفارش میدیم! منم حوصله صبر کردن ندارم چیزی رو که میخوام باید زود دم دستم باشه 56 گرفتم !خیلی سنگینه دوربینم وزنشو بالا میبره وگرنه حرفای شما رو قبول دارم .من شکار میرم
در هر صورت صادق جان شکاف درجه و مگسک گذاشتن روی این تفنگ کار درستی نیست.هم زیبایی و اصالت تفنگ از بین میره هم مطمئنا دقت لازم رو نخواهد داشت.دوربین بی س ای معمولا وزن بالایی نداره ولی به هر حال کمی به وزن اضافه می شه.وقتی عجله می کنی این عواقب رو هم داره دیگه!! Khansariha (219) در کل به نظرم بهتره یا تفنگ رو عوض کنید یا اینکه کمی بدنسازی مخصوص حمل سلاح های فیلد تارگت کار کنین. راستی وزن 52 هم خیلی پایین تر نیست.Khansariha (8)
(2014-02-09 12:08 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هر صورت صادق جان شکاف درجه و مگسک گذاشتن روی این تفنگ کار درستی نیست.هم زیبایی و اصالت تفنگ از بین میره هم مطمئنا دقت لازم رو نخواهد داشت.دوربین بی س ای معمولا وزن بالایی نداره ولی به هر حال کمی به وزن اضافه می شه.وقتی عجله می کنی این عواقب رو هم داره دیگه!! Khansariha (219) در کل به نظرم بهتره یا تفنگ رو عوض کنید یا اینکه کمی بدنسازی مخصوص حمل سلاح های فیلد تارگت کار کنین. راستی وزن 52 هم خیلی پایین تر نیست.Khansariha (8)

رفلکس ببنده بهتر نیست ؟؟

[تصویر: SM13003C-Sightmark-Sure-Shot-Reflex-Sigh...20page.jpg]
چرا باز این کار به مراتب منطقی تره.Khansariha (8)
حالا وسط شكار دوربين تنظيمش دررفت حالا خر بيارو... ردداتم بازشو دوست دارم ولي اينطور كه ميگن خطاي ديد منظر دوگانه داره يعني هر بار يه جا رو ميزنه ، يه زماني عراقيا كه شهر ما پناهنده شده بودن يه دوربين قناسه اورده بود دو سال پيش نامرد اومد پسش گرفت
سلام عزیزان یک سوال داشتم من میخواستم بدونم بین این تفنگ ها از نظر کلی بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم بهتره؟
۱- دیانا ۳۵۰
۲- دیانا ۵۲
۳ دیانا ۵۴
۴- دیانا ۵۶
(2014-02-11 02:01 AM)shayanmousavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان یک سوال داشتم من میخواستم بدونم بین این تفنگ ها از نظر کلی بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم بهتره؟
۱- دیانا ۳۵۰
۲- دیانا ۵۲
۳ دیانا ۵۴
۴- دیانا ۵۶

سلام دوست عزیز Khansariha (8)

ضمن اینکه سوالتون در تاپیک مقایسه دیانا 460 و دیانا 52 مطرح کردید ، لطفا از زدن پست تکراری در تاپیک ها خودداری کنید . سوالتون مربوط به تاپیک مشاوره هست لطفا اونجا مطرح بفرمایید . تشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع